Аноним Анонимыч• 05 января 2023
Як змиритися з тим, що батьки стають дітьми….
Мої батьки ше гріх жалітися, тато за кермом, мама вдома теж все зробить. Але я себе постійно ловлю на думці, що все дуже змінюється в гіршу сторону. Їх важко переконати поїхати до лікаря( фінанси на мені), вживати вітаміни, сісти на дієту ,купити новий одяг( я купляю).Постійно відповідь- побачим, не треба, я розберуся. Я хочу покращити їм життя, наскільки можливо, а вони впираються.
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Ви мене вірно розумієте
Хоча від більшості коментарів я в шоці. Це мої батьки і я про них хвилююся
Вы замужем?
Дети есть?
Что с работой?
Дети есть?
Что с работой?
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Є певні проблеми із здоров‘ям в обох, дієта дуже потрібна. Вони не відмовляють собі ні в чому( Я постійно допомагаю їм грошима, але я ж не можу сказати- не тратьте ці гроші на жирну свинину)
Смншно читать .
Так покупайте нежирную .
Это из варианта надели ли они шапку и варежки когда вы сказали ?
Так покупайте нежирную .
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
А они хотят дожить так, как им хочется.
Курить и есть жаренное.
Сколько им там уже осталось
Курить и есть жаренное.
Сколько им там уже осталось
А реально сколько ?
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Нет. Но их уже нужно контролировать
Сколько лет родителям ?
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Смншно читать .
Так покупайте нежирную .
Автор мстит за юность
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Ви мене вірно розумієте
Переключитесь на свою жизнь.
Ваши родители в 60 и 65 вполне могут ещё о себе позаботиться
Мастер Класс• 05 января 2023
Це ще не діти. От коли деменція прогресує, то справді стають дітьми з ’дитячими’ проблемами, капризами та істериками.
А поки записуйте до лікаря чи самі купляйте продукти. І повірте, багато молодих людей до лікаря йдуть тільки тоді, коли припече.
Язвочка• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Значит, имеют право, жить как считают нужным.
А наслідки цього ’імєют прово’ кому розгрібати?
Я автора розумію, як ніхто.
Мамі 74, цукровий діабет, гіпертонія, ще купа хвороб. То вона яєшню на салі насмажить таку, що пів сковорідки жиру, потім я тиждень її капаю, бо підшлункова відвалюється. То цукерок наїсться так, що цукор вище 10...
Вчора цукерки купила колядувальникам на Різдво, то сховала, аби вона до них не добралась, а вона вночі знайшла, в пакетах дірки прошпортала, і цукерок собі наникала((
Та їх не шкода, але, блін, погано ж буде, вже багато разів перевірено!!
Не від голоду то все робить, я дома, готую свіже і відносно дієтичне, то вже від віку таке.
Дійсно, відчуваю себе мамою маленької безвідповідальної дитини, але важче, ніж з дитиною, бо ще й не слухається і керувати хоче.
Я автора розумію, як ніхто.
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Я автора розумію, як ніхто.
Последствия разгребает тот, кто безответственно себя ведет.
Вам нравится такая колготня, кто вам может запретить?
Будет плохо, значит, будет плохо.
Что ж поделаешь?
Будет плохо, значит, будет плохо.
Что ж поделаешь?
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Вы шутите ?
Родителям 45 и за ними нужен уход и контроль ?
Люди в 45 еще детей рожают и до 90 лет живут .
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Вы шутите ?
Чувак тролит
Язвочка• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Ну це ви вже перегинаєте)
Мені 47, чоловіку 49, якби нас діти намагались контролювати, то ще и по попці получили б))
П.с.: допомога завжди вітається)
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Вы шутите ?
Я серьзно
Я ради этого даже отказался от работы в Польше))
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Вы шутите ?
Вот он и ведёт папу на узи простаты, а маму к гинекологу
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
На узи простаты ему надо. Но пока идет на узи щитовидки
Его брат младше записался на узи простаты)
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Ну це ви вже перегинаєте)
П.с.: допомога завжди вітається)
Ну вот автора мама с 40 лет не посещает гинеколога.
Это женщина на 7 лет младше вас.
Контролировать ее надо было начать ещё 20 лет назад получается.
Это женщина на 7 лет младше вас.
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я серьзно
Ага , и потому клепаете темы на Советчице ?)
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
У меня это много времени не отнимает
Броніки для Моніки• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Проверить , смогут ли они еще сотворить подобное ему чудо ?
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Нет. Для мужчины под 50 это самый главный орган для обследования
Язвочка• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Будет плохо, значит, будет плохо.
Что ж поделаешь?
Будет плохо, значит, будет плохо.
Что ж поделаешь?
Мабуть, ваші батьки молодші і ви ще просто не розумієте.
А розгрібати наслідки буду я і мій чоловік, бо місто прифронтове, до лікаря не так легко потрапити, та й стояти дивитись і читати моралі ’ти сама винна’, коли людина від болю мало не на стіну лізе совість не дозволить.
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Я ж говорю, что если вам это все нравится и добавляет драйва в жизнь, то можете играть в няньку маме: прятать конфеты, страдать от мук совести, готовить диетическое.
У меня пока, слава богу, есть другие интересы в жизни.
Бабушке, которая на мне, 81 было в прошлом году.
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Добавлю, в моих интересах, как можно меньше опекать, чтобы она как можно дольше оставалась самостоятельной.
Чем больше нянчите, тем больше человек на вас виснет - это закономерно.
Поэтому при вашем подходе очевидно, что дальше будет все хуже и хуже.
Стриптизерка• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Им по 45
Так это ещё молодые люди, некоторые в этом возрасте и детей рожают, и замуж выходят, а вы их в старики записали
Некоторые в этом возрасте выглядят на десяток лет моложе.
пысы. на Вашем месте не смогла бы спать с мужиками старше отца, но это Ваше личное дело сорри, просто удивительно.
Некоторые в этом возрасте выглядят на десяток лет моложе. пысы. на Вашем месте не смогла бы спать с мужиками старше отца, но это Ваше личное дело сорри, просто удивительно.