Луноходик_Ик• 05 января 2023
От дійсно, як виживати тим , хто залишився в Україні ?
Тема для тих, у кого звичайний дохід.
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
Коли наступного разу повезу допомогу дідульці, у якого будинок розбили біля Бахмута і вбили дружину, і він тепер живе в модульному містечку, то скажу , щоб не переймався. Все можна почати спочатку. І хату нову збудувати.
А от це вже конкретна підміна понять у вигідну сторону. Мова йшла про те, що ви не раб і повинні мати вибір. Нащо узагальнюєте? Причому тут дідулька? Він, на відміну, від вас, про вибір і рабство не говорив. Маніпуляції вони такі
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А у вас є своя земля? У мене нема. Хотіла купити участок, до 2 годин їзди від міста, так ціни захмарні, а бесплатної вже нема, вся комусь належить.
Оце поняття рідна земля, любов до неї, якось не в´яжеться з капіталістичним укладом в нашій державі.
Землі моїй сім´ї не дали, а захищати чужу землю чомусь чоловік зобов´язаний.
О, то Україна вже чужа земля стала? Похвально, похвально, продовжуйте розганяти у тому ж дусі. У таких темах і вилазить справжня сутність всіляких. лядей
Елена-1011• 05 января 2023
Ответ дляКузякин
Вот засада ( И что дальше непонятно
ну с 2014 не сравнить, тогда у нас только возможность сбыта пропала и за не платили по 3 месяца, потом % от зп давали в пять приемов, та к было долго. Тогда пережили. Но в этот раз разрушения и не маленькие, мужиков нет. Видела объявление от Павлоградугля набор женщин на шахты. Это как в 41-45. Сестра моей бабушки работала а шахте, у нее даже пенсия была по подземному стажу начисленая. Будем посмотреть как дальше, уехать пока не могу, два родителя оба инвалиды. конечно если совсем ж...а будет, буду тикать к дяде в Киевскую область, больше некуда
Ответ дляsonechkook
Та нє, Ви ж кажете , що можна в любому віці і при любих розкладах все спочатку почати. Ніяких підмін. То у Вас маніпуляції одні . Розкажіть, як дідульці почати все спочатку?
sonechkook• 05 января 2023
Ответ для20139
У нас в Рівненській обл від 5 тис до 12 тис , залежить від землі
Я ж і пишу, що від області залежить. У Полтавській набагато більше платять давно
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
Ви дідулька? Знову з´їжджаєте з теми. Конструктив буде?
Ответ дляVA 11
Да всі за опзж голосували. Всі люди , які без житла залишились. І в Києві , яким ракета на НР прилетіла, теж за опзж.
Нажаль, я звідти. І дуже добре знаю погляди своїх земляків. Тому їм не помагаю. Тільки краматорському притулку для тварин. Принаймі,так я впевнена,що не годую латентного сєпапра
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
Слова ´я не раб’ ваші. Ви їх, коли від армії грамоту отримували, говорили? Як відреагували військові? Благословили на виїзд? Поспівчували вашому рабству?
Ответ дляsvitirok
А в мене знайома в 2014 році звідти поїхала, бо за Україну. Ви ж теж не за опзж?) А покидьків і у нас хватає, на жаль. І в Донецьку є люди , які і досі за Україну. Так, їх там не багато, але є.
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
Іди лікуйся!
Так як щодо рабства, рабиня? Конструктив буде нарешті?
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11
Залиш свій словесний пронос при собі.
Тільки після твого проносу
sonechkook• 05 января 2023
Ответ дляVA 11

Перш ніж тут насаджувати свої рашистські ідеї, подумай добре, посміховисько, раша чекає
Ответ дляsvitirok
Моя мама на своєму сра****ному заводі мала завжди 120 рублєй зп( інженер). Пенсію має 4500 . Чим займалися люди, які мають 2 тис пенсії???? Торгували на базарах???
