Эт вернячОк• 03 января 2023

Якщо у чоловіка є своє житло, вам важливо звідки воно взялося?

Спадок, купив і тд? Чи байдуже?
Аль_де_Барановна• 03 января 2023
Важливо , якщо житло купила мама , а він сам по собі нічого не може?

Мадам Подлинник• 03 января 2023
Ну если он бабку топором не того, то норм
КтоЕслиНеЯ• 03 января 2023
Байдуже, хоч взагалі без житла. Головне - що він з себе уявляє
Повелитель интернета• 03 января 2023
Важно как оформлено.
ПультОт_БМВ• 03 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
kanni• 03 января 2023
Главное, чтоб для этого не отправлял на тот свет старушек, а так все равно сам купил, родители подарили или наследство.

Но у моего не было ничего, комнату снимал, когда начинали встречаться. Покупали уже вместе.
Мадам Подлинник• 03 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Не бийте тапком по морді))
*що являє собою
Мой завтрак• 03 января 2023
А якщо у жінки є житло? )))
Дюагональ• 03 января 2023
Як правило ті хто отримав в спадок житло,самі ні на що не здатні.Це чисто мій висновок який я зробила із власного оточення.

Дюагональ• 03 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
А,що може уявляти без житла він із себе?
Кондуктор маршрутки• 03 января 2023
Байдуже, я до цього житла абсолютно ніяким боком
автор Эт вернячОк • 03 января 2023
Ответ дляМой завтрак
А якщо у жінки є житло? )))
В темі мова про чоловіків, цікаво стало) Натрапила на анкету жіночки на сз, там стільки претензій, про себе ні слова. От вирішила поцікавитись.
автор Эт вернячОк • 03 января 2023
Ответ дляДюагональ
По вашому всі повинні бути однакові? Ви вороже налаштовані до людей. Що значить ні ні на що? Прям от зовсім? Не здатні любити дружину, дітей, дарувати щастя, допомагати, підтримувати, реалізовуватись в професії, писати можна довго, але нащо так узагальнювати? А якщо заробив на житло але алкаш чи нарик, то здатен на щось? Чи нє?
автор Эт вернячОк • 03 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Питання не в цьому, а в тому чи зміниться ваша думка про людину в залежності від шляху ’ отримання’ житла
Молчавочка• 03 января 2023
У багатьох заможних людей всі квартири, будинки і т.п. записано на маму, тата, сестру, брата. Тобто, юридично, ці чоловіки нічого не мають. І то є добре.
Сірничок• 03 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Важно как оформлено.
Это точно!!! Моему мужу мама купила участок и построила дом под Симферополем, но оформлено было на её имя. Так как политические взгляды у них не сошлись, то она переписала этот дом на свою дочку, которой тоже купила участок и построила дом. Это её дело конечно, но у меня с мужем портятся отношения в последнее время. Выгнать его просто нету куда. Он бомж. Он не работает, так как очень стало плохое зрение и он только получает пенсию. Но конечно у нас есть дети и им нужен папа. Но блин.
автор Эт вернячОк • 03 января 2023
Ответ дляСірничок
До чого політика доводить, жах) і смішно і грішно
Сірничок• 03 января 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Це точно. Але в нас зараз тільки сміх, бо свекруха періодично дзвонить і скаржиться, що сирени та бавовна. Хоча в новинах не пишуть, але там бахкає, бо неподалік військові бази. В людей в селі навіть повилітали вікна.
Але мій чоловік каже, щоб вона не переживала, бо то їх намагаються спасати і скоро спасуть
Кондуктор маршрутки• 03 января 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Зміниться лише в тому випадку, коли взнаю, що на житло зароблено не зовсім чесно