Lonely-91f2• 02 января 2023

Гинекология! Помогите пожалуйста

Помогите пожалуйста расшифровать анализ , я тут с ума сойду пока попаду к врачу
So_so• 02 января 2023
Я не врач, а что Вам не ясно?
Простой железисто-фиброзный полип эндометрия у Вас.
Мяо мой мяо• 02 января 2023
Нічого страшно, але можливо призначать гормони по результату гістології. А що у вас з кістою, відомо який тип?
Я_на_кожухе• 02 января 2023
Я теж не лікар , але зазвичай , то поліп нікуди не дівається, роблять гістероскопію і наззначають гормони.Зайва вага, напевно, є.
автор Lonely-91f2 • 02 января 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Знаю що багатокамерна, я дуже переймаюся тому що хочу завагітніти (дітей немає)
автор Lonely-91f2 • 02 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Трошки є
Мяо мой мяо• 02 января 2023
Ответ дляLonely-91f2
Вона давно у вас? Лікарі не рекомендували видалить?
Я_на_кожухе• 02 января 2023
Ответ дляLonely-91f2
Трошки є
я не про естетику.Зовні може бути навіть не повна людиина, але процент жиру в організмі-ось в чому суть.Жир як окремий орган , що виробляє у великій кількості естрогени, від чого наростає зайвий ендометрій.Так зване естрогендомінуванння -оці всі кісти,поліпи, ендометріози.
автор Lonely-91f2 • 02 января 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Місяць назад ще була жовта , лікар сказав що будемо дивитись , прийшла через місяць - вже багатокамерна
Мене відправили в іншу клініку .Теперь мене чекає вискаблювання
Я_на_кожухе• 02 января 2023
До речі -ця тонкоігольчаста біопсія-це старий як світ і не показовий метод діагностики, щойно побачила.Його вже давно толкові лікарі не роблять.Зараз діагностична біопсія рулить.Але ви ще така молода(
Я_на_кожухе• 02 января 2023
діагностична гістероскопія, помилилася
Мяо мой мяо• 02 января 2023
Ответ дляLonely-91f2
Ну на вискаблюванні в вас кіста не щезне. Просто може вона сама пройде за 2-3 цикли, якщо дійсно жовте тіло. А висквблювать вас навіщо шлють, сильно товстий ендометрій? Справа в тому, що в вас скоріш за все ендометрій і наростає через ту кісту, бо яєчник нормально не працює і багато естрогену виробляється. Якщо кіста пройде, то і з макти ендометрій сам очиститься.
Раджу знайти хорошого лікаря, який ці всі нюанси врахує.
Плюс у вас уже взяли біопсію, при простій гіперплазії висквблювання непотрібне, згідно протоколів - призначають прогестерон.
Неместная Я• 02 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Цікаво
Янка-угомонись• 02 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Тобто товстушки всі мають проблеми з надлишком естрогену ?
Якщо в мене зайвих кілограм 5, але всі на стегнах та на животі - як визначити саме жир? Ваги сучасні, знаю, якимось чином міряють, але чи варто їм довіряти?
Я_на_кожухе• 03 января 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Я не знаю, чи всі , я не лікар .Може , то все від генетики залежить.А є такий метод- біоімпедансметрія от там і визначають ступіть жиру, мязів і тд
Я_на_кожухе• 03 января 2023
Ответ дляМяо мой мяо
От ви взяли і дезінфомували людину!нащо так робити, коли не розбираєтесь?У неї поліп !Його будуть забирати, з поліпом у матці вагітність не наступить і він від прогестерону не пройде.