Разачаровусь_очень_быстро• 04 января 2023
Киця плаче на лотку коли какає
Коли нікого поряд немає, то часто кричить на туалеті. Коли підходжу і говорю з нею, глажу, то перестає. Крові в калі немає. Чоловік каже, що я її розбалувала просто. Ветеринар теж сказала, що скоріш за все просто так вимагає уваги, маніпулює мною. Не бачу у неї проблем зі здоров’ям, може дійсно вона маніпуляторка)
Але якось покою не дає мені це. В когось є такі мадами, чи може знаєте проявом якої хвороби це може бути?
НеГолосую• 04 января 2023
Сходите к другому ветеринару. Может у нее реально проблемы с кишечником
Разачаровусь_очень_быстро
• 04 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Мои носятся и орут после туалета. Очень редко до.
Моя саме на лотку під час)) може ще там копатись і кричати. Але тільки я приходжу і лагідно розмовляю чи глажу-замовкає і робить свою справу.
Na kablukah• 04 января 2023
Коты, действительно,оповещают о своем акте дефекации
Но,если хотите проверить ее здоровье, сделайте УЗИ органов брюшной полости.
Ну и понаблюдайте не засиживается ли она при походе в туалет дольше обычного
Разачаровусь_очень_быстро
• 04 января 2023
Ответ дляNa kablukah
У нас троє, всі мовчки роблять все, тільки ця така)) але вона в принципі найтактильніша і любить «порозмовляти» просто так
Разачаровусь_очень_быстро
• 04 января 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Воду п´є? Вологий корм?
Води багато п’є, у нас стоїть кілька тарілок з водою по квартирі.
Дама с собачкой• 04 января 2023
Моя теж так робила, поки була кошеням, зараз перестала. А то кожного разу какає і нявчить.