КучМала• 05 января 2023
Поїхала до нього на секс
Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
grechka827• 05 января 2023
Шикарно …….не знала що увага і джентельменство проявляються через задній прохід
Затишне кубло• 05 января 2023
Жах, чомусь так дико таке читати.
Не можу я за Вас порадіти, соромно мені за Вас..
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Там не тільки задній прохід. Квіти, ресторани, сніданки, кава в ліжко.
Мені давно ніхто не відчиняв двері автомобіля. А він це робить. Все до найменшої дрібниці.
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Жах, чомусь так дико таке читати.
Пише автор, а соромно мені і одночасно шкода її, щастя від випадкового сексу з якимось дядьком.
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
А чоловік ваш що?
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Жах, чомусь так дико таке читати.
А соромно чому?
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Не в сексі справа.
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ви просто на тому задку так акцентуєте увагу
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
А соромно чому?
Що жінка так себе низко по цінить. Її використовують безкоштовно як повію, а це найщасливіші миті життя.
Стефанія• 05 января 2023
Все це мав бути і робити чоловік, а не якийсь дядя, може в нього таких дівчат багато. Ви впевнені, що він здоровий?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Бо вона українка))
Ага, ще скажіть, що всі заздрять
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
В мене це вперше.
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Ну так, а в чому використовують?
Якби секс це природнє бажання обох партнерів
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
А якщо чоловік такого не робить? То що?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ну так, а в чому використовують?
Так- так, є чим гордитися
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Ну якби не у всіх на планеті секс лише з чоловіком, це позор?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
А якщо чоловік такого не робить? То що?
Ну ви ж його вибрали, якщо це так важливо для вас, то ща всі роки могли йому сказати про це, вам самій не гидко?
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Будучи в шлюбі спати з ким попало? Не знаю навіть
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ну, дівчата, я готова ловити тапки. Є, як є.
Ви за 6 міс аналізи здайте
Боюсь признаться• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Вот читала с одним настроением, но вы задали тон обсуждения. Сижу ржу
Стефанія• 05 января 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Так, нові горизонти
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Ні, не гидко
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Ну вона таку історію розповіла прям з юності….. і тут так звела все до аналу
grechka827• 05 января 2023
Ответ дляСтефанія
Я? Я ще ні разу не вибирала німця- задньопроходця
Бяки-козяки• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
А чем не угодил задний проход?
Якби секс це природнє бажання обох партнерів?
Что не так в нем?
Боюсь признаться• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ага) ’Романтика в самолетах, романтика в автомобилях’ ))