Плаття-терапія• 03 января 2023

Дівчата яка наглість! Терапевт (сімейний) записала мене на прийом якого не було

прийшло повідомлення направлення, я зайшла в кабінет і бачу що в мене був прийом, як???
що за фігня і кому пожалітись на таке нахабство? це ж ненормально
delphoto
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляAribeth
Може просто помилилися.
Може у Вас є тезка? Чи просто не Вам.
В мене за всі роки такого не було ні з сімейним лікарем, ні з педіатром.
Любое электронное направление действительно год

A no name• 03 января 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Так может она как раз и оформила ваш прием, если вы за три года к ней ни разу не ходили? Чтобы не было мертвых душ? Перед тем как устраивать срач и показывать данные врача, стоило бы разобраться.
В декларації є телефон пацієнта. За потреби лікар може зв´язатися з пацієнтом.
Направлення на аналізи - це як мінімум ніяка не перевірка, а шахрайство.
A no name• 03 января 2023
Ответ дляAlex_Kri
за отдельный прием доктору не платят - он может и 10 раз записать и зарплата выше не будет, причина в чем-то другом
А за кількість прийомів? Є якийсь мінімум, який треба прийняти за місяць? Чи може премія залежить від кількості прийомів?
A no name• 03 января 2023
Ответ дляМила 26
Безлімітні. І не знаю, як автор їх не отримала, якщо автоматично смс приходить.
Термін придатності направлення 1 рік. В чому проблема?
Напевно в тому, що при різних діагнозах потрібні різні аналізи, ні?
Alex_Kri• 03 января 2023
Ответ дляA no name
должны платить за факт наличия декларации, приемы не оплачиваются
Carin• 03 января 2023
Ответ дляМила 26
Мрт - да. Но это и не тот метод, чтоб его каждому делать.
Как правило, на бесплатный мрт есть очередь. А так даже по направлению чаще всего какую-то сумму надо платить, потому что оплата НЦЗУ не покрывает его полностью
Нет-нет, это очередь на само обследование. А до этого еще очередь на получение направления, у нас так по крайней мере

Абсолютно бесплатно включая контраст. У мамы контроль 3х зон, ждали полгода направления и месяц по записи в 2021 году. Я оплатила только диск 50 грн, т.к. рентгенологи часто просят для дальнейшего сравнения при новом контроле. Иногда могут упереться и взять за пленку, опять же, это уже мелочи. Пленку особо никто и не смотрит, только радиолог в свое время ею интересовалась.
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляA no name
А почему доктор, с личного номера, должен звонить?

A no name• 03 января 2023
Ответ дляМила 26
При чём здесь учёба к бумажной работе? когда полностью занят приём, то написать тот же посыльной инвалиду нет возможности
Напевно, кожен з нас неодноразово стикався з ситуацією, коли запис відсутній, типу все зайнято, а в кабінеті і під кабінетом порожньо. Тому аргумент про ’відсутність часу’ такий собі, не переконливий.
автор Платье-Терапевт • 03 января 2023
Ответ дляA no name
Саме так, деякі люди як показились. Для них нормальна така ситуація.
Якщо я іду до лікаря то з певною метою і виявити захворювання. А коли лікар вчиняє такі дії це як мінімум дивно а як максимум злочин свого роду, бо це обман
автор Платье-Терапевт • 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
А хто вам сказав про особистий номер? Є телефон в кабінеті у лікаря, поруч зазвичай є медсестра.
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Ну яка шахрайська тема, ну серьезно?
От приемов зп не зависит. Нужно, например, человеку- врачу, а он да, тоже человек, на 15 минут задержаться. И тут не катит отпроситься у начальства. Тут только ’ забить ’ прием.
Про педиатров я просто молчу, поликлиника работает до 18, света нет, но фигня, записываются с грудничков на 17-45. Прекрасно понимая, что нужно взвеситься- измениться, стопятьдесят вопросов задать, сбегать, как вариант, за покупной вакциной и потом, в 17-59 сказать и что, мы на прививку..б
Авторка доросла, її міряти і важити не треба.
І як що є така нагальна потреба (чого я не виключаю), то можна когось знайомого за попередньою домовленностью записати. А судячі з того, що записують регулярно усіх підряд, то наштовхує на де які думки, що це сістемні дії і всі знайомі вже по 10 раз були записані і пишуть вже усіх підряд, навіть не соромлячись осуду.
То добре як що цей час витрачено на робочі питання. А як що тупо записала собі 3-4 останніх неіснуючих пацієнта і пішли удвох з месестрою на годину раніше з роботи. То як?
Лікарі не боги, а такі самі люди як усі. Тількі чомусь якщо маршрутка останній рейс не здійснить, або продавчиня магазин на годинку раніше закриє, то на них можна аж бігом скаржитися. А на лікаря - зась! Бо одразу кажуть, та й тут писали, що потім буде ’’відповідне’’ставлення від нього.
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Я медсестра, мой врач в том же учреждении, что и я. Педиатр ребенка. Муж, он военный, но у того же врача, хотя их обслуживает ведомство. Мама, тетя...никого ни разу не записали просто так. А ведь мы идеальный вариант
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Серьезно? В каждом кабинете есть телефон? Не говоря уже о том, у скольких пациентов остались городские номера. Куда звонить и с чего?
Или та медсестра, что поруч, должна со своего звонить, с этих баснословных зарплат?
Soufit• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
і вона не записувалась, з лікарем не контактувала з цього приводу?
Телефонувала в реєстратуру, їй сказали щоб не звертала увагу, то помилково. В неї кнопковий телефон, просто смс приходять
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Если б вы знали, как проверяют ’ отработку рабочего времени’ на местах , свои же руководители, то вот эти мысли ’ ушла на час раньше’ не возникали бы.
Прием уже может быть закрыт, а рабочее время продолжается. И ютятся все по свободным кабинетам, в поисках свободного компа, что б отчёты поделать и прививки повесить. Но, всегда кому-то лучше, как и хорошо. Но это тем, кто не мы и там, где нас нет
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Ну от, це підтверджує що не всі лікарі так роблять. Мене теж ніколи не записували так. Але від людей не раз чула.
Про те і писала. Лікарі -звичайні люди. Є порядні, а є - не дуже
автор Платье-Терапевт • 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Мене як пацієнта це не має хвилювати, є державна програма сімейної медицини де лікар має і мусить контактувати з пацієнтами. Лікар вказав, що прийом був через засоби зв’язку доречі (!)
Булочка13• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
як я позвоню? в мене телефону немає і не було ніколи. Лише номер той що в декларації - а це робот.
Похаяти, тому то це не правильно вчиняти такі дії. Ви розумі
те це чи ні? Так не має бути і крапка
В регистратуре узнайте)
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Ну в багатьох людей є проблеми на роботі. Хтось не встигає, хтось не тягне, когось колеги цькують, на когось керівник навішує понаднормову роботу, клієнти мозок виносчть і т.д .....
Лікарі такіж самі люди як і ми усі. Я їх не змушувала обирати цю роботу.

evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Ну пишите обращение в моз, вас же так надурили...
автор Платье-Терапевт • 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Вже написала, звернення прийняли
A no name• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
В кожній поліклініці є робочий телефон, в чому проблема?
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Конечно.
Не змушували. Но, постепенно их не будет. Их уже мало. Дальше будет как в той же Польше, простуда- ваша запись через месяц. И парацетамол по рецепту. Вот тогда всем будет хорошо
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляA no name
Да, в регистратуре
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Вже написала, звернення прийняли

Это победа
Svetljachokkkk• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Звісно що ви будете захищати колег.
Це перукарку можна розідрати на шматочки як що пофарбує не так як хотілося, а лікарів чіпати не можна.
автор Платье-Терапевт • 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Конечно.
В нас є приватні лікарні, а також за бажанням можна оформити медичне страхування.
А ви маніпулюєте не вдало
A no name• 03 января 2023
Ответ дляevgeniiya
Пацієнтам вашого закладу пощастило - бо ваш заклад унікальний. Знаєте як працює більшість? Понабивають пацієнтів, як автор, і за півгодини до закінчення прийому їх нема. Я раз бігла так на свій прийом, з роботи раніше відпросилася з великими труднощами. На свій прийом я запізнилася хвилин на 10 приблизно, але до закінчення прийому у лікаря (вузький спеціаліст) було ще 35 хв. Піднімаюся на поверх, а там ліве крило освітлюється, а у правому (де цей лікар і купа інших) - суцільна темрява. Жодного! на робочому місці. Всі кабінети зачинені, світло навіть в коридорі вимкнено. Я пішла в реєстратору, а там лише посміялися. Для них то, виявляється, норма. І так, всі місця були ’розписані’, я дивилася в той день.
evgeniiya• 03 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
А ви маніпулюєте не вдало
Ну вы ж, почему то не оформили, да?
Чем манипулировать? Я из середины знаю, какая жопа надвигается...
Сколько классных врачей уехало, не врачами, нет. Но довольны. Никто кровь не пьет и по финансам лучше.
Сколько в частные ушло...
Идеальный педиатра- 600 гривен первичный прием, 500 повторные в течении месяца. Хороший невролог - 900.
Окулист с частной практикой - от 600.
Сильно ’ находишься’? К окулисту, кстати, от времени записи до приема час прошел. Не нравится- можете уйти. А она спец, смысл уходить?
Но, это наш менталитет, только ни к чему хорошему он не приведет, к сожалению. Не те зп в поликлиниках. Хорошие уйдут, а никакие...так им пофинг на те жалобы. Долго писать, я бы описала весь алгоритм ответа на жалобы. Но, перед автором извенятся, это да. И какую-нибудь плюшку запропонують
Танюша мама двоих принцесс• 03 января 2023
Сделайте отмену приема. Если не поможет, позвоните на горячую линию МОЗ.