Кукуша• Изменено 03 января 2023

Як без світла готуватися до Різдва?

Саітло 2 години є, 5 годин нема.
За завтра дадуть 4 години.
Я понити не те, що нема світла, а що не хочу гостей кружляти. В мене всі три дні ходять. І ми до них.
Зранку до свекрів, звечора у нас куми.
Наступного дня зранку батьки і свекри у нас ( бо так, бо мусай)
А потім ми до кумів.
На третій день брат чоловіка з жінкою, бо іх зі свекрами кликати не можна, свекри невістку не признають.
Я відчуваю себе конякою. Як я маю це провернути без БЕЗ світла?
Капець..
Є ще «героїні» як я?
Як ви плануєте підготуватися?
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
У кого-то 25,у кого-то 7.
У кого то то в москалів

Путающаяся• 03 января 2023
І чого ви всі бродите по колу з хати в хату? Похвалитись, хто більша хазяйка?
Как_б_не_так• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
У них до цього року теж вечеря 6 була, а як по телевізору сказали, що тре разом з Європою, то швидко перевзулися. Для таких традиції - пусте слово.
Мамулька• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
У моїх родичів суть що треба родинами зустрічатися і сидвти за столом. Прийдуть навіть якщо один саоат буде. То ж..
Ну і куми те саме.
Я серед всіх сама ледаща жінка.
Інші господині не всьигають присісти як встають з духовки доношувати ще 10 страв..
Західна Україна?
Дона Ко Ко• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Нема вибору.
Я свекрів ледве відвадила приходити до мене як собі додому, то ж по святах мушу прийняти
Шо це законы.
Кудряшка Сью• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Ну і куми те саме.
Я серед всіх сама ледаща жінка.
А вам зачем)
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
Різдво було 25 грудня
Не у всех

Железный коготь• 03 января 2023
Змінюйте традиції і не бійтеся бути для когось поганою. Думайте більше про себе.
ТигрЛьвович• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Львівщина або Закарпаття 100 процентів. Це тільки в нас такі заморочки
Бо ви самі тому потураєте. Якби відмовили гостям.то ніхто би не прийшов.
rybka21• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Що я почала?
Суперечку коли хто має святкувати?
Ні, я ніколи не нав‘язую ні віру, ні дати ані мову
Ну так, доросла жінка не може ротом пояснити родичам, що без світла проблематично готувати їжу
Ms. Dolly• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Ні, не проканає, бо вони мене перед ним питали коли я святкуватиму. То ж..
Ну тогда готовьте по ночам, раз сильно так надо. Ночью ж есть свет?
Брюлик в стразах• 03 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Традиція така, колядувати один до одного ходять, буває, що й в 2-3 квартири заходять, якщо недалеко. І це не тільки родина, а й знайомі, друзі. В кожного і холодильнику в такий час є що на стіл поставити
starlink• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
У кого то то в москалів
Да...тяжко вам
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Срачу мало?
Без поняття що там у вас в голові, бачу мало
автор Кукуша • 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ото людям немає чим занятись 🤦🏼‍♀️
Що таке « мусай»?
І ви взагалі в курсі що Різдво це не обжирання і ходіння по гостям для чого весь цей цир?
А взагалі ви самі собі створюєте проблеми через дурні примітивні сільські стереотипи у вашій голові
Це стереотипи в мого чоловіка, а я пішла на компроміс що його батьки приходять до нас на Дні народдегня, Великдень і Різдво, більше ні.
То ж тепер їх кликати мушу
А він би не проти щоб кожні вихідні тут тусили і строїли мене.
Тра Ля Ля• 03 января 2023
Я так жалею, что на Рождество готовила стандартную поляну с мясом и салатами. А на самом деле большую часть дня просидели в коридоре. надо было готовить что-то что есть в укрытии - пирожки, бутерброды
Куплю орехи• 03 января 2023
Як добре жити в Києві. Нема такого. Купив куті 300 г і все😂
ТигрЛьвович• 03 января 2023
Ответ дляМамулька
Ви готову зроблену кутю із кулінарії берете?
Так. Дуже смачна.
Куплю орехи• 03 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Так. Дуже смачна.
І я беру

автор Кукуша • 03 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
То хай і йдуть на один салат. Чи Ви боїтеся, що і Вас перестануть признавати, як другу невістку?
Я мрію про це)
Токси капець
Путающаяся• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Весело)
Заместитель Анонима• 03 января 2023
Собраться 1 раз в 1 день. 6 числа на свят вечир
Всё.
И фиолетово, кто кого признает и т.д.
Ну ниче се• 03 января 2023
В нас не вимикають. Але в мене газ і генератор. Готуюсь, поки третій пляцок печу. Моя улюблена пора зимою - готуватися до Різдва.
Мамулька• 03 января 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Так. Дуже смачна.
Дякую,спробую теж.
СирОжино пирОжино• 03 января 2023
Світла ж не тільки у вас немає, правильно?! Значить родичі мають зрозуміти. Накрийте скромний стіл, на який вам вистачить часу.

Автор ви в квартирі чи в приватному будинку?!
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
У кого то то в москалів
А ви и в прошлые годы праздновали Рождество 25 декабря?
Я не москаль, но праздную 7 января и все мои знакомые также
автор Кукуша • 03 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Ну як треба, то сходіть до них, зустріньтесь і на цьрму все.
Це жах - три дні походеньок зранку до вечора. Ті самі гості в ту саму хату. Я б вже ноги протягнула.
Ото ж!
Якби на Великдень ми до кума, на Різдво він до нас, і те саме зі свекрами. Але ж три дні з одними і тими самими.
Божий одуванчик• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ото людям немає чим занятись 🤦🏼‍♀️
Що таке « мусай»?
И плюс неумение говорить ’нет’..
Путающаяся• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Я мрію про це)
Токси капець
То запросіть усіх родичів разом, може ходити після цього перестануть.
Курочка• 03 января 2023
Ваші рідні могли б і мали зрозуміти, яка ситуація зі світлом, а ні, то скажіть їм, що цього року не буде багато їжі.