Вся такая растыкая• 02 января 2023

Вы бы согли дать интервью Дмитрию Гордону?

если он вам не нравится, то Алесе Бацман, Анатоличу, Рамине, Ефросининой ну или любому другому интервьюеру на ютубе, с выкладыванием видео в открытый доступ

длинное, часа на два, о жизни, начиная с детства

P.S.: только не надо обсуждать личности, вопрос ТОЛЬКО об интервью.
Результат:
вже голосів: 41
21 (51.22%) смогу
20 (48.78%) не смогу
Стекловыжималка• 02 января 2023
Гордон для мене стух. Після того як він Швецю в Іінтервю заявив що в Україні немає корупціі. Це було остання крапля. У мене тільки одне питання - це гроші чи компромат, що він перевзувся в повітрі і з незалежного журналіста, перетворився в брехливе ч…мо.
Единорог_помог• 02 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
дякую за позицiю
Нема за що. Спіймала себе на думці, якби десь зустріла кацапського пропагандиста, то реально за горлянку би потримала. Гадаю, в європі їх багато тусить. Шкода, що країни ЄС такі аморфні. Та й нещодавно Аліна Байкова в інтерв‘ю Оліцькій сказала, що в штатах теж всі ці бренди кланяються перед кацапами. А про «відмову» обслуговувати кацапів - то піар. І про літаки так само. Русні навалом скрізь:-( тікають, як щурята. Головне, щоб наші за кордоном не забували, що в країні війна, і не водили дружбу з кацапнею.
автор Вся такая растыкая • 02 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
в этом году они больше в Эмиратах
Говорящая галограмма Чингисхана.• 02 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
ну мы же говорим об интересности собеседника, от должности это не прям так уж зависит - он не политик и не актер и не спортсмен, а тоже своего рода менеджер, просто другого уровня
дней через 10 увижу одного известного журналиста, могу уточнить у него, кого бы сейчас он позвал к себе в эфир.
Путающаяся• 02 января 2023
А зачем мне это ? Зачем мне рассказывать о себе и своей жизни каким - то посторонним людям ?
Единорог_помог• 02 января 2023
Автор, якщо по темі. То більшість гостей у більшості інтерв‘юерів наших - то мотлох, який не на часі. Ви серйозно думаєте, що когось цікавить як Полякова, Анатоліч чи Слава з неангелів ледь зводять кінці з кінцями? Ну це ж брєд:-( самі «зірки» часто пропоачують ефіри. Наші зірки сьогодні - це ЗСУ, захисники, парамеди. Раміна йде в правильний бік. На одному подисі дивилася інтерв‘ю із Захисниками (у неї кілька випусків), також випуск про Харків, Ізюм. А всякі «зірки», мені смішно. Й сумно. Що відео із всякими «трусами» набирають більше переглядів. Коли вже всі наші блогери та ведучі почнуть запрошувати військових, героїв. А то в Оліцької (а наче така непогана була) якийсь сором, а не гості зараз. Ну то таке:-(
Единорог_помог• 02 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
в этом году они больше в Эмиратах
Навалом шастають, Європою тиняються, й Америка для них відкрита. Знаю, про що кажу. Мої минулі колеги скрізь, тому «помічають» кацапню моделі «еліт»:-(
жижифреймут• 02 января 2023
Ответ дляПрилипало
Вы вот их перечислили, меня аж стошнило. Ни один не умеет адекватно себя вести. Гордон в жопу без мыла, Бацман колхозница, Анатолич чистое недоразумение без ЧЮ, Рамина как медуза
100 %
говножурналисты, ниодного адекватного
Брынза• 02 января 2023
А оно ему надо? Я не звезда, не героиня, не политик/ аналитик..
Голова колгоспу• 02 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
ух ты, интересно про второе)
а как готовились бы? какие вопросы бы отобрали?
У меня очень много вопросов ко многим известным людям. Есть шаблон, но к каждому отдельно есть список. Ну и по ситуаци и разговору возникло бы еще очень много, я уверена)