nata9116• 04 января 2023

Штори на всю стіну чи тільки на вікно

Стіна 3,20, в ній вікно стандартне, тюль на всю стіну вішати чи тільки на вікно.. В кого як? Пишуть, що вже не модно на всю стіну, і краде простір. Допоможіть визначитись
Сестрица Алёнушка• 04 января 2023
Я сделала карниз на всю стену. А по настроению меняю и ширину и количество штор, тюлей

Масяня Я• 04 января 2023
Я люблю на всю стіну.
Бурундучиха• 04 января 2023
У нас карниз скрытый на всю стену
Но шторы только на окно. Мне не нравятся шторы на стену
черная мамба• 04 января 2023
Раніше мені подобалось на всю стіну, але зараз бачу гарні варіанти тільки на вікно
Тут как тут• 04 января 2023
Це, як плаття. Зі шлейфом і без, як мініспідниця на моїй сраці
Сливочная пенка• 04 января 2023
На всю стіну робіть.
автор nata9116 • 04 января 2023
Ответ дляТут как тут
Трохи не зрозуміла про міні-спідницю. Це типу, як подобається?

все по ГОСТу!• 04 января 2023
Это еще зависит от стиля вашего интерьера
Тут как тут• 04 января 2023
Ответ дляnata9116
Типу, да. Але і попа у мене, як довжина вашої стіни. Я не вдягну, а хтось без проблем надягне на себе і так.
автор nata9116 • 04 января 2023
Ответ дляТут как тут
Ой, насмішили😂😂😂
Юпитерная• 04 января 2023
Смотря какая у вас комната. Может вам и римки красивые подойдут. Но если окно маленькое, то лучше на одно окно с ночными
Играюся• 04 января 2023
У таких же роздумах зараз. Ширина стіни майже однакова - 3,15.
Ще помітила, що стельові карнизи таки ’крадуть’ висоту. То ж вирішила (майже остаточно)) карниз робити настінний. А от з шириною ніяк не визначусь(
Звикла до ’на всю стіну’...
Якихось картинок для порівняння важко знайти.
Як варіант планую або намалювати, або у якійсь програмці ’погратися’.
Баррикадница• 04 января 2023
Я в процесі, роблю лише над вікном, і по ціні дешевше бо потрібно менше штор і тюлі і мені так підходить бо по стелі вже ідуть багети. Карнизи теж взяла такі прості труби чорні і білі. Фото для зразку, на які дивилась як обирала собі