ОченьПриятно-Царь• 03 января 2023

Что мне делать с дочерью?

У меня уже нет сил (( Ей 11 лет, она абсолютно меня не слушает. Главная проблема сейчас - телефон не выпускает из рук при том , что она в очках и телефон ей противопоказан. Учиться на отлично , очень хорошо рисует. Но вот постоянно с ней проблемы. Мы постоянно по психологам. То она есть вообще перестала, то из дому не выходит. Ломать сказали врачи не стоит. Сегодня в художественной школе раздавали подарки и грамоты - она отказалась ехать. Сидит в этом телефоне
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Психиатр ?? Мы ходили по направлению педиатра
Психологи да .
Психиатра он лайн ну может только за большие деньги и то где найти толкового ??
Так, психіатра.
Не безкоштовно звичайно, бо це лікарі приватних клінік як правило, але вони є

автор ОченьПриятно-Царь • 03 января 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Телефон тут до чого?
Якщо в неї міопія, то зір падає, бо починається гормональна перебудова.
І поки вона не завершиться і не відбудеться стрибок зросту, то зір палати і не перестане, хоч вона постійно буде з закрити очима сидіти і нікуди не дивитися
Там ще й глаз лівий трошки косить , а цей телефон держе прям під носом !!
Янка-угомонись• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Она провела тест на аутизм , потом мы график пользования теоефоном написали
И атаракс
А диагноз какой?
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так косоокість хірургічно прибирають
Пусин Кукин• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Командуванням ?? Вона взалагі мене не слухає. Я тільки істи її заставляю зараз і все
Їсти її заставляю -телефон відбираю,
в школу посилаю,жити не даваю...(((
тільки.
Ответ дляЯнка-угомонись
А диагноз какой?
Та нет диагноза у нее
Аутизм не подтвердился
starlink• 03 января 2023
1.
Менять психолога.
2.забрать телефон или разбить .лучше разбить,чтоб соблазна отдать небыло.
3.не идти на поводу ребёнка, говорить как со взрослой.если словами не доходит-можно и отлупить.
Ответ дляПусин Кукин
Їсти її заставляю -телефон відбираю,
в школу посилаю,жити не даваю...(((
тільки.
Ви читали всю тему ?? Ребенок в 11 лет вес терял и не ел совсем
Чебуравлик• 03 января 2023
Автор, скиньте графік користування телефоном, який ви склали. Він же у вас в галереї, я так розумію.

Янка-угомонись• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Та нет диагноза у нее
Аутизм не подтвердился
Да при чем здесь аутизм?
Ребенок наносит себе увечья и диагноза нет...
Янка-угомонись• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
И от еды отказывается, а диагноза нет...
Ребенку нужен нормальный психиатр и лечение.
Ответ дляЧебуравлик
В погоне за троллями ?
Пожмаковна• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
1.
Менять психолога.

Вы что такое советуете! какое отлупить!
starlink• 03 января 2023
Ответ дляПожмаковна

Вы что такое советуете! какое отлупить!
Спокойно.
Иногда так доходит лучше и быстрее, чем 10000 слов.
Не сильно конечно, но так, чтоб дошло.
Янка-угомонись• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
1.
Менять психолога.
Если у человека болит живот - в качестве лечения тоже предложите лупить?
Пожмаковна• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
Спокойно.
Не сильно конечно, но так, чтоб дошло.
Нет слов...
Пез Году Неделя• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я ее не заставляю хорошо учиться.
Вообще этот процесс не контролирую
Это ее желание
Значит не понимаете своего счастья
Тут оба родителя от и до учат программу и вдалбливают но об отличном обучении и рядом не идёт речь..
Ответ дляstarlink
Спокойно.
Не сильно конечно, но так, чтоб дошло.
Та пробовпли пару раз не сильно еще в детстве- было только хуже (((
starlink• 03 января 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Пример не подходящий.
Если ребёнок себя возомнил выше родителя и слова не помогают, то так,как я писала выше.ничего страшного в этом нет.

