Батько інвалід , оформив заявку на єдоаомога ще влітку . 17 листопада отримав 2220 гривень . Соло ще бути дві виплати, але так нічого і не прийшло. Не зрозуміло куди можна звернутися за інформацією… тато дуже потребує цієї допомоги .
Конфет04ка• 03 января 2023
Ответ дляDashko007
Він в Україні , з чого Ви взяли що він у Польщі. ?
Та вроде ж уезжал недавно? Или опекуна вывез и додому?
МельничукОля• 03 января 2023
По-перше він її отримав одноразово. По- друге, вам ніхто нічого не повинен виплачували, виплатили, дякую, і забули. Це як лотерея, як кому повезе.
МельничукОля• 03 января 2023
Ответ дляDashko007
При оформленні заявки написано було три місяці по 2220 грн. Яка лотерея
Ви читайте, уважно розяснення! Тому, що програма автоматично вибирає заявки. А людей які подали її дуже багато, отримали, ті кому повезло, тобто як в лотереї.
Ответ дляМельничукОля
Я уважно читала. Та що разово то 2500 від червоного хреста України . А у нього від ООН
МельничукОля• 03 января 2023
Ответ дляDashko007
звідкі ви?
МельничукОля• 03 января 2023
Ответ дляDashko007
Миколаївська область
Просто вам виплатили одноразово, тодіж питання до них. Так вона зазвичай приходить 6600
Ответ дляannac
Мои родители летом оформили, так ничего и не получили до сих пор
Мої так само, всі разом (батьки, свекри, тітки чоловікові, мої тітки) сиділи в окупації, всі пенсіонери. Не інваліди отримали, інваліди ні. Якось вибірково розподіляють. Але то таке, аби не гупало більше.
tanya210587• 03 января 2023
У меня папа инвалид 3 гр ,Николаевская обл , оформили в августе а в сентябре ,октябре и ноябре получил по 2220грн .Родители в телефон и не смотрят , я случайно зашла смс удалить , а тут вуаля смс о переводе .
Alena-алёна• 11 января 2023
Ответ дляDashko007
Позвоните на горячую линию ООН. Если от УВК ООН была выплата, то можно им вопрос в Телеграмме в чате задать, его периодически открывают.