Дмитрий Ануфриев, он был ветеринарным врачом. Очень много животных спас, в том числе, моих. Просто потрясающий Человек. Ну как так... 😢 Светлая память.
sevenplanet• 03 января 2023
Ответ дляolena38
Саме страшне в цій війні (як і в будь-якій)- загибель людей. Гинуть діти,жінки,молоді чоловіки-цвіт нації.
Світла пам,ять.
Самое страшное , что с нашей стороны гибнут лучшие , а со стороны раши био мусор , зеки и алкаши
Ответ дляsevenplanet
Да, Вы правы!
sevenplanet• 03 января 2023
Ответ дляolgabaluta
Спасибо большое, так и было - отёк мозга.
Она уже в лучшем мире
Утешайте мужа этим и чаще обнимайте , это даёт силы.
Ответ дляNatkash
Також бачили той бал крашених гробів? Чисто тобі Пісня року 82, всі ті самі рила. Гнітюче враження
Вообще не понятно, почему они ещё живы?
Ответ дляsevenplanet
Она уже в лучшем мире
Да, она очень тосковала по дочке, теперь они вместе.
Ответ дляNatkash
Перелом шийки до того ж дуже противна штука, минулого року сусідка невдало впала, за два тижні похоронили, ніхто би і подумати не міг, вона як на свій вік досить добре трималася, практично не хворіла.(((
Співчуваю вам.
Спасибо большое, нелепо как-то все вышло.
Dark_Yasna• 03 января 2023
Ответ дляNatkash
нет, не смотрю, у меня нервная система не выдерживает.
Ответ дляDark_Yasna
Той старий педофіл Петросян у якогось блогера виліз, вирішила піти розважитись, коменти під ’Шоу століття’ почитати, але їх виявилося аж 27, і ті мабуть учасниками написані, перемотала перших два номери. Про пісню року 82 я перебільшила, більше нагадувало фільм ’Таємниця карпатського замку’, де фанат-маньячело законсервував і нашпигував механізмами мертву співачку, динозаври мають пам´ятати. Ще й орків нагнали, сиділи якісь затравлені між тими муміями.
Ответ дляNatkash
Лучше и не скажешь, 😂 Вы мне настроение подняли)).