Бокс-орун• 05 января 2023
Что будет теперь с Киево-Печерской Лаврой?
Забрали храмы у УПЦ ,но насколько я понимаю ПЦУ там служить не будут ?
Это величайшая святыня ,основанная еще великими преподобными Антонием и Феодосием
Лавра это не просто церковь
Литургия там должна совершаться ежедневно.
Наши Лавры по Украине так расположены интересно (когда-то читала в научном журнале давно),что образуют какую-то фигуру замкнутую и защищают нас
Почему не дали там сразу служить ПЦУ ? Не должна молитва прерываться...страшно,чтоб беды не было .....
Лавра это не просто церковь
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Коли у Київській Русі йшли служби у церквах, на московських болотах квакали жаби. От я не розумію яке відношення московський патріархат має до київських храмів?! На московії є церква війни (!), що взагалі для нашої ментальності дико. Це сатанисти, у яких труп зберігається в центрі столиці та у церкві вони ’моляться’ війні. Тож нічого московського не повинно бути на території нашої держави, їх священників-агентів у тому числі.
В Україні українські священники, до чого тут Москва, менше треба дивитися зомбоящик!
Акуна_Матата• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Це УПЦ КП , якого Єпіфаній і ко ’ кинули ’ і судилися з ним за церковне майно, по правді навіть шкода його, він 30 років’ воював’ з УПЦ а головним поставили не його, не гарно поступили.
В них там взагалі ціла епопея була хто мав очолити новостворену організацію. Порох дуже довго уламував Онуфрія , коли він не погодився то почав поливати брудом УПЦ в яку ходив багато років , в Іонинський монастир і навіть прислужував на службі там)) Але прикол в тому , що до нього в дім продовжував ходити священник УПЦ коли він вже хаяв на телебаченні ту ж УПЦ і казав що не знає таку церкву))
какие страсти..... я вообще далека от этого. спасибо за пояснения. Мне когда то рассказывали ,что кого то там не давали похоронить и в итоге похоронили у входа
Цыпка• 05 января 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
якщо Господь попустив, значить для чогось це потрібно.... поживемо побачимо
Попустив,що б вигнали люди їх з храму,так як і він гнав,тих хто від Бога далеко
Бутылка Кифира• 05 января 2023
Переділ бізнесу. Нічого страшного, що пару днів простою буде. Протримаються)
Анонимба• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Православные не перейдут, а кто хочет, пусть идут.
Значить, ідіоти вони, а не православні. Служити дияволу, що на москві сидить, то не православ´я.
размахер• 05 января 2023
Ответ дляФФФФристайла
Читаю читаю тему...И не понимаю, почему ПЦУ это плохо? Иметь свою православную церковь, не имеющую связей с РПЦ, разве это плохо?
Будь яка релігія і сектанти це гроші і вплив на маси. Недаремно Сталін створив свою секту в 43му. РПЦ доречі підтримала Гітлера у звільненні розії від комуністів в Другу світову, тому сатаністи і створили свій прихід Сатани 22 вересня 1943го. За ці роки вони побудували розгалужену агентурну мережу всюди. В Біблії сказано, не можна служити двом господарям. Секта МП служить розійському керівництву, злочинному і терористичному режиму. А так як Бога шукають люди після серйозних псих.потрясінт, то ними легко маніпулювати. Це ми і спостерігаємо на прикладі коментаторок , захистить сталінської секти, яка захопила всі святині України. Яка паразитує на нас, краде душі, і що важливо висмоктує фінансово українську землю
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
погуглите, там много всего нашли при обысках, мне запомнилось, что была молитва за Рашку и пусульки , что Украину надо избавить от бандеревцев, какая рашка великая , братский народ, СВО и т.д
Написать можно все что угодно. Вы серьезно верите всему, что пишут и что говорят?
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Посилання не потрібно, написати можна все що завгодно.
Так там були інтерв’ю з тими хлопчиками.
