Кукуша• Изменено 03 января 2023
Як без світла готуватися до Різдва?
Саітло 2 години є, 5 годин нема.
За завтра дадуть 4 години.
Я понити не те, що нема світла, а що не хочу гостей кружляти. В мене всі три дні ходять. І ми до них.
Зранку до свекрів, звечора у нас куми.
Наступного дня зранку батьки і свекри у нас ( бо так, бо мусай)
А потім ми до кумів.
На третій день брат чоловіка з жінкою, бо іх зі свекрами кликати не можна, свекри невістку не признають.
Я відчуваю себе конякою. Як я маю це провернути без БЕЗ світла?
Капець..
Є ще «героїні» як я?
Як ви плануєте підготуватися?
За завтра дадуть 4 години.
Зранку до свекрів, звечора у нас куми.
А потім ми до кумів.
Капець..
Є ще «героїні» як я?
Як ви плануєте підготуватися?
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
В нас ще копчене м´яско і рибка домашня)) пампушки)
В нас теж, чоловік з татом вудять шинку і ковбасу, я ще паштет готую. 3 дні святкуємо, вся родина і друзі.
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Дякую. Газ і подвір‘я є, можна шашлик. Але ж напряг!
Ще і гори посуду мити руками..(
Одноразовий посуд вам в поміч.
Пешеходик• 03 января 2023
Автор, звідки Ви? Що Вас хвилює тільки їжа зараз. Бажаю тільки миру та спокою й надалі.
Ломаю голову, куди переїхати жити подалі від сусідів *бнутих. Може, порадите?)
Сундучок с каникулами• 03 января 2023
Я извиняюсь, а что еще есть ещё где то капец в таких масштабах со светом ??? Даже у нас, где его никогда нет, почти не выключают. ИФ область была только хуже. Вы оттуда ?
Брюлик в стразах• 03 января 2023
Ответ дляНу ниче се
З Львівщини, обожнюю приготування до Різдва. Вишиванка, Спартак, сирник з маком, медівник і перекладанець .
Мені слинка потекла, обожнюю Спартак та сирник з маком
хочу Різдо
і пампухи... І кутю... І вареники з капустою... І щоб мачанки ціла тарілка...і навіть голубці з тертої бульби в цей вечір неймовірні...
хочу Різдо
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Героїня)
Я навчалася у Львові, і мої подружки часто приносили пляцки з весілля, бо там дають з собою додому. Це так смачно!
Ответ дляПутающаяся
мУсай чи мусАй?
Ніколи не чула)
Ой скільки ще слів різних є)) я вчилася в Мукачеві і жила в гуртожитку. Всі мої друзі туди з різних куточків Закарпаття приїхали. Одне слово в різних селах мають різні значення. Пляцок той що на Львівщині, тут тісто або кісто (так мій друг з Іршава говорив). Вікно - оболок або возюр. А киця - мачка - для мене це саме смішне було 😅
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
хочу Різдо
Ви все розумієте...
Заместитель Анонима• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
хочу Різдо
Ніколи не була на такому Різдві.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляКукуша
Героїня)
То тепер вже мало
Коли бабця жила пекли значно більше. Але я це дуже люблю.
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляclernikol
То як чоловік хоче, то хай він і готує.
Він на роботі і купує продукти.
І шашлик він пожарить. А решта на мені. Хоча він може купити торт якщо в мене нема бажання пекти, не наполягає. Але гості мають бути.
люблю_тортики• 03 января 2023
Зібрати всіх разом і святкувати. Не ті часи наразі щоб кружляти всіх і кожного.
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Внзде такое есть. Многие на Рождество готовят больше, чем на НГ.
Я на новий рік нічого не готую. Основне свято - Різдво.
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляПешеходик
Закарпаття.
А ви?
Мадам Тю-лю-лю• 03 января 2023
Читаю такие стоны и не понимаю нахрена эти ненужные и утомительные походеньки по гостям?
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Закарпаття отак виключають.
Деякі ниють, але мені здається що Закарпаття не має права скаржитися
Заместитель Анонима• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Це напевно не українська мова.
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Гарадичі, біциглі, парадичка))
Ну ниче се• 03 января 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ніколи не була на такому Різдві.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
Коли навчалася в школі до нас на Різдво діти приїжджали зі Сходу тоді я перший раз дізналася, що традиції святкування Різдва збереженні не всюди в Україні і це було шоком для мене.
Скоро_вчера• 03 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Знаєте, таки так))) дід мій любив такі святкування, уся родина мала бути разом, ходити один до одного в гості. Хоча бабуся була з Сибіру
Я лінива))) але чоловік настоює на таких святкуваннях, і я цьому рада. Діти розуміють що таке Різдво, родина, Святий вечір. Чоловік допомагає мені готувати, а кутя взагалі робиться тільки ним, зараз сина вчить, бо то чоловіча справа))) обожнюю його кутю)
Дайте рецепт, пожалуйста
Кукуша
• 03 января 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
А где это вы? Сейчас со светом вроде тьфу-тьфу более менее
На НР було світло майже весь день
Але потім все)
Повернулися до графіків
Але потім все)
Повернулися до графіків
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Почитайте за традиции )
Как в 1923 ввели 7 января рождество в совке) ото и все ваши традиции
Не пишіть дурниці.
«Григорианский календарь в Украинской Народной Республике был введен 16 февраля 1918 года , когда этот день стали считать 1 марта 1918 года.»
До чого тут Різдво? Церква не перейшла на григоріанській Календарь. Різдво було, є і буде 25 грудня. Тікі рахують дні по різном.
Путающаяся• 03 января 2023
Ответ дляМамаБест
Мачка то і словацькою)
Багата наша мова
МАМА НИКИТКИ-2• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
Так в нормальних родинак так і є
То хай і автор починає робити як нормальна людина. Тим паче, ще й світла немає.
Домовенок Кузя• 03 января 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ніколи не була на такому Різдві.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
І страв таких не знаю.
Але дуже хотілося б.
Страви не складні і відносно не дорогі, спробуйте щось зробити:) мені за 40, і всі ці страви з дитинства, як отченаш. Сьогодні була тема про терті голубці, кидали посилання із фейсбука.