Зубачистка• 04 января 2023

У якому приватному медичному закладі Вінниці прокрапають залізо?

У якому приватному медичному закладі Вінниці прокрапають залізо? Препарат є, потрібен персонал і відповідний нагляд.
Вбигудях• 04 января 2023
Автор, а в том же клинике, где доктор вам назначил, не прокапают?
Или не подходит расположение.
Позвоните уточните, есть услуги медсестры. Даёте назначение и вам капают

автор Зубачистка • 04 января 2023
Ответ дляВбигудях
Или не подходит расположение.
Доктор не назначает, для неё показательный гемоглобин, а он «в норме» 110, а у меня 3 триместр начинается, ферритин упал до 6, хочу грызть стены и нет сил.
Тантрический кекс• 04 января 2023
Але все рівно, якийсь лікар повинен призначити. Навіть в приватній клініці без призначення ніхто вам капати не стане.
Любящая болтать• 04 января 2023
Якщо Ви вагітна, то не кожна клініка візьме... Спробуйте Інномед, на Стрілецькій. Там є приватний пологовий, і стаціонарні палати для дітей і дорослих, думаю, і персонал підходящий.
Любящая болтать• 04 января 2023
І так, лікування має бути розписане лікарем, який і візьме на себе відповідальність.