Бокс-орун• 05 января 2023
Что будет теперь с Киево-Печерской Лаврой?
Забрали храмы у УПЦ ,но насколько я понимаю ПЦУ там служить не будут ?
Это величайшая святыня ,основанная еще великими преподобными Антонием и Феодосием
Лавра это не просто церковь
Литургия там должна совершаться ежедневно.
Наши Лавры по Украине так расположены интересно (когда-то читала в научном журнале давно),что образуют какую-то фигуру замкнутую и защищают нас
Почему не дали там сразу служить ПЦУ ? Не должна молитва прерываться...страшно,чтоб беды не было .....
Лавра это не просто церковь
Планшетница• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Якби то сказав Вселенський Патріарх))
На весь світ..
Так ему это не выгодно
Планшетница• 05 января 2023
Ответ дляmamaМия
Якби християнство на нашій українській землі воцарилося з рейдерства і захватів
Перуна топили-топили, а він не потонув.
Так это и не церковь,а политический проект
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Якби то сказав Вселенський Патріарх))
На весь світ..
Чому тоді всі Помісні Церкви не визнали??? Що не так? А зі священниками УПЦ співслужать і визнають всі Церкви.
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
УПЦ це Українська православна церква, до чого тут московський патріархат?
до того, що упц - це не самостійна церква, вона самоврядна з широкою автономією і церква-мати для неї - рпц. це гілка рпц, а не самостійна автокефальна структура.
хоча, про що з Вами говорити, як у Вас упц 2 тисячі років)))))) Ви ж все одно нічого не зрозумієте)))))
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
А де побачити доказ, що не визнали?Окрім, московських сайтів
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Все, кто пишут, что УПЦ Московского патриархата, вы в храмы ходите?
так, ходимо. але не в московські.
ви можете верещати все що завгодно, але є вперті факти.
про які ваші попи брешуть. тому що їм невигідна правда.
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
То вам треба ви і шукайте)) я й так все знаю, перешерстіть всі офіційні сайти всіх Помісних Церков чи що)).
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляРозбійник
Ви реально не розумієте, що вони підпорядковуються москалям?чи вашому стаду дали таку вказівку отріцать.
щоб розуміти, треба розум мати. а вона тупа як дривотня.
Чай не пью, только кофе• 05 января 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Вообще эта ситуация со сменой религии на самом деле страшнее чем кажется в духовном плане. И я не отношусь к упц мп, вообще в храм не хожу, но вот то что происходит наложит отпечаток на стране и людях
Що ви несете??? Яка зміна релігії ???
Ответ дляПланшетница
Всмислє? Я вцілому про християнство. А якщо ви про ПЦУ, то це прекрасне рішення і перенаправлення коштів українських вірян для наших же потреб. Церква-це гроші перш за все. Що поганого, що вони будуть залишатися вдома? За це Петру респект і уважуха. І взагалі, така велика держава має мати свою церкву, нарешті так і буде
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Бридка відповідь.
Я надіялася, що Ви мені надасте посилання
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
А як же ж комендантска година? Надіюсь їх хоч погодують і десь знімуть готель)) щоб переночували.
Виїзд з Рівного о 2 годині ночі, для них відмінять комендантську годину
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Бридка відповідь.
Ну чому бридка, потрудіться і ви, докажіть мені протилежне
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Я лише попросила надати доказ того, що ВП не визнав УПЦ. І уточнила, що посилання мають бути не з рашистських сайтів.
Козачка• 05 января 2023
Ответ дляДлинноНожка
Те кто не знает те и рассуждают
Во-первых все ,что находится на земле Украины все украинское ,все наше
Во-вторых служба должна правится на старославянском языке
Если все как большинство рассуждает ,чего ж тогда русня бомбит монастыри ? Святогорск к примеру взять. Переводить молитвы с старославянского нельзя
А перевод начался когда Филарет решил быть вершиной духовной власти
почему должна на старославянском (кстати, на церковнославянском, да) и почему нельзя переводить? вот просто - почему?
п.с. я филолог и я знаю историю языков, и церковнославянского в том числе.
Чай не пью, только кофе• 05 января 2023
Ответ дляТелепузик
Как раз наоборот, НЕТ там ничего святого и никакой церкви. Давно этих Паш мерседесов и всю эту сатанинскую свору надо было гнать

Золоті слова!
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Согласна, доказательности ноль!
Но обыски без ордеров продолжаются.
И это было бы смешно, если бы в 37 году на основе таких ’ доказательств’ не расстреливали людей.
И люди кричат - нашли, уничтожить!(
вон еще одна тема - ’уничтожили уже УПЦ’?
Но обыски без ордеров продолжаются.
И люди кричат - нашли, уничтожить!(
Хто сказав, що без ордерів і без доказів?
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вселенський Патріарх то визнав.А ви знаєте що таке Помісні Церкви, скільки їх є і скільки з них визнали, я це мала на увазі.
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Ваш пост. Чекаю пояснень
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Тобто, наша ’ порошенівська ’прости, Боже- визнана?
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляКозачка
Тупі ті, які не бачать, що їм замилюють очі із зомбоящика
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ну ок, все-таки напишу , якщо так тяжко пошукати інформацію, тільки чотирма з чотирнадцяти православних Церков визнана ПЦУ всі інші Помісні визнають УПЦ канонічною церквою України
Ответ дляМарфушечка душечка
А Святогорська їм не потрібна бо її рашисти розбомбили .
А от Києво- Печерська якраз підходить. Яку нам віддали 30 років тому в руїнах , один фундамент від Успенського був і яку забирають, відбудовану на гроші прихожан , жаль фото не прикріплюється.
Але за які кошти вони те все збираються утримувати , хіба що за державні , бо їх прихожани це не потянуть. В Софії теж реклами було що служать пцу , зараз щось притихли , не чути
Це брехня, Успенський було відбудовано державним коштом.
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ дляfrolik
Дуже смішний жарт
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Але - визнанади, ось це і є ключовим словом.
Бо про Україну- мало знали. Ми для світу- як дике плем’я
постою_послушаю• 05 января 2023
Ответ дляМинерАлочка
Вы не можете тогда не знать, что такое раскол. Что те, кого рукополагали вне единой церкви по факту миряне. И пцу кроме греков, которые совместно с порошенко и американскими дипломатами создали, больше ни одна из 15 поместных церквей не признает и общения с ними не имеют.
РПЦ в свое время была в такой же ситуации
постою_послушаю• 05 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Православие на католизм
Не позорьтесь, пожалуйста.
Багиня• 05 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
боятся пустого храма. Что и стоило ожидать.)
На Рождество пройдет. А все остальные дальнейшие дни - месяцы как они будут создавать массовость прихожан?
постою_послушаю• 05 января 2023
Ответ дляПланшетница
Вы за своими грехами следите!!!
Или не в курсе про ’не суди’???
О Боже, я то при чем?! Я же Вам как раз и ответила на Ваше осуждение членов ПЦУ
Сказала Вам, чтобы Вы не судили о всей Церкви по грехам отдельных ее членов. Цирк, перекручивают на ходу