Красуні, всім привіт. Маю такий тип старіння..ще і останнім часом набрала +5 кг. Обличчя дуже худе, набряки під очима ( массаж звісно допомагає, але це тимчасово) . Зробила фотону, стала трішечки кращою нижня частина обличчя але зовсіммм трішечки..вранці просинаюсь ніби давно пьюща жінка))) мій лікар дерматолог радить біоревіталяцію..каже морщин не має, обьему теж((( а філери мені не можна(((( аутоімунка в анемнезі..можна лише ботокс(ніколи не колола) лазер і максимум вітамінки...
ну не хочу я в свої 36 виглядати як давно пьюща жінка (почки і т.д перевірила- все добре)(((
якщо хтось має поради, напишіть
Ухахайкина• 06 января 2023
Я бы посоветовала пластику, но она стоит не малых денег. Все эти процедуры дают такой малый эффект и на такое малое время. Они хороши, тем у кого и так все ок.
Намеси ботокса не знаю. Он же только хорош для тех, у кого мимика активная и чтоб морщины раньше времени не появлялись. Разве с уставом типом лица он поможет?
Я тоже заметила, что щеки начали уже намного опускаться вниз.
Булькаю• 06 января 2023
Взагалі незрозуміло, як біовіреталізація вирвшить проблему набряків.
Мені 46 і та ж проблема з обличчям. Зранку вигляд, неначе гульбенила півночі з вживанням міцних напоїв.
Нирки, щитоподібну і серце перевірила. Лікарі сказали, що передумов для набряків немає.
Хз, що є причиною. Недавно десь прочитала, що негаразди з кишечником ще можуть давати такий ефект.
Довгі прогулянки, збільшення вживання води і т.і. проблему не вирішили.
Зранку тканинні патчі + лімфодренажний масаж обличчя і шиї. Ну таке, боротьба з наслідками і не надто успішна.
Ухахайкина• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
У меня было неделю красивая и потом все ушло , как и не было ) не знаю , вообще надо курс сделать 3-4 . Но - 18000 грн отдать на то , что скорее всего уйдет , я пока не готова . Вот еще с лёгкий отёком такой эффект , конечно минус 5 лет . Но как сохранить такой результат на долгое время , я пока не придумала
Вы красотка. А сколько вам лет?
Задолбулька• 06 января 2023
Ответ дляKusalochka
Если Вы стали выглядеть так - это стресс от войны. Почитайте
дякую.оце прямо я. аж надія з’явилась, що щось зміниться після війни.Бо зараз намагаюсь не дивитись у дзеркало.
Ухахайкина• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Уже прочитала. Думала Вам меньше 40.
Задолбулька• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Я пробовала . И плазмолиФтинг и плазмогель . Это как мезотерапия, только вашей плазмой
був гарний ефект? знайома вколола, то такий висип був, наче їй знов 14.прям прищі конкретні.
Задолбулька• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Мне понравился эффект от плазмогеля , только он краткосрочный . На неделю где то . Ценник 4500 по моему . Можно раз в месяц . Но , опять таки. Не выгодно , сделал , неделю красивая и все . Поэтому остановилась на одном разе, думаю что такое придумать , чтобы эффект такой сохранился хотя бы на полгода ))
а все, бачу ваші відповіді.
Светка-пипетка• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Ой, ну вы очень круто выглядите. Особенно зная, что вы никуда не уехали и в Киеве. Никаких последствий стресса на лице)
Кожугетовый ансамбль• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Вы сумашедше красиво выглядите. Я думала вам 32. Мне 34 и у меня сильные носогубки + скінула 18 кг из за стресса. Не подскажите как их можно убрать?
Мона Лиза• 06 января 2023
Ответ дляKusalochka
Да девушка ж вроде и не продает
да, стресс очень отражается на внешности. Но вы можете остаться при своем мнении.
А зачем делать снтмки в разном ракурсе и разным светом и искать отличия. Стресс отражается, как и плохое настроение, как и недосып, неправильное питание, плохая косметика, очищение, работа внутренних органов, заболевания, генетика, и даже среда обитания и вода, которую пьют, а еще неправильно подобранные цвета в портретную зону.
boringmovie• 06 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Якщо ви в стресі в маєте проблеми зі сном, то нічого не допоможе. Треба спати по 8 годин, причому лягати максимум в 11, гуляти на свіжому повітрі і вам правильно пишуть що ліміту розганяти, хоч масажами, хоч спортом, хоч банею. Я в 27-28 років мала скажений режим роботи з вічним недосипом, стресом роботою носами, безкінечними відрядженнями і відсутністю часу на спорт. При цьому регулярно відвідувала косметолога. І виглядала гірше і старшою ніж в спокійній розслаблені 37-38, коли вдосталь спала, відпочивала і була задоволена життям
отак і в мене. як міцно сплю і багато гуляю, то і гарно/свіжо виглядаю. а зараз це пздц
ЯсноВидящая• 06 января 2023
Ответ для_MadonnA_
У меня тоже провалы были под глазами . Без заполнения филлером не то совсем .
Подскажите,пожалуйста, филлер долго держится? Плотный?
Ответ дляKusalochka
я про це здогадувалась..навіть медичну комісію прошла...стало чути навіть челюсний суглоб...знімки норм..прописали каппу...потім шлунок..теж нічого особливого і тепер точно схожі фото як ви прислали((((((
Ответ дляСовбез
Дівчата, хто користується мікротоками в домашніх умовах, напишіть будь ласка свої відгуки.
я корпистуюсь Окачі...ну, прибирає набряки..але то ж тимчасово. або постійно ним користуватись..а так..прикольний гаджет для своїх коштів. але ток там не сильний як в салоні..може тому лише прибирає набряки
Светка-пипетка• 07 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Спасибо ☺️. Стресс меня бодрит )
А что у вас на этом фото на лице из декоративной косметики? Спасибо
Светка-пипетка• 07 января 2023
Ответ для_MadonnA_
тональный , тушь для ресниц , карандаш для бровей , глаз и губ .
🌸