Чого Ви так захищаєте рашку?
Цыпка• 05 января 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Удалено администрацией...
тільки дурні не бачать що московський патріархат курує ФСБ.
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляАнонимба
Видно, що особисто ви далекі від православ´я!
Марфушечка душечка• 05 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ой там такі страсті , що ви й не уявляєте)). По телевізору одне , а насправді ...
размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
’Ніхто не може двом господарям служити: бо або одного полюбить, а другого буде ненавидіти; або одного триматиметься, а другим знехтує’ Мф. 6: 21
Не страшно, що душа буде вічно страждати в пекельних муках, бо ви свідомо обрали секту Сатани? Покайтеся....возлюбіть Бога, і облиште прислужувати Сатані в його секті
Ангелочек с рожками• 05 января 2023
Вiра i забобони це рiзнi речi.
Святе мiсце пусте не бувае.
Все буде 🇺🇦🕊
Святе мiсце пусте не бувае.
Все буде 🇺🇦🕊
Єдина Країна• 05 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Удалено администрацией...
что значит ненормально вмешивать в церковь московского патриархата? где в открытую проповедуют русский мир и поют хвалебные песни.
а сколько наводчиков из лавры, а сколько они пригрели у себя диверсантов.
в стране война, а вы защищаете врагов.
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Почему это не будет ПЦУ?
Уже!
Приходите завтра на службу
Уже!
Приходите завтра на службу
И многие туда пойдут?
Ну может, разве что, автобусами понавозят
Мейк-ап форева• 05 января 2023
Навчіться слухати ще когось крім себе.
Тут що не так , то ’мєтодічка’. Кажуть свобода слова, свобода вибору😆
Заклюють свої ж.
Єдина Країна• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Ну іноді буває,що людина думає,що гірше вже нема куди,а виходить що є куди....
ага, давайте всех врагов пригреем.
можно еще с ними поцеловаться в обнимку.
размахер• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
Хто створив МП??? Ви хоч трішки цікавилися історією сатанинської секти в яку втрапили по ’скудоумію’?
MacOS-ница• 05 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Чого Ви так захищаєте рашку?
Хто вам сказав, що я захищаю рашку. Я за нашу канонічну УПЦ!
Зняти на відео можна все що завгодно.
Курочка-наседка• 05 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
З 24.02 ніхто в УПЦ кирила не поминає, а хто поминає самовольнічає. в деяких церквах УПЦ ще з 2013 р його не поминали.
Ой, як невдобно. Ікона в лаврі
Цыпка• 05 января 2023
Ответ дляСплюшка
лавра протягом 3-4 років буде повністю під контролем України. ніяких оркостанських попів там вже не буде.
не думаю,що Ермак дозволить цьому статись.Побачите.
Але це було би суперово
Анонимба• 05 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Где вы видели что УПЦ Московского патриархата? Это где, конкретнее?
Кирилла раньше поминали, сейчас нет.
Ви статут УПЦ читали? Знаєте, про що там? Так я вам скажу. В статуті прямо вказано, що УПЦ підпорядковано москві. Статут УПЦ розділ перший, пункт п´ятий, також глава десята. Чи у вашій методичці про це нема? Ах, как нєудобно получілось.
Єдина Країна• 05 января 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Вообще эта ситуация со сменой религии на самом деле страшнее чем кажется в духовном плане. И я не отношусь к упц мп, вообще в храм не хожу, но вот то что происходит наложит отпечаток на стране и людях
какая смена религии?
православие как было так и осталось.
до чего же людей православие московского патриархата зомбировало.
православие как было так и осталось.
Цыпка• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
А вы хотите сказать,что у нас тут такие мы все праведник,что нам и попускать не за что?
Ну поляки ж живут как люди и без ракет, но у них на гос. уровне иное отношение к церкви и люди в большинстве по иному воспитаны,чем у нас
Ви чого на українців наїхали?