Чебуравлик• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
В погоне за троллями ?
Дякую. Так, тому що дійсно багато дивного у вашій темі. Я все ж раджу вам ці графіки перевести у гарний роздрукований варіант, повісити на стіну. У разі дотримування графіка вигадати систему бонусів, подарунок раз на сезон, наприклад, або інший вид винагороди.
Те, що ви дозволили не дотримуватися графіка - велика помилка. В даному випадку ви навіть маєте шанс перекласти відповідальність, сказати дитині, що це не ваша забаганка, а правила встановлені лікарем.
starlink• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Заберите телефон для начала.
Полностью.взамен кнопочный для связи.если все пройдёт, то по истечению полугода/года дадите телефон обратно
Джинцы на Флиси• 03 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Вот як ви праві.
У мене дитині тільки 2 роки. Весь перших пітора року ми з нею якісно проводиди сас:читали, малювали, складали і т. Д.
В лютому коли почалася війна, чоловік, щоб дитина не плакала, коли ми читали новини, радилися як діяти.. включтв їц Маша і Медвідь. І сталося чудо , дитина годинами сижіда в планшеьі. Ми настільки були не мислясч, що не розуміли що творимо.
В висновку дитина підсіла на мультики. Її ранок починався не з вмивання, а йшла до планшету.
Спочатку я просила, пояснювала. Но вона не чула. Стала істерити, все кидати. Я місяця 3 старалася пояснити і домовитися. Но результату не було.
Місяць тому, я звечора вирішила, що все. Сховала всі планшети, телевізори і навіть телефон весь день на беззвучному був., щоб вона його не бачила.
Як тільки дитина поокинуламя в почала шукати гаджети, я включила клоуна: а давай пралку загрузимл, а давай тістечка спечемл, а давай конструктор складемо, а давпй почитаємо. Лише їй ставало скучно, я зразу нову справу пропонувала. Я за цілий день так змучувалася, що коли чоловік приходив з роботи, я падала і засинала.
Так я протрималася тиждень. Було дуже важко. Но коли дитина випадкового через тиждень найшла телефон, він її зовсім не зацікавив. Потім я виклала телевізор, реакція аналогічна. Потім на видне місце виклала планшет. Дитина сказала включи. Я побяснила, що болвтимуть оченята і головка і дитина сказала:АГА. В мт пішли складати пазл.
До чого я цю простинь написала. Гаджет це залежність. Його потрібно любим способом звбоати з очей. Потім докласти дуже багато зусиль, щоб показати, що у світі є інші розваги. А коли дттина(людина) трохи відвикне, пояснити в домовитись.
Ви не порівнюйте дитину двох років і підлітка.
В мене донька старша доньки автора.
Коли вона народилася, смартфонів ще і в помині не було і інет був вибірково.
Все це більш менш стало доступно як доньці років 3-4 було.
А мультики вона тільки на двд дивилася тоді як я вмикала.
Але зараз вона такий же підліток як і всі, з телефоном.
В телефоні все- навчання, спілкування (бо друзі по всьому світу) ну і просто розваги
Янка-угомонись• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
Пример не подходящий.
Пример очень подходящий.
Я считаю, что в том, чтобы дать охреневшему ребёнку по жопе - нет ничего страшного.
Но ребенок автора болен. Отказ от еды и физические увечья - это серьёзно.
А лупка - это метод воздествия, но не лечения.
Ответ дляЧебуравлик
Она сказала, что будет его соблюдать когда вернется домой .
Не в теме багато дивного , а сама дитина дивна , але тим у кого слухняні та удобні діти дійсно дивно
Все буде Україна• 03 января 2023
Ответ дляФея_3уровень
А что делать с вами, которая недовольна своей дочерью, которую сами же воспитали ?
starlink• 03 января 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Пример очень подходящий.
Я по детству помню подобных детей.зачастую это манипуляторы просто.
Но да, к психиатру можно и показать, но я не думаю, что автор поведёт
Я такая наивная• 03 января 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Божэ, если бы моя училась на отлично и грамоты получала в художке(а значит и ходила туда), я бы тихо радовалась и не отсвечивала
Телефон как купила в 10 лет, так и не запрещаю. Иначе бы не покупала
Відмінників взагалі мало. А тих відмінників, які вчаться самі, ще менше. У мене теж діти вчаться відмінно, але лише тому, що я постійно контролюю їхній рівень знань, даю додаткову практику, заохочую. Не відсвічувати не виходить. Це робота батьків.
Все буде Україна• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Пытались. Она порезала себе руки.
Где спорт ? По сути вы угробили своё дитё… все что вы сделали - неправильно
Ответ дляstarlink
Та были уже . Ну Вы если даете советы то хоть тему читайте )
Все буде Україна• 03 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Были. Сказала очень развит интеллект
Не ломать ! Продолжаем работать с психологом
Удалено администрацией...