Куздра• 06 января 2023

Мама та важкі розмови. Як триматися?

Мене аж колотить часом. Кожна розмова закінчується скандалом. Недурна жінка, пенсіонерка, працівник сфери освіти, але совочок як він є. Нейтральні розмови про природу, погоду та родичів її не влаштовують, їй аж кортить потикати мене паличкою та вивести на конфлікт. Сьогодні знов почала про "ваше покоління все занепастило, що ми побудували. Ця країна мене обікрала, раніше вкрали наші статки, а тепер крадуть наші спогади та минуле", потім пішло про "та якби наші батьки війну не виграли...", закінчилось дикою істерикою зі сльозами "ага, ось тобі зараз медалі та нагороди твого діда віддай - ти їх курва навіть не вдягнеш!" Так мамо, не вдягну, бо вони не мої. Чужими речами не користуюся. Ну й все, сльози, прокльони, ось побігла ридати, сиджу дивлюся - швидку пора викликати чи може сама вгамується?

Як оце все витримувати та залишитись з нормальними нервами?..
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Мені лінь Вам щось розжовувати, якщо Вам лінь перечитати текст і зрозуміти написане. Ну, це ж не теорема , яку я повинна доказувати і пояснювати.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Чого ж, можна. І на оборонці під час війни робляться відкати. Це загальновідома інформація. Відкати, хабарі , крадіжки державного майна і кумовство - це як раз важкі наслідки совка і постсовка. Це скрепи совка, за яким досі так сумують.
Я вже навчена банами і банями за свою правду. Так що Спокійної ночі.
Добра всем!• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Замітьте , що це Ви сказали.
это был сарказм. и не сказала я, а спросила. разговор с вами заканчиваю, люблю общаться с людьми совсем другого склада, которые знают больше о том, о чем пишут.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Оте убоге платтячко «зато всє равни»? Ні, то я відповідала пані-ровесниці, яка ностальгує, що у неї відібрали спогади,
Та я також думала, що я їй відповідала, вибачайте, помилилася.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Не знаю. А Ви знаєте?
Серьезно?🤣🤣🤣
PmB• 06 января 2023
Ответ дляbubochka1982
Вибачте, крадуть в спогадах ковбасу по 2.20 за якою в черзі день потрібно було вистояти, чи мандарини які коштували один раз на новий рік і також без черги або блату не візьмеш, як і все інше або блат або черга з 5 ранку день вистоїш і перед носом закінчиться. Плаття з ситцю , за чим ще ностальгія . Далі совка нікуди не випускали , а то не дай боже люди побачать що можна жити краще , ще збунтуються. Бачила я ваш любимий совок, своїй дитині такого щастя я не хочу!!!
Любила рулет по 3,50 ))
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляДобра всем!
Я знаю. Моя відповідь теж сарказм, якщо Ви ще не зрозуміли.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я уважно читаю ваші тексти. Оди совку співати не вийде, вас тут давно розкусили.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не можна. Це ментально скалічені люди, інваліди, і їх не треба чіпати і варто пожаліти. Таким чином це дозволяє не витрачати зайву енергію на вампірів і використовувати енергію на конструктивні цілі.
Ну вы можете жалеть. У меня иное мнение.
И при этом не надо тратить энергию , нужно чатко границы дозволеного очертить.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляPmB
Це безперспективна задача.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Кусали -да. Розкусили-ні.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Це безперспективна задача.
Кому как.
Просто Мария• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
І в 90 році Вам було 13 років? І прямо готовилася до комсомолу?
Ну давайте разом, якщо зараз нам по 45, то ми 77 року, а отже у 90 і вам було таки 13. Ну перерахуйте, тут же кажуть, що радянська освіта була найкраща в світі. А в комсомол я не готувалася, бо батьки слухали не всесоюзноє телевідєніє, а читали «Архіпелаг ГУЛАГ» в саміздатє, і я вже у 13 знала, яке гівно той совок.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Зараз вже 3,45 пора всім пісять і в люлю.
