Просто болталка• 05 января 2023
Матеріальна мрія ,яка так і не здійснилася
Або інша мрія,яка у вас.
Я мріяла про норкову шубу ,але так і не змогла на неї заробити.
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
В прошлом году наконец сбылась моя мечта: настоящий теплющий пуховик. Так радовалась, когда примеряла его. Пару раз выгуляла. А потом война - и мою мечту разорвало осколками артиллерийского снаряда.
Теперь я снова без теплой верхней одежды и без жилья в придачу.
О, Боже, як шкода коли мрію руйнують тварюки. Хай у вас буде багато речей, які вас будуть робити счастливішою.
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Не люблю зовсім шкіру і дублянки
Я зрозуміла. Купіть те, що вам доставить задоволення. Може я не права, і дійсно є гарні шубки.
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Натуральної я не куплю ніколи по грошах,хочу спробувати під норку.
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Та жесть ціни. А є і дорожче. На парфуми мені чогось шкода. Як чоловік подарував Ex Nihilo Fleur Narcotique, так раділа, бо це моя мрія була. А потім бабське любопитство, подивилась ціну, а там теж сума до 10. Оце мене накрила жаба))))
Ніколи ніхто не дарував дорогих подарунків, але я ще вірю, що все буде добре і я зможу здійснити хоч деякі свої мрії
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Золотий чоловік у Вас!) Мені все самій доводиться собі купувати, хоч і заміжня
Хай і ваш золотим стане для вас. У мого просто кошти на це є, а чи золотий, то сумніви беруть.
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Ну мій і не золотий і коштів не має, і бажання як такого заробити кошти, щоб ми з дитиною добре жили в нього немає
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Дай Бог щоб мрії здійснилися.
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Подивіться їх, може дійсно вони достойні. Я бачила одну тільки у колеги, то видно, що штучна. Може зараз і краще є.
Губы рыбы• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Ще подарують. Ось побачите.
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Буду дивитися ,раптом
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Дай Бог щоб мрії здійснилися.
Дякую. І Ваша хай здійсниться) Хоча зараз все матеріальне відійшло на другий план, трохи пріорітети змінилися, але все рівно
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Пишуть що вже не купують натуральних шуб.
В мене колись був кролик і все
SonyaPlekhanova• 05 января 2023
Ответ дляПросто болталка
В мене колись був кролик і все
Але якщо Вам подобається, то чому б і не придбати як буде можливість
Ответ дляПросто болталка
Чи варто купувати шубу з еко хутра під норку.
Чи видно що вона не натуральна
Я часто прохожу біля одного місця де їх продають, так от, мені на вигляд як справжні, хоча 100 % ненатуральні, бачила як дівчина міряла гарно сіла. Кожного разу хочу підійти потрогать, але думаю продавець не зрадіє. Але є сумнів чи вона тепла.
забиякина• 05 января 2023
Хочу показати дітям світ, звозити нарешті на море, діти ще ні разу не були, показати гарні місця, країни. Собі - навіть не знаю, я зовсім розвалилася навіть думати про себе і чогось хотіти.
Просто болталка
• 05 января 2023
Ответ дляbagira25
Не знаю,мені здається що видно здалеку
Люблю_смаколики• 05 января 2023
Ну виллы в Испании еще нет, но это цель, а не неосуществимая мечта)
Помеха справа• 05 января 2023
Я не сильно понимаю , зачем нужна в Украине шуба) тут тепло по сути. Я когда жила на крайнем севере, там да , у всех почти шубы.но там и минус 50-60. А тут если и покупать, то из нутрии.они сейчас офигенные есть. А то дождь пойдёт ваша норка промокнет
Просто болталка
• 06 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Для краси