Мене аж колотить часом. Кожна розмова закінчується скандалом. Недурна жінка, пенсіонерка, працівник сфери освіти, але совочок як він є. Нейтральні розмови про природу, погоду та родичів її не влаштовують, їй аж кортить потикати мене паличкою та вивести на конфлікт. Сьогодні знов почала про "ваше покоління все занепастило, що ми побудували. Ця країна мене обікрала, раніше вкрали наші статки, а тепер крадуть наші спогади та минуле", потім пішло про "та якби наші батьки війну не виграли...", закінчилось дикою істерикою зі сльозами "ага, ось тобі зараз медалі та нагороди твого діда віддай - ти їх курва навіть не вдягнеш!" Так мамо, не вдягну, бо вони не мої. Чужими речами не користуюся. Ну й все, сльози, прокльони, ось побігла ридати, сиджу дивлюся - швидку пора викликати чи може сама вгамується?
Як оце все витримувати та залишитись з нормальними нервами?..
КондуктЕр тролейбуса• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Вам хочется срачу і банів?
бан буде у вас
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так в неї взагалі все нормально з аналітичним мисленням, ч вважаю що вона розумніша за мене, обізнаніша у багатьох сферах.
От в цьому і полягає ваша помилка. Так було - до певного моменту. Але вона вже перестає орієнтуватися в реаліях. То не треба її ’просвіщати’, це безнадійна справа, витратьте цю енергію на просвіту власних дітей.
А з мамою спілкуйтеся про ваше дитинство і що завгодно ще на її смак.
Клин_Кляйн• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Де я написала , що хочу совок? Ви ще новий рік святкуєте до сих пір, що Вас вважається? Зараз віку доживає покоління народжених після 40-х років. Що Ви страшилки віщаєте тих часів? Ще кріпацтво вспомніть. І нащо мені дороги ’во многих странах’? Дивіться, як то кажуть, ’в свої труси’.
Но вы ведь пишете, как там было все прекрасно и дороги сельские.
Я ж вас за язык не тянула. Удобно ведь взять ту часть истории совка, когда там дороги строили, при этом опуская другую часть истории украинского (и не только) села времен совка: раскулачивание, когда отбирали даже единственную корову, жесткое подавление крестьянских восстаний, когда убивали тысячами, голодомор.
Зато дороги строили
. Як то кажуть: в моих трусах в сёлах новенькие амбулатории, в школах классы НУШ. И в городах тоже. Видели больницу в Мариуполе до ее разрушения? То то и оно. А то как он выглядел до войны? А как выглядели села в Киевской области до войны? Видимо не видели.
И это без конфискации у вас и у меня имущества, как было принято в совке.
Зато дороги строили
. Як то кажуть: в моих трусах в сёлах новенькие амбулатории, в школах классы НУШ. И в городах тоже. Видели больницу в Мариуполе до ее разрушения? То то и оно. А то как он выглядел до войны? А как выглядели села в Киевской области до войны? Видимо не видели. И это без конфискации у вас и у меня имущества, как было принято в совке.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А що дороги ніхто не будував зараз?? Ви всліпли чи що? В моему селі за останні 3 роки, до війни, було приведено до ладу весь центр, гарна бруківка покладена, багато відремонтовано.
В НАС ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, тож питайте в вашої сільської влади що вони в носі колупали ці роки що геть нічого не зробили. В них було все - податки їм йшли, повноваження.
Але ж простіше нити про якусь умовну ’владу’, а не прийти взяти за шкерки голову села, якого ви ж і обирали, та запитати якого хера він там нічого не робить.
І ще, якщо у вас було 1,5 мільйона гривень в січні 2022 на бізнес - то ви дорогенька непогано жили!! Ваші батьки при совку про такі гроші не могли і мріяти.
Я б розказала через які відкати робляться дороги. Але цього ж не можна казати. Сразу ’рашистка’.
Добра всем!• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Вам хочется срачу і банів?
за что? за то, что вам нечего ответить?
Клин_Кляйн• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так строят их все таки оказывается?
Дадосвидания• 06 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
То, что Советский Союз все построил это любимый аргумент совкодрочеров. А русские сейчас любят утверждать, что построил не совок, а они, русские.
Недавно прочитала: давайте Киев нахер разбомбим, потом по чертежам восстановим, его же все равно русские строили. И в Казахстане все они. Короче, везде строили.
