Аноним Анонимыч• 05 января 2023

Як змиритися з тим, що батьки стають дітьми….

Мої батьки ше гріх жалітися, тато за кермом, мама вдома теж все зробить. Але я себе постійно ловлю на думці, що все дуже змінюється в гіршу сторону. Їх важко переконати поїхати до лікаря( фінанси на мені), вживати вітаміни, сісти на дієту ,купити новий одяг( я купляю).Постійно відповідь- побачим, не треба, я розберуся. Я хочу покращити їм життя, наскільки можливо, а вони впираються.
ПанВиктория• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Є певні проблеми із здоров‘ям в обох, дієта дуже потрібна. Вони не відмовляють собі ні в чому( Я постійно допомагаю їм грошима, але я ж не можу сказати- не тратьте ці гроші на жирну свинину)
Стосовно харчування я вас розумію як ніхто. Але в мене свекри такі. Вони їдять все жарене, жирне, випічка відрами кожного дня. Їхня вага перейшла величезну норму. Свекор вже 120. Свекруха не знаю, але висока вага також. І якщо б були молодші , то їх справи, а так... У свекрухи ще й ноги больні. У свекра цукор. Я вже один раз їм сказала :’ Якщо хтось із вас стане не ходячим, я просто не зможу за вами доглядати ’
Образилися.
Але тепер не говорять коли щось ТАКЕ приготували 🤦‍♀️

А моя бабуся 71 рік, на велику їздить але лінь щось готовити. Вона вже роки 5 їсть суп-борщ-´борщ- суп.
І ніякої зміни. Худа стала як не знаю що.

Ватный Пупс• 05 января 2023
Сама придумала, сама страждаю. В них свої пріоритети, а ви ставитесь до них, як до дітей. Це вам треба мінятись, а не їм.
serebro16-72be• 05 января 2023
А скільки батькам років?
serebro16-72be• 05 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Образилися.

У свекрів є син. Він що каже?
TaFo• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Розумієте, планової здачі аналізів чи відвідин лікаря у них не існує, вже хіба коли притисне(
у многих так. это не от возраста зависит
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Им по 90? Вам 60? Не понимаю вас
Им по 45
Кузякин• 05 января 2023
я бы вас вообще послала на их месте и с витаминами и с врачами
Кузякин• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Нет. Но их уже нужно контролировать
В 45 лет? У вас не все в порядке с головой?
Козяка-маляка• 05 января 2023
А витамины врач прописал??что это за дань моде пить витамины??

ПанВиктория• 05 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
У свекрів є син. Він що каже?
Він за харчування теж їх довбав. Особливо що свекруха пече кожен день. Солодке. Він постійно на неї вже кричав, бо батько і не просить ті пиріжки а вона їх готує. Зараз він на війні. Але приїхав був додому дав їм чортів. Але все ж нічого це не дало
Так, ви праві що в них є син. Але я там частіше всього, ніж син. І вони мені теж дорогі.
serebro16-72be• 05 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Вони і раніше так готували. Коли син жив з ними. Вже певно звичка така. Їсти ж хочеться. Смачненьке)
И.О. человека• 05 января 2023
Старики превращаются в детей после 80 или от тяжёлых болезней. Но некоторым детям хочется опекать и командовать, когда родители ещё дееспособны и сами в состоянии все решать. Каждый имеет право жить так как считает нужным, полезно, вредно, это личное дело человека.
АлывердЫ• 05 января 2023
Автор, мої на мене вішають всі проблеми. Навіть дрібні. І я не можу навіть щось проти сказати.
Сердючка• 05 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
А они хотят дожить так, как им хочется.

Курить и есть жаренное.
Сколько им там уже осталось
Якщо стануть лежачими після інсульту, наприклад, це буде на авторі. Щодо здоровя розумію автора, рнанімація, кілька місяців лікування, а висновків, нажаль...
Слепок стопы• 05 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Мне 45. Я не сажусь на диету ( моё тело мое дело) . Не употребляю витамины. Одежду покупаю рационально. Причем тут сравнение с ребенком????
У вас батьки є ?
ПанВиктория• 05 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
Так, і я це памятаю. Але раніше ж вони ходили, рухалися. А зараз то вже не так. Ми як тільки почали жити з чоловіком, то він сам одразу відмовився віж жирного, солодкого і випічки. Я тільки в цьому році перестала їсти випічку і хліб. Я памятаю мені ще люлей вставляли, думали що син голодний і що то я відмовилася від такої їжі🤣🤣 як згадаю🤦‍♀️🤣
Так всі ми любимо смачненьке, але потрібно триматися від переїдання, особливо людям 50+. Бо тільки лишня вага то всі болячки в них, і гіпертонія, ноги болять, важко дихати, тяжко нахилитися, проблеми з органами брюшної...
Слепок стопы• 05 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Так, я це розумію. Але пам‘ятаю дідуся, татового батька, все починалося так само, що потім було(
Скільки їм років ?
Я Вас не боюсь• 05 января 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Это ваши комплексы, не родителей. Им и так норм.
Особенно поход к врачу - это комплексы. Ага... а автору потом разгребать то, что выйдет после этих ’посмотрим’, ’я разберусь’ и т.д.
ТыЧиНеТЫ• 05 января 2023
Ответ дляСлепок стопы
У вас батьки є ?
Есть, живут своей жизнью. Со своими уставами в которые я не лезу.

Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
У свекрів є син. Він що каже?
Если автора бабушке 71, то автору меньше 30.
Лет 25-28

Свекрам значит и 60 нет.
Ляля Убийвовк• 05 января 2023
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Проблемы надо решать по мере их поступления.

Усыновлять родителей дело провальное.
Ещё неизвестно слягут ли они.
автор Аноним Анонимыч • 05 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
А скільки батькам років?
60 і 65
автор Аноним Анонимыч • 05 января 2023
Ответ дляСердючка
Саме це мене хвилює- в батька проблеми з судинами, холестерин. В мами - з легенями, в гінеколога не була 20 років(
автор Аноним Анонимыч • 05 января 2023
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Ви мене вірно розумієте
Хоча від більшості коментарів я в шоці. Це мої батьки і я про них хвилююся
Сладко-соленая• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Им по 45
мне 57, я не позволила бы сыну ЕЩЕ меня контролировать. и совсем не понятно, что парень 20-25 лет делает на мамском форуме? каждый час по теме клепаете, больше заняться нечем? может, на работу устроиться?
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляСладко-соленая
Я работаю. А чего Вас это так интересует?) Главное чтоб Ваш сын работал)
Сладко-соленая• 05 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
мой сын в ЗСУ, зпл платят, значит работает.
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляСладко-соленая
Хвала ему!
Винник• 05 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Вы поздний ребенок?
Он фанат больниц и аптек
SectetlyYours• 05 января 2023
Ответ дляВинник
Он фанат больниц и аптек
Скорее аптек