Усім Доброї тихої спокійної ночі. Я так думаю, що куча жалоб на мене вже відправлена, тому відписатися мабуть не зможу, тому напишу тут.
Приємного щасливого затишного Різдва і спокійних вихідних.
bubochka1982• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Той добре. Мені що з того, що у Вас було паскудне дитинство?
Я бачу що Вам добре , що в 90% дітей совка було паскудне дитинство. Якщо вам так добре було в совку і ви не хочете жити в вільній Україні , чому ж не їдете на рашу, там же все так гарно по домашньому, жаль ковбаси по 2,20 більше не буде. Мені дуже шкода наших хлопців які віддають свої життя за таких як ви.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Вибачаюсь. В думках було 3 клас і 5 клас. А те , що ’в 90 роках було 13 років і комсомол’, то Ви мене збили. Я 1978 року народження , зимня, в 3 класі носила останній раз шкільну форму (да, вона була неприємна), в комсомол в 90році і раніше/пізніше не збиралася вступати , бо це була прерогатива старшої школи. Надіюсь я Вас довела до оргазму і Ви радісна ляжете спати. Добраніч.
Просто Мария• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Добраніч, рада, що вас розважила) нам милі спогади про те, що було третину століття назад, але не застрягайте там, ми молоді і нам ще майбутнє будувати
Угги_в_горошек• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Прочитала все ваши ответы. Жесткач.
.....редко увидишь таких старых и устаревших в 45 лет. Печалька. Вернее радость, что ’редко увидишь’. Слава Богу, что вас мало и Украина может идти вперед, а не назад во славу колбаске за 2,20.
agata116• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Купила своей капли Баха, принимает. Стала спокойнее.
tarveldy• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Та ви шо? А щр ж те покоління створило? Самі не жили і дітям не дамо, їх гасло
Штора с кисточкой• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Ваші спогади то олів‘є і пам‘ятник леніну?🤦‍♀️
Штора с кисточкой• 06 января 2023
Ответ дляtarveldy
Їм нема чого доказувати,самі погано живуть і хочуть щоб усі навкруги так само жили🤦‍♀️любителі совка
ПультОт_БМВ• 06 января 2023
Не берiть на себе думок, проблем батькiв. Кожна людина проходить шлях спроб i помилок, таке наше земне життя. Батьки теж.
Спiлкуйтеся м´яко, але переводьте тему на щось iнше, бо конфлiкти будуть нескiнченнi.
Дама_с_караваем• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Як можна вкрасти спогади? Хочеться Вам жити в тих спогадах, то живіть, але не треба свої спогади насаджувати іншим, та подавати, як єдино цінне. Я не жила минулим своєї мами і не хочу, щоб мої діти жили моїм минулим. Кожне покоління будує свої цінності.
Омлетик• 06 января 2023
Мама манипулятор. Почитайте соотв.литературу . Ваш дом- ваши правила и ваши герои. Я свою приучала 9 месяцев к ньому.
Омлетик• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так я мовчу, а її це мовчання заводить ще більше, ніж мої промови. Мовчиш - погано, говориш - теж погано. Бо говориш не те, що вона хоче чути
Скажите, что домой отправите. В моем случае в Краматорск уже поезда ходят. Но ехать почему то не хочет
Однозначно• 06 января 2023
Ответ дляКукарачка
Бедная мама... Автор, Вы провокатор, не верю, что нельзя закончить разговор или просто выйти из комнаты.
ніхто там не провокатор, в мене бабця така теж усіх провокує, доводить до істерики, потім робить вигляд, що сраждає, а сама радіє, що вдалось усім нерви потріпати
Однозначно• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Чим я провокатор? Тим, що мовчу та не підтримую її світогляд? Взагалі ніколи не починаю ’ці’ розмови
автор, ви ж знаете, це такий вампірячий тип людей. Їй подобається виводити вас на емоції, показово страждати, впасти в жертву, сидіти потім ображатись. Потім стає сумно і новий скандал на порозі
Трусиковед• 06 января 2023
І це по-вашому недурна жінка? Ну вибачте...