Такое впечатление, что они жизнь в чистом поле начинали, а не устроили революцию в стране, где были университеты, фабрики и заводы, порты и вокзалы.
А еще такое впечатление, что строили только в совке. Вот весь мир в бараках жил, а там строили.
Типа если бы не революция, мы бы на свалках жили.
А то что у людей отобрали все, чтобы их внукам потом раздать по конуре лет через 50- это ничего.
+++ о, так
Таке враження, що була вєлікая расєя, оточена дикунськими племенами, і якби не союз, так би ми тут з палицями біля багаття і бігали. Ні, може у них там їхні малиє народності такі й були, хз
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ооооо, це треш. Тобто це ми всі винні шо хуйло напав.
Цікаво, а вона чого свого батька не винуватить що гітлер напав на совок??? Бо по її логіці її батько і все радянське населення якось не так себе вели, і своїм світоглядом спровокували Гітлера напасти? Нє?? Вона про таке не думала?
Вона вважає що то була велика помилка, коли перед нападом гітлера були відведені радянські війська з кордонів. І саме ця слабкість надала змогу гітлеру полізти на добрий та мирний союз. Тобто в якийсь момент колишні ’ми’ теж повели себе ’не так’
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляБорисфенка
В принципі, не тільки у віці справа, оно вище дописує Грибной_дождик, їй 45, але вона також інвалід совка, так буває.
Багато хто у 70 років дійсно не може себе нічим зайняти, перетворюються на маніпуляторів і енергетичних вампірів. А тому задача дітей - направити енергію батьків у потрібне русло, онуків підкинути чи теплиці влаштувати, що завгодно ще.
Бо людина, яка не знає, куди себе подіти, тріпає нерви оточуючим і сама хворіє.
Драстє. З якого дива я інвалід совка? Тільки з того , що у мене є нормальні спогади про дитинство яке прошло в 80-х роках? Ну, тоді назвіть всих народжених до 1991 року інвалідами і себе не забудьте, чого вже там.
Просто Мария• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Де я нила? Покоління моїх батьків не чіпайте. В школу я ходила в шкільній формі до 3 класу. Про часи мого дитинства до 1990 року мене хороші спогади , крім стоматології. Треш до 2000, фінансовий підйом честною працею до революційного перевороту 2014 року. Після отжатий бізнес, гроші поплічниками бариги, у 2022 ще в січні були плани , вклали 1,5 млн гривень в бізнес і все сдохло. Я не знаю як далі буде. Моїх батьків обікрав розвал ссср, мене обікрала революція і настояща влада. Мені 45, здоров’я сильно підкошене, я знищена.
Диявол, як кажуть, в деталях. Якщо вам 45, то у 90-му вам було десь 13, це не 3, а 7-8 клас, у який ви ходили не лише у формі, а й в піонерському галстуку і збиралися за рік вступати в комсомол. Ви справді досі жалкуєте що так і не вступили? Чи яку там історію і спогади у вас відняли?
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Перечитайте свої дописи. Ваші батьки стражденні, і ви стражденна, вічно щось розвалюється і ви бідні жертви обставин.
Про те, що і вашим батькам, і вам самій варто було б долучитися до державотворчості і держуправління, ви й гадки не маєте і ця думка вас зараз навіть обурить.
От саме тому ви інвалід совка ’Цар усе порішає’.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А хтось і за леніним ревів. Це не совдеповські методи, це звільнення від окупації, яка як бачимо, в мозгах ще є у деяких незважаючи на бомби.
Розумні люди з дітьми і пам’ятниками поетам , композиторам, письменникам, науковцям не воюють. Є такий персонаж Шаріков. Перечитайте Булгакова і проведіть паралелі. Дуже здивуєтеся тотожності часу.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Можна ще переграти першу світову війну і навіть війну 1812 року, є такі форуми історичних реконструкторів, зареєструйте там маму, хай воює.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
В особливо важких випадках - ікона Миколи ІІ і портрет Сталіна на одній поличці.
Це у Вас так?
Добра всем!• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так і громадське строїли при совкі. В селі звідки моя бабця дороги построєні в 1989 році. Ото що було зроблено на тому і все. Від райцентру село в 5 км. А що громадське зараз построено хоть на державному рівні і безкоштовне? Вибачте , але мені з моїм діабетом і підозрою на онко сімейна відмовила в біохімії крові. От і все.
идите к завотделению, меняйте семейного. выход всегда есть, во все времена будут такие врачи.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Що там нині в Маріуполі з пам´ятниками українцям, не нагадаєте?
