Разумная Губка• 04 января 2023
Тонкие мягкие волосы, светло на русый - есть способ сделать их более плотными?
Тоскующая• 04 января 2023
Уходовые средства дают эффект уплотнения. Но это не то уплотнение, которое у вас останется, если ими не пользоваться.
Неваляшкина• 04 января 2023
Автор, ви така цікава. Ні, структура та густини не змінити. Хіба що перука. На фото волосся теж тонке, висушене правильно для об´єму біля коренів
Разумная Губка
• 04 января 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А на фото что,плотные волосы?
Видно что их много и локоны держатся хорошо
Янгол в камуфляжі• 04 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Из вообще не много, просто укладка такая и стрижка
Разумная Губка
• 04 января 2023
Разумная Губка
• 04 января 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну як не багато
Як в реалі вони не такі мякі як мої і гарнг лежать
Янгол в камуфляжі• 04 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Ну як не багато
Ну это не густые и не плотные волосы. Может если у вас вообще три пера,то вам и это густо.
Свои лично фото волос сбросьте
Stepa_nida• 04 января 2023
Як на мене, ваше волосся з волоссям ’мрії’ схоже, лише волосся мрії має ейртач і сушку на браш.
Фарбування робить волосся менш мʼяким. Але вимагає постійного заповнення кутикули пігментом (тонування), або ж буде виглядати провально.
Додаєте після миття спрей для блиску типу wow hair, сушите на браш та гарний потужний фен. І вуаля, ви як та модель.
Разумная Губка
• 04 января 2023
Ответ дляStepa_nida
Мене в салоні сушили на браш і в них не вийшов вау ефект
Взагалі нічого не змінилось- пряма солома
В салоні сказалі - то таке волосся у вас
Разумная Губка
• 04 января 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Автор, а що у вас з кінчиками. Профіліровані чи обламані?
Профіліровані
Stepa_nida• 04 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Змініть салон, це фізика. Прогрівання стайлінгу на кутикулі волосся дає ефект глянцю. Щось випало з вашого рівняння - браш, техніка брашинга або прямість рук майстра.
Ворую вкусняшки• 04 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Профіліровані
Рівний зріз і догляд за кінчиками. Маски для росту і для догляду за довжиною. І час)