ОченьПриятно-Царь• 03 января 2023

Что мне делать с дочерью?

У меня уже нет сил (( Ей 11 лет, она абсолютно меня не слушает. Главная проблема сейчас - телефон не выпускает из рук при том , что она в очках и телефон ей противопоказан. Учиться на отлично , очень хорошо рисует. Но вот постоянно с ней проблемы. Мы постоянно по психологам. То она есть вообще перестала, то из дому не выходит. Ломать сказали врачи не стоит. Сегодня в художественной школе раздавали подарки и грамоты - она отказалась ехать. Сидит в этом телефоне
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляMs. Android
Это уже к детскому психиатру. Серьезно.
Вище автор написала, що були і перевірили на аутизм.
Хоча не зрозуміло до чого взагалі тут той аутизм

Гигиенишвили• 03 января 2023
а где в жизни дочери вы? где вообще в её жизни взрослые? или обули-одели-отправили в школу – уже хорошо? всё, что происходит в жизни детей, за всё это ответственны взрослые, а вы сейчас хотите эту ответственность переложить на кого? на психолога?

прочитайте книгу Гордона Ньюфелда ’Не упускайте своих детей’, лучше ищите аудио вариант. Вам многое станет понятно, что случилось с вашей дочерью
автор ОченьПриятно-Царь • 03 января 2023
Ответ дляMs. Android
Это уже к детскому психиатру. Серьезно.
Та були !! Читайте ))
So_so• 03 января 2023
Оставьте в покое её зрение и телефон.
Ms. Android• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я знаю
Але лікар сказав домовлятися
Психолог - это не врач
Ответ дляГигиенишвили

Я постоянно рядом ! Всегда !
Уже кучу техник с ней прошла. Помагаю как могу , но она села на голову
Я_и_моя_собака• 03 января 2023
В дитини є особистий простір, чи постійно під наглядом і під командуванням що робити?
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так буди у психотерапевта, вона сама її і перевірала . Думала, що донька аутист
Так крім аутизму ще є купа різних розладів, які важко виявити, але вони існують і їх треба коригувати.
Я вам про це.
І тільки досвідчений лікар може виявити чи рішення рук це чистої води маніпуляція чи це дійсно дзвіночок чогось не приємного.
Тому що в пубертаті може якраз і вилазити те, чого раніше було не видно
Светка-пипетка• 03 января 2023
Все що вам потрібно зробити зараз- це забрати телефон в дитини. І давати його лише тоді, коли вона поводитиме себе нормально, як заохочення, 1-2 години на день достатньо.
Ви маєте бути готові, що ваша донька буде істерити, кричати, погрожувати, але ви маєте вистояти, якби важко вам не було. Коли вона зрозуміє що не може вами маніпулювати, вона притихне.
Пропишіть правила поведінки, які ви дозволяєте, і що забороняєте. Якщо вона робить щось заборонене, телефон вилучається( на день, на 2 дні, чи на тиждень- якщо щось жахливе вчинила)
Побачите, через місяць без телефону, її поведінка зміниться на краще.
Це усе я пишу з власного досвіду. В мене теж донька 10 років, стає агресивною і некерованою, якщо телефон у неї необмежений. Як тільки телефон вилучається, з дитиною можна нормально спілкуватися

Ms. Android• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так психиатр сказав домовлятися та не ломати її !!!
А я її відлуплю та ще раз приведу ??
Психиатр или психолог? Обратитесь к другому специалисту раз этот не видит суицидальные наклонности девочки. И на всякий случай проверьте не состоит ли она в группах типа Синего кита.
Я_и_моя_собака• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я постоянно рядом ! Всегда !
В мене таке враження, що то ви їй продохнути не даєте.
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Командуванням ?? Вона взалагі мене не слухає. Я тільки істи її заставляю зараз і все
Гигиенишвили• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я постоянно рядом ! Всегда !
то есть, она в телефоне, а вы просто рядом?
Ра ру ра ру ра• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Были. Сказала очень развит интеллект
Не ломать ! Продолжаем работать с психологом
Не оплачивайте ей интернет , и у кого развит интеллект вены не режет,вы явно троллите.
Ms. Android• 03 января 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Автор была не у врача -психиатра. Психологи и психотерапевты - не врачи.
Ms. Android• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Та були !! Читайте ))
У кого именно Вы были? В старосте только о психологе написано
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляMs. Android
Ну психотерапевти лікарі, але звичайно не мають таких кваліфікацій як психіатри.
Ответ дляСветка-пипетка
Ми разом з нею силі у психіатра та написали графік по користуванню телефона. Але пришли додому та вона той графік десь заховала . Я його звачайно сфоткала. Але не хоче придержуватись його
Ответ дляMs. Android
Нет не состоит

Ms. Android• 03 января 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Психотерапевты как раз не врачи. Они не ставят никаких диагнозов и не назначают медикаменты.
Дівчата, ми ходили до психолога , коли в неї були проблеми з їдою. А коли вона порізала руки ( це крли я телефон забрала ) то психолог направила нас до психіатра !
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Але психіатр вам попався не дуже.
Ответ дляДжинцы на Флиси
Але психіатр вам попався не дуже.
Ну тут де ми зараз тільки один
Стекловыжималка• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Жмет вся одежда .
Носит только просторное
Очень боиться перемен
Мы сейчас не дома и она это тяжело перенесла вообще перестала кушать
Папа есть? Какие отношения?
Раздражевская• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Пытались. Она порезала себе руки.

В 11 лет?!
Чебуравлик• 03 января 2023
Чомусь автор цієї теми нагадує автора іншої топової теми про самовбивство чоловіка.

Отож, що ми бачимо в тілі теми? ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА автора, що донька сидить в телефоні, а у неї поганий зір. Коли починаються питання - виявляється, що донька взагалі потенційний аутист з суіцидальними нахилами та порушенням харчової поведінки. Але до того як почали задавати запитання, проблема ГОЛОВНА була лише в сидінні в телефоні.

Враження, що автор вигадує історію находу, орієнтуючись на запитання.
Да Щас же• 03 января 2023
Домовляйтеся з нею. Або смартфон з батьківським контролем або без смартфона.
У моїх (9 і 11 років) 2 год на день, ютуб - 30хв.
Ответ дляСтекловыжималка
Папа есть? Какие отношения?
Хорошие. Папу не видела 9 месяцев .
При папе была более сговорчивая.
Но папа тоже не злой )) бить не будет
Гигиенишвили• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
а вы просто отобрали телефон, или помогали ей пережить эту утрату?

вы как взрослая, во время таких моментов должны быть рядом и помочь ей справиться с эмоциями, когда что-то не работает так, как ей хотелось бы: да, я знаю, дорогая, что хочется оставить телефон, но сейчас ты не будешь в нём играть, я понимаю, как тебя сейчас накрывают эмоции, но изменить сейчас ничего нельзя, я люблю дорогая и помогу пережить эмоции

надо проговаривать дочери, какие эмоции она испытает, и помочь справиться
Юлия Галенко• 03 января 2023
Проблема не в телефоні. Це наслідок (якщо хочете - реакція) якоїсь справжньої проблеми, яка в пості не прописана.