Чи це ’другоє’?
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Какой свитогляд? Зачем вы врёте?
Это же путинская методичка про дедов, памятники и медали!
Никогда украинцы не забывали свою историю, не плевали на медали и прочее, что рашисты пытаются влить в головы.
Тут я з Вами цілком згодна. Українці ніколи не забували свою історію.
Берегу и стерегу• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Мені 39. Мене звинувачують в тому, що я не втримала історичну пам´ять та надбання своїх дідів
Ну от їй, напевне, болить, що тепер ніколи не буде так, як раніше, як звично. Святкування дня перемоги 9 травня, загальна історія ’величного’ СРСР, сусідські відносини країн, така собі красива картинка. І вона нічого не може вдіяти, змінити, виправити, от і перемкнуло її на пошуку винуватих.
Вам тут ніяк не довести нічого.
Заспокійливе щось пити, втікати з кімнати, навіть вимикати плиту під борщем і виходити з кухні по ’важливих справах’.
Терпіння і сил вам це витримати
Вам тут ніяк не довести нічого.
Терпіння і сил вам це витримати
Ответ дляГрибной_Дождик
Це якщо вони її знали. Я ніколи не чула від батьків нічого про життя своїх прадідусів. Тільки що жили в селі, була велика родина. Всі розмови про наш рід починалися десь с 20х років, коли народилася бабуся.
Ответ дляБерегу и стерегу
Вам тут ніяк не довести нічого.
Терпіння і сил вам це витримати
Вам тут ніяк не довести нічого.
Терпіння і сил вам це витримати
Так а навіщо ось це ’болить’ вивалювати на мене? Мені теж багато чого болить, але ж я не шукаю кого б звинуватити зі своєї родини...
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Зато дороги строили
Вспомніть про часи кріпацтва і коли ходили під кущі або в дирку. А ще обов’язково вспомніть про ’баби рожали в полі’. Зваліть все в одну кучу і буде шикарний вінегрет.
Я конкретно сказала, що в грудні 2022 року мені відмовили в аналізах на біохімію крові, яке БЕЗКОШТОВНІ для населення , заключившего договір з сімейним лікарем. Ах, да, поліклініка новенька і така сучасна-розсучасна.
ЭмчЭндЭм• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так вона ж підловлює. Готую вечерю - посеред борщу хопа!
Наушники в уши, у меня важное , я слушаю по работе
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляДобра всем!
за что? за то, что вам нечего ответить?
Якщо я начну відповідати так як я хочу, то буде срач і купа банів. Воно мені треба? Щоб що? Потішити Вас? Хай Вас чоловік ніжно тіше.
ЭмчЭндЭм• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Та є звичайно. Але ж якось треба діалог налагоджувати. Ховатися в кокон такий собі варіант
Вы хотите переделать 70 летних людей??
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы хотите переделать 70 летних людей??
Я хочу спілкуватися нормально, без звинувачень та без скандалів. Нікого переробляти не планую.
ЭмчЭндЭм• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так разве не понятно, что им не под силу это . Легче самой морозиться
Берегу и стерегу• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Тому що більше нема на кого, я так розумію.
Я не виправдовую її, ні в якому разі.
Просто ви (і я, і багато хто з нашого покоління) думаєте, що казати, щоб не образити, не спровокувати скандал, а вона ні, їй все одно, треба висказатись і все. Моя мама таке називає ’словесний понос’, коли втримати язика за зубами людина не може
Я не виправдовую її, ні в якому разі.
Берегу и стерегу• 06 января 2023
Слухайте, а вона з інтернетом дружить?
Може, її на якомусь форумі зареєструвати? Хай лається в інеті, спускає пару, як тут багато зміючок роблять - отруту в темах про зовнішність спускають, наприклад.
Може хоч трохи від вас відчепіться
Добра всем!• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
а при совке не было откатов?
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляПросто Мария
’Диявол, як кажуть, в деталях.’ винятково для розумних людей. З чого Ви взяли , що в 90 році мені було 13 років? Ви пропустили такі складові як в скільки років ішли до першого класу (7 років ) і шкільна реформа, коли з 10 класів , зробили 11, ’перелетіли’ рік. В 3 класі була ще шкільна форма і все. В 5 класі (якраз перельот) вже ходили хто в чому. Я в джинсах мальвіна або лосіни зі светр під пояс резінка.