Обижулька• 05 января 2023

Ваши бабушки говорили?+

Необычные слова, может интересные шутки, афоризмы, выражения?
Может крамольные фразы?
Делитесь :)
Маргарита и Мастер• 05 января 2023
Люби себе завжди
Чоловіку колінця до кінця не відкривай

Вилами по воде• 05 января 2023
Моя говорила про чоловіків: «Він як собака - біг, впав, обмочився, встав, обтрусився і побіг далі, а дівчина дурепа з брюхом сама залишиться»
Фрекен бок• 05 января 2023
Нет

Только учила что всегда надо врать всем и всегда.
И жить только ’для людей’ и ’шо людЫ скажут’

С детства ненавижу ложь и всегда было наплевать на то что люди скажут - живу только как мне удобно.
КонхфЭдкаТузик• 05 января 2023
Оце вже зараз будуть тікатись
люблю_тортики• 05 января 2023
в війну тупих не було
тварини - розумніші за людей, хіба що не говорять
бережи хліб на столі
Каркуша Клара• 05 января 2023
життя страшне, люди страшні, горе та й годі
_Астрея_• 05 января 2023
Ночная кукушка дневную перекукует.
После 18• 05 января 2023
Моя говорила, что ’собаке, коняке и мужику доверять нельзя’ :-)
Остановщица• 05 января 2023
Хорошая тема)

Асталависта бэйби• 05 января 2023
Бабуля мне на мои излияния (двадцать лет назад) говорила ,,Приспосабливаться нужно, Ленушка’.

Спасибо за тему. А то бабули уже нет, а приспосабливаться нужно. И я просто слышу бабушкины слова :)
После 18• 05 января 2023
Ну и коронное, но это наше местное - ’Поц аид хуже фашиста’.
Белоснежко• 05 января 2023
Чоловіку ніколи не показуй голу сраку, типу повинні бути свої таємниці, в неї заробітки і покупки.
Друга бабуся казала, що треба одну дитину мати, і їй на своїх було поьарабану, окрім а що люди скажуть то саме головне. Виїхала з села в 16р а село в ній залишилося на все її довге життя
Новогодняя пальма• 05 января 2023
Когда слышала от меня, что что-то ’неудобно’, бабушка говорила: ’Неудобно штаны через голову одевать, а остальное удобно’)
люблю_тортики• 05 января 2023
Котові і попові краще всього живеться

Брат любить сестру багату, а чоловік жінку - здорову
Выкупаная• 05 января 2023
Моя всегда волновалась, как пережить зиму (хоть и жила уже в городе в квартире) , и очень радовалась весне, меня всегда это смешило, ведь жизнь была благополучной. Зима реальной угрозы не несла....
В этом году часто вспоминаю ее слова....
После 18• 05 января 2023
Спасибо, автор, за тему. Бабули у нас огонь были :-) Повезло тем, у кого и сейчас они есть.
Ламзак_сдутый• 05 января 2023
1. Дурень думкою багатіє
2. За шмат кишки сім верст пішки
3. У житті, як на довгій ниві, усе трапляється
4. Оженився дурний, та взяв біснувату, та не знали, що робить і спалили хату
5. Вмер Максим та й чорт з ним
АдеКВАтная• 05 января 2023
Якщо доля, то й на печі знайде
В житті, як на довгій ниві
Всі люди брешуть ( моє улюблене)
Яке йшло, таке й здибало
люблю_тортики• 05 января 2023
Ответ дляВыкупаная
да, моя бабушка ОЧЕНЬ боялась умереть зимой - холодная яма(

Неуловимый Джо• 05 января 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Нам говорили - ’Невдобно, коли син на сусіда схожий’)))
Ясамаякрасивая)• 05 января 2023
Ответ для_Астрея_
Ночная кукушка дневную перекукует.
Мерзенькая поговорка какая-то
Ясамаякрасивая)• 05 января 2023
И мудрости какие-то не мудрые, зашквар какой-то(((
Диверсификация• 05 января 2023
У мого бабика сьогодні Днюха. 86 років. Гуляє із правнучками, як подружка.
_Астрея_• 05 января 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мерзенькая поговорка какая-то
Как оттрактуете
Сусановна• 05 января 2023
Ой, дуже багато приказок. Не було жодного випадку,щоб не мала бабця що сказати.
Для себе взяла: від куті та до Різдва. Теля ще в гузні, а чорт вже з довбнею. Дурних нема, всі поженилися. Погода така, що, як хто вмер, той кається. Погода шепче...налий та випий.
Та ще десятки всякого.
После 18• 05 января 2023
Ответ дляДиверсификация
Круто! С именинницей вашу семью! Мира, здоровья и благополучия!
люблю_тортики• 05 января 2023
Ответ дляДиверсификация
дай Бог їй ще многая літа!
Заздрю Вам по-людськи :)
Кусочек Сыра• 05 января 2023
Сто год буряк не родив,а голоду не було(це про пустих людей)
Бог в душі,біс у рясі (про хитрих попів).
У житті як на довгій ниві,то тяжко то солодко
Біда ,та журба за водою ,а щасття ,та любов сонцем у віконце
Став воду на зорі,умивати буду.Біду змию красу залишу
Прийде місяць лизун і вилиже(про дівчат підлітків коли вони міняються)
Купаю у хмелю та любистку -щоб хлопці від тебе хмеліли та дуже любили
І ще багато чого. Була з роду козака -характерника
ЖующаЯКонфету• 05 января 2023
Молодиці каються,
Дівчата собираються

Про заміжжя
Сусановна• 05 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
1. Дурень думкою багатіє
2. За шмат кишки сім верст пішки
5. Вмер Максим та й чорт з ним
А моя казала. Не вмер Данило, болячка задавила. А ще, на погану вербу всі кози стрибають.