ТрамвайGirl• 02 января 2023
Мваліс треба пити курсом? 3 дні вистачить?
Дуже схопило між лопатками та тисне в грудях, без температури. коле в одній точці над грудью лівою
купила моваліс,
лікар прописала німесіл пропити 5 днів, вчора випила зовсім не допоміг, навіть біль не зняв(
Моваліс вистачить пропити 3 дні? чи вистачить 1 таблетки? як гадаєте?
купила моваліс,
ТрамвайGirl
• 02 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не вистачить, потрібно курсом
Зрозуміла, виходить що 5 днів мінімум так?
ТрамвайGirl
• 02 января 2023
Ответ для__Jane__
Дозировка 14 и 7 дней
лякають його побічні дії, таке страшне понаписуване... але і біль терпіти вже не сила(
ТрамвайGirl
• 02 января 2023
Ответ для__Jane__
Менше читайте, або візьміть аркоксію 90. Також на 7 днів
та вже купила пластинку мовалісу, дозування 7.5
дякую вам!
ТрамвайGirl
• 02 января 2023
Ответ для__Jane__
Ну то по 2 табл
2 таблетки в день? не вистачить 7.5?
хотіла наніч випити
ТрамвайGirl
• 02 января 2023
Ответ дляkanni
Я от боли в коленях пью. За 3 дня становится лучше, но еще недостаточнл
Дякую!
Единая страна!• 02 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
дякую вам!
Купіть ще завтра нольпазу або омепразол - пийте по інструкції - зихистите шлунок.
Ноунэйм• 02 января 2023
Мовалис не нужно пить курсом. Его можно пить как можно меньше. И дозировка должна быть как можно меньшей, и длительность приема. И все это написано в инструкции, если ее прочесть.
Ищу Аленя• 03 января 2023
Я пила рік назад курсом від поясниці не допомогли, зате лице посипало дуже
Душка-свекровь)))• 03 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
То прийміть або вколіть дексалгін, він теж прекрасно знімає біль, навіть дуже сильний
Про побічні не чула, сама іноді приймаю і близькі
Моваліс мені зайшов, шкода допомагає ненадовго, дає лише місяць без болю, а потім біль повертається (
ТрамвайGirl
• 03 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
а що ви робите з цим?
як лікуватись? радять лише обезболювати та масаж(
ТрамвайGirl
• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
14 на день,если табл по 7.5,- дважды в день.
дякую
Душка-свекровь)))• 03 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
а що ви робите з цим?
В мене інша проблема
Я порадила те що приймають при одиноких випадках болю неврологічого походження
Наприклад ринку при опоясуючому герпесі навіть кетанов не допомагає людині, дексалгін допоміг, шлунок чутливий, не відчула впливу.
І так в багатьох, не чула поганого за цей препарат