чому ж на базарах?
з ВО,то ставка 112,50рублєй ,а з середньо-спеціальною,бухгалтер 85рублєй і пенсія 2500грн у моєї родички.
стажу під 40 років.
і тоді бухгалтери мали одне місце роботи з 9 до 18 п’ятиднівка,а не по п’ять фірм.
стажу під 40 років.
арина-ветерок• 05 января 2023
Ответ дляsvitirok
Зависит от того , когда выходили на пенсию. У людей с одинаковым стажем, профессией и уровнем зарплаты , но разные годы выхода на пенсию размер пенсии может отличаться более чем в два раза. Чаще всего низкая пенсия у тех кто давно выходил. У мамы около трех тысяч всего, всю жизнь впахивала на заводе, ветеран труда, но на пенсию выходила 28 лет назад.
Ответ дляtasikkk
як ви задовбали 90-ті з війною порівнювати
, особливо ті, що під стол пішки ходили у ті роки, а все туди ж, філософи йопта
Е ні, тієї інфляції ще не переплюнули. А в 90-ті я була студенткою, і я дуже добре пам´ятаю, як всі думи крутилися коло того, де грошей взяти.
І якщо не брати до уваги прифронтові райони або зони бойових дій, то до дупи 90х ще далеко.
Ответ дляVA 11
Я б здохла, если б там жила аж до 2014, поетому вьіехала ооочень давно,так давно, что мне кажется, что я родилась в етом украинском селе, где, мужики в начале марта в часовьіх очередях в АТБ между собой разговаривали’ Будемо бьітьіся до останнього, а на Київ не пустимо’. Я люблю етих людей, я среди своих кстати, тоже 10 км от Киева
Ответ дляsvitirok
Люди з різних причин не виїжджали. (
В мене квартиранти з Криму живуть, в 2014 приїхали, не захотіли з руснею жити. Прекрасні люди.
Ответ дляLeeloo_aloha
Тут ви праві, за кордоном підприємці не мають надприбутків, бо змушені платити високі зарплати, мінімалка в 10 раз більша за нашу, а ціни скоро зрівняються.
заграницей зарплаты может и больше, но и цены на квартиры тоже. и больше половины дохода уходит на съем. а жить приходится на оставшиеся копейки
проезд в транспорте дороже, услуги красоты и многое другое.
еда по-разному.
olyakova80• 05 января 2023
Ответ дляРекламама
Божее ,что вы пишите..Вы в теме вообще.))Какие мажоры,в нашей стране у каждого сельского пенсионера есть земельный пай.Поедьте в любое село-людей спросите))В семье получается 2 пая,муж и жена.Цены на паи посмотрите-квартиру купить можно детям))Но ,кто хочет ,здает частным фермерам или агрофирмам в аренду.Получают зерно,деньги..А зачем картошку продавать-себе и детям экопродукт.Мы садим в селе и бабушка сажала.Работать надо и все будет
Просто подофигела от ваших понятий. Во-первых, чтобы пай иметь нужно было в колхозе работать.
Моя мама 66 лет, здоровья нет. Стаж работы общий 41 год. Заработала пенсию аж 2300. Пай 2 гектара. Сдает в аренду местному фермеру. Оплата за год 6 т.грн.или 2 тонны пшеницы. Печное отопление. Машина угля-20 т.
Хозяйство - только куры. Здоровья нет. Как вы думаете- она шикует или выживает???? Если бы не я .... Не могу и представить как она бы жила... И таких реально много....
Leeloo_aloha• 05 января 2023
Ответ дляsonechkook
Ви не відповіли на питання, чи є у вас у власності своя земля? Бо слово Україна саме по собі не гріє, коли живеш в чужій, орендованій квартирі.
манька аблигация• 05 января 2023
Ответ дляolyakova80
продайте пай и дом с огородом.заберите больную маму к себе или купите жилье дешевое возле себя.