Просто болталка• 05 января 2023
Матеріальна мрія ,яка так і не здійснилася
Або інша мрія,яка у вас.
Я мріяла про норкову шубу ,але так і не змогла на неї заробити.
Губы рыбы• 05 января 2023
Не купила в Єгипті кватиру. А мріяла довго, що куплю саме там, та буду їздити до себе відпочівпти. Зарпз жалкую, що витратила ці кошти на кватиру у Київі. Причому у Єгипті була дешевше на 25 тис))))) А тепер вже коштів не назбираю.
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Вони
Більше 5 років мрію про цей аромат
Таких не знаю
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
І вона. Про цю машину мрію ще з 2 курсу університету
А як називається
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Вони
Більше 5 років мрію про цей аромат
Єдиний який мені не підішов з Кіліан по аромату). На мені він не те що на подрузі))) Вони зараз дорого коштують?
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
А як називається
Та це ж рендж ровер. Гарна машинка.
Просто болталка
• 05 января 2023
Чи варто купувати шубу з еко хутра під норку.
Чи видно що вона не натуральна
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Та це ж рендж ровер. Гарна машинка.
Дякую,не знала
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Чи видно що вона не натуральна
Ні, не варто. Кожані вироби зараз такі модні і гарні, дублянки красиві є. Може їх подивитесь? Оці еко дешевенький вигляд мають, як і чебурашки))))
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Тисяч 10 мабуть, не дивлюсь на ціну, щоб не засмучуватись)
ОдинРазНадетое• 05 января 2023
В прошлом году наконец сбылась моя мечта: настоящий теплющий пуховик. Так радовалась, когда примеряла его. Пару раз выгуляла. А потом война - и мою мечту разорвало осколками артиллерийского снаряда.
Теперь я снова без теплой верхней одежды и без жилья в придачу.
Женщинас• 05 января 2023
Досі не зробила операцію яку хотіла...а була ж напівшляху...і от знову за три дев´ять земель (
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Вони
Більше 5 років мрію про цей аромат
Подивилась ціну. Десь 9 тис. Я б пожаліла на духи))))
ПрипоРошенная• 05 января 2023
Очень мне хотелось колечко золотое с камушком одним ,большим фианитом
Как у принцессы
Работу потеряла
И мечта тоже
неосуществима
Как у принцессы
Работу потеряла
И мечта тоже
неосуществима
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Не люблю зовсім шкіру і дублянки
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я б не пожаліла, якби б гроші були. Мені вони дуже подобались, я відливанти замовляла до війни
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Я б і 1000 не дала,шкода
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Та жесть ціни. А є і дорожче. На парфуми мені чогось шкода. Як чоловік подарував Ex Nihilo Fleur Narcotique, так раділа, бо це моя мрія була. А потім бабське любопитство, подивилась ціну, а там теж сума до 10. Оце мене накрила жаба))))
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Не втрачайте надіє,все у вас буде добре
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Золотий чоловік у Вас!) Мені все самій доводиться собі купувати, хоч і заміжня