Кукуша• Изменено 03 января 2023
Як без світла готуватися до Різдва?
Саітло 2 години є, 5 годин нема.
За завтра дадуть 4 години.
Я понити не те, що нема світла, а що не хочу гостей кружляти. В мене всі три дні ходять. І ми до них.
Зранку до свекрів, звечора у нас куми.
Наступного дня зранку батьки і свекри у нас ( бо так, бо мусай)
А потім ми до кумів.
На третій день брат чоловіка з жінкою, бо іх зі свекрами кликати не можна, свекри невістку не признають.
Я відчуваю себе конякою. Як я маю це провернути без БЕЗ світла?
Капець..
Є ще «героїні» як я?
Як ви плануєте підготуватися?
За завтра дадуть 4 години.
Зранку до свекрів, звечора у нас куми.
А потім ми до кумів.
Капець..
Є ще «героїні» як я?
Як ви плануєте підготуватися?
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Світла ж не тільки у вас немає, правильно?! Значить родичі мають зрозуміти. Накрийте скромний стіл, на який вам вистачить часу.
Автор ви в квартирі чи в приватному будинку?!
Приватний будинок. В квартирі б з‘їзала може. А так шашлик прийдеться пекти.
І ні посудомийку не загрузити ні попилососити. Буду зла як відьма
А ще дітей купа які все розносять…
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляПутающаяся
То запросіть усіх родичів разом, може ходити після цього перестануть.
Чоловік не піде на це.
А мене достали його батьки, 10 років ледве їх виношу.
Важкі люди
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляparele
Я действительно не делаю проблем из ничего))
Гости будут, дети приедут и друзья близкие. Если будет свет, закину мясо и картошку по-селянски в духовку, туда же грибы, может, ещё баклажаны и перец. Если не будет - пожарим мясо и овощи на мангале. Салат овощной лёгкий, оливки, маслины, сыры, мясная нарезка. Фсе)
Когда мне лень готовить, заказываю пиццу или роллы. А когда вообще-вообще влом, спокойно говорю: сорри, либо в кафе встречаемся, либо в следующий раз.
Так что мой единственный лайфхак: делать так, как удобно мне.
Дякую!
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Навіщо ви прийшли в мою тему провокувати людей на срач коли правильно святкувати?
Просто майте повагу і то тих і до інших. Я маю!
Вас ніхто ні до чого не провокує, бо і так ясно що ви будете святкувати тоді і так як вам скажуть родичі
Путающаяся• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Чоловік не піде на це.
Важкі люди
Співчуваю( тоді тримайтеся
Заместитель Анонима• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Я зрозуміла по ’мусай’♥️
А що таке Мусай в итоге ?
Как_б_не_так• 03 января 2023
Ответ дляМамулька
Що таке пляцки,? Це торт?
Это может быть как корж с орехами или чем-то еже, так тонкий пирог с начинкой. Размером во весь противень.
Ответ дляgrechka827
І ще додам- зі Львова, у нас все як заведено на Різдво і 12 страв і вуджена ковбаса і золодці і пляцки. Але в нас це все готує вся родина, потім вечеряють разом, після того діляться один з одним стравами, колядують і розходяться кожен далі святкувати хто як хоче, це все в один день на свят вечір
Додам, як уже так пішло, на свят вечір зазвичай пісна їда, навіть без риби)))
барабанщица• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Кожен рік такі веселощі, а цього просто всі рекорди
Пусть гости и приходят с «вечерей». Я б уже сдохла так праздновать. Мой максимум бутерброды, нарезки,торт.
Заместитель Анонима• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Комусь щось винна (должна)
Мушу, мусить.
Зрозуміла.
Тектоническая расческа.• 03 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Мы уже отпраздновали .
И мы.
И все знакомые. Теперь можем и без света. Рождество до НГ, это адекватно
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Внзде такое есть. Многие на Рождество готовят больше, чем на НГ.
Я вже написала я зі Львова і я чудово знаю скільки готують, але рабства ніде немає, ніхто нікого не змушує готувати на канал і приймати гостей тиждень. Зустрілись 6 повечеряли і далі хто як зоче
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляМамулька
Ця тема буде в топі.
Всрися але приготуй,щоб втерти носа кумі.
Які там ракети чи відключення світла,якщо треба показати себе господаркою.
Українців не зломати це точно
Ви не вмієте читати. Чоловік хоче гостей, не я. То його куми.
І його батьки, моі будуть, але мої не надуються якщо я їх не покличу а просто до них зайлу. А зі свекрами все складно. Їм скучно, їх треба розважати.
Пс. Я не рівняюся на кумів, роблю один салат, нарізку, шашлик і торт. Вони наношують на стіл цілий вечір 15 страв, але бачу що то не їдять. То ж і не намагаюся. Нафіга?
Воно лежить, ні в кого сил їсти нема
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Які пляцки печете?
Ви з Львівщини?
З Львівщини, обожнюю приготування до Різдва. Вишиванка, Спартак, сирник з маком, медівник і перекладанець .
Ответ дляКукуша
Воно лежить, ні в кого сил їсти нема
То як чоловік хоче, то хай він і готує.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
У моїх родичів суть що треба родинами зустрічатися і сидвти за столом. Прийдуть навіть якщо один саоат буде. То ж..
Ну і куми те саме.
Я серед всіх сама ледаща жінка.
Інші господині не всьигають присісти як встають з духовки доношувати ще 10 страв..
Ну і куми те саме.
Я серед всіх сама ледаща жінка.
Дзвоніть родичам і роздавайте наряди
Мамо, з вас голубці і Олів’є
Брат, з тебе курка запечена і хай буде мімоза ( самі напишіть, що їсте)
Кума, з тебе холодець і Цезарь
Самі торта купили, нарізку зробили і сидите гарна і напарфумена- чекаєте гостей
Мамо, з вас голубці і Олів’є
Кума, з тебе холодець і Цезарь
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Воно лежить, ні в кого сил їсти нема
То чому ваш чоловік не готує і не приймає гостей?
Ответ дляКукуша
Воно лежить, ні в кого сил їсти нема
Мужа к плите , пательню в зубы и пусть старается ! Не понимаю я этого- муж хочет !!!вы то же много чего хотите , но пользуетесь тем что есть!!!
Божий одуванчик• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
А у вас в того немає, що по телевізору сказали, те й робите
У меня нет телека)
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дзвоніть родичам і роздавайте наряди
Мамо, з вас голубці і Олів’є
Кума, з тебе холодець і Цезарь
Мамо, з вас голубці і Олів’є
Кума, з тебе холодець і Цезарь
Так в нормальних родинак так і є
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляМамулька
А у вас сільпо чи новус є? Якщо ж там є відділ кулінарії то 12 страв точно набереться. Якщо будуть не свіжі,не біда-на наступний рік ніхто до вас не прийде і проблему вирішити
Але нажаль нема ..
Путающаяся• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Комусь щось винна (должна)
мУсай чи мусАй?
Ніколи не чула)