Разачаровусь_очень_быстро• 04 января 2023

Киця плаче на лотку коли какає

Коли нікого поряд немає, то часто кричить на туалеті. Коли підходжу і говорю з нею, глажу, то перестає. Крові в калі немає. Чоловік каже, що я її розбалувала просто. Ветеринар теж сказала, що скоріш за все просто так вимагає уваги, маніпулює мною. Не бачу у неї проблем зі здоров’ям, може дійсно вона маніпуляторка)

Але якось покою не дає мені це. В когось є такі мадами, чи може знаєте проявом якої хвороби це може бути?
НеГолосую• 04 января 2023
Сходите к другому ветеринару. Может у нее реально проблемы с кишечником
ЛЮБА• 04 января 2023
Мои носятся и орут после туалета. Очень редко до.
автор Разачаровусь_очень_быстро • 04 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Моя саме на лотку під час)) може ще там копатись і кричати. Але тільки я приходжу і лагідно розмовляю чи глажу-замовкає і робить свою справу.
Na kablukah• 04 января 2023
Коты, действительно,оповещают о своем акте дефекации
Но,если хотите проверить ее здоровье, сделайте УЗИ органов брюшной полости.
Ну и понаблюдайте не засиживается ли она при походе в туалет дольше обычного
ЛЮБА• 04 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Если анализы и узи нормальные , то это особенность вашей кошки .
Ответ дляNa kablukah
У нас троє, всі мовчки роблять все, тільки ця така)) але вона в принципі найтактильніша і любить «порозмовляти» просто так
Ваша прЭлесть• 04 января 2023
Воду п´є? Вологий корм?
Ответ дляВаша прЭлесть
Воду п´є? Вологий корм?
Води багато п’є, у нас стоїть кілька тарілок з водою по квартирі.
Мона Лиза• 04 января 2023
Добавте масло лосося в раціон, може кал занадто твердий
starlink• 04 января 2023
Почки.
Это первое что приходит на ум.
Ведите к ветеринару. Просто так не будет кричать, беспокоит.
Галябалована• 04 января 2023
Могут быть глисты. Сходите к другому врачу с ней.
вареный_look• 04 января 2023
иногда кошки так кричат во время течки
Дама с собачкой• 04 января 2023
Моя теж так робила, поки була кошеням, зараз перестала. А то кожного разу какає і нявчить.
Пешеходик• 04 января 2023
Возможно, проблема в корме и из-за этого слишком твердое Г.