ПАЦАНКА О• 06 января 2023
Чем заменить текнофер
Подскажите, пожалуйста, кто пьёт железо, какое пьёте?
Я ищу не то, что нужно запивать или разжёвывать - типа мальтофера, потому что от него болит желудок((
А что-то типа текнофера, который растворяется в воде.
Текнофер исчез из продаж. Спрашивала в аптеках - ждите. Я уже так третий месяц жду.
Ділео Фарма• 10 января 2023
Зверніть увагу на краплі Фератин Джуніор. Це комбінація ліпосомального заліза та фолієвої кислоти, вони також добре переносяться. Якщо це для дитини, то з 3 років.
Перевірити наявність і ціну у найближчій аптеці можна на сайті Там же є і інструкція.