Отжигающая• 04 января 2023

Як долаєте проблеми в стосунках?

Дівчата,довгоодружені, як долаєте проблеми між вами і чоловіком в стосунках?
Ненька наша• 04 января 2023
Проблемы бывают разные и решения разные. Вы как будто сегодня только вышли замуж
Единорог помог• 04 января 2023
Женаты 20 лет
Вместе 25.
Я некоторое время назад поняла что самое лучшее в ’подоланії проблем в стосунках’ - вообще ничего не делать. Как то сама решится.

Я вообще сейчас решила что ничто кроме здоровья меня и моих родных не стоит того чтоб тратить на это мои нервы.
автор Отжигающая • 04 января 2023
Ответ дляНенька наша
Зраду,наприклад?
Подметайло• 04 января 2023
Все просто. У нас графік психувань не збігається. Якщо психую я, то чоловік мовчить. Якщо психую чоловік, то мовчу я. І останнім часом стараюся проговорювати свої страхи і проблеми. Якщо щось гнітить на роботі, обстановка в країні, та що завгодно, воно псує настрій. Тоді я просто чоловіку розповідаю, що саме мене гнітить.
Ненька наша• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
Я если бы узнала такое не просила бы
Единорог помог• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
Ну так себе ’проблема’....
Это предательство по отношению ко второму партнеру.
Для начала надо решить для себя - а надо ли оно вообще это решАние?
Неновая почта• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
Це не проблема в стосунках , а їх кінець
Миледи• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
Это был бы конец отношениям, ни муж не простил бы, ни я.
Stepa_nida• 04 января 2023
Без контексту не буде адекватної відповіді.
Якщо проблема - це зрада (знову ж таки, питання, яка саме зрада і яку саме проблему треба вирішити), то одними розмовами не обійдеться.
Тишком_нишком• 04 января 2023
Проблема проблеме рознь, некоторые и решать не надо. А вообще я этого не поддерживаю - работать над отношениями. Оношения для того, что б было хорошо, работы и проблем и без них хватает.
So_so• 04 января 2023
Озвучиваю, что мне не нравится и предлагаю решение или иду хитростью (это когда муж не понимает, что он решил что-то потому что я так хотела, думает это он молодец)), зависит от ситуации.
So_so• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
Проблема
Пьяная вишня• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
О, це не кожен з цим справиться. Головне , щоб оба партнери цього хотіли: не тільки той, кому болістно долає, але і той, хто зрадив.
А якщо зрадив чоловік, а долати ви будити сама, то це веде у прірву.
Я прийшла до того, що треба більше за себе думати, піздно. Але коли це зрозуміла, то стало жити краще врази. І ви не повірите, що коли я плюнула на те, що мені робить боляче, а стала все для свого комфорту і вигоди робити, чоловік став більше цінити, приділяти уваги. І чим більше я пручаюсь, ігнорю кажу не хочу і крапка, тим більше він за мною в´ється і хоче мене. Так і живу тепер. Не получилось у мене з чоловіком побудувати довірливі стосунки. Але багато раз були спроби. Тепер воно мені не потрібне. Просто живу для себе.
Борода• 04 января 2023
Є лише одна проблема,яку не може виправити другий з половинки: алкоголь у великій кількості або не у великій кількості,а щодня.
Цю проблему має вирішити лише сам випиваючий.
Всі інші проблеми вирішуються бесідами,бажано в спокійному стані і тоні.
Ну і ’рецепт’-на фото.
Борода• 04 января 2023
Зрада не відбувається на рівному місті.Значить,були причини.Значить,не допрацювали,не додали чогось ’до’.
Пьяная вишня• 04 января 2023
Ответ дляБорода
Не повірите, але буває. У нас колеги чоловіки пішли у баню. З ними був один колега, який дійсно був чесний, вірний своїй дружині. Напоїли, підложили нашу медсестричку гарненьку. Молоде , голе, сочне тіло, любого збудить. Тим паче на підпитку, а вона конкретно гола зайшла, і почала соблазни. Зрадив. Прийшов і розказав дружині. До речі, кохання у них було бомбезне. Вона його покинула за мить. Вже пройшло 15 років, було погано і йому і їй. Але вона вийшла заміж через 2 роки, він жив іноді з кимось. Я вважаю що це розбили стосунки люди, які вирішили, що він не кращий за них.
Единорог помог• 04 января 2023
Ответ дляБорода
Нет.
Это неправда. Изменяют и тем кто все даёт.
Это попытка переложить вину за подлость на другого партнёра.
Если тебе супруг что то не додает, то разве это оправдание измены?
Что то не устраивает в партнёре - решай эту проблему с ним,или уходи, если она нерешима, но настолько нужна.
Коробка с карандашандрами• 04 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Зраду,наприклад?
це не проблема, а кінець стосункам
Якбу була зрада - значить не було кохання. І крапка.
Борода• 04 января 2023
Ответ дляПьяная вишня
Таку ’зраду ’ я б особисто зрозуміла і простила би.Тим більше,якщо сам все розказав.Це дорогого коштує!

І в мене є дві близькі подруги,обидві до безтями люблять своїх чоловіків,діти вже не маленькі,люди 15 років в шлюбі.
Але.
В одній -ігроман ,який весь час і гроші вкладає в ігри.Знаходив і знаходить навіть при забороні подібних.
Скільки сльоз,сил і матеріального вкладено,щоб його з цього витягти-нічогісінько не допомагає,з кожним роком все гірше і більше.
Друга подруга-чоловік п´є.Починав з безобідного ’ пива.Спочатку тільки на вихідні.Потім вихідні і свята.Потім просто збільшувався об´єм пива . Потім збільшилася частота,додалася слабоалкогольна.Потім і пиво,і слабоалкоголка,потім і міцніше і вже зараз ’вийшов ’ на ’ні дня без алкоголю’,хоч якогось,коли більше,коли менше,коли слабіше,коли міцніше,але щодня після роботи,’трохи зняти напругу’..

Так от,обидві ці подруги в один голос кажуть: зраду б простила,а це....не можу ні прийняти,ні щось зробити.
Обидві на грані розлучення.Але поки обох тримає велика любов,поки терплять.Але я вже бачу,що недовго будуть терпіти обидві.
І від них нічого не залежить.
Нічого не допомагає.
Особисто я вважаю,що це одностороння любов.Бо якби чоловіки любили і поважали своїх дружин(моїх подруг),то прислухалися б вже давно до їх прохань і мольб.
Причому,обидві подруги розуміли,до чого ці пристрасті приведуть,з самого початку били в набат,що тільки не робили...