МощныйШива• 06 января 2023

Немає вже сечі терпіти ці борошна!

Сиджу підлога дня без електро харчування. Підлога країни мешкає за рискою зубожіння. Може вже візьмемо бойові стовбури і будемо міняти державний будуй?
Беговая дорожка для носа• 06 января 2023
Да ну надо быть полным дибилом , чтоб не понять что руский пытался перевести на украинский.

Аноним НаВсеГда• 06 января 2023
Державний будуй еще не слышала, ахахаааааа
автор МощныйШива • 06 января 2023
Ответ дляolgabaluta
Автор, Вы все ещё празднуете Новый год? Що за маячня?
Ні я не можу терпіти ці борошна. Мене б’ють статевою ганчіркою😆😆🤣🤣
LIANA171185• 06 января 2023
Блин,я поняла,что там написано.Правда,не поняла,зачем(
автор МощныйШива • 06 января 2023
Підлога країни кохає горілку на нирках і не хоче світу
Аноним НаВсеГда• 06 января 2023
Ржунимагу))))
Ответ дляLIANA171185
Что это мы требуем смены власти
Смурфетта• 06 января 2023
это наши прикольнулись или действительно такое где-то засветилось?
что-то не верится...
Коко На Страже• 06 января 2023
Ответ дляМощныйШива
Аж кров кипить у Віднях

Добротная• 06 января 2023
Ответ дляLIANA171185
Тролінг рашкінських ботів, які пишуть на наших ресурсах, користуючись Гугл перекладачем.
В танке• 06 января 2023
Честно, уже подбешивает этот юмор. Только что специально позабивала в переводчик. Ну не переводит ни сечи ни борошна ни будуй.
автор МощныйШива • 06 января 2023
Ответ дляДобротная
Я, якщо що, не троль.
Бармалеина• 06 января 2023
Ответ дляВ танке
Їдь в рязань, там без перекладу зрозумієш...
В танке• 06 января 2023
Ответ дляБармалеина
И вот эти посылы бесконечные туда же. Я в Киев, и отлично владею обоими языками. Ну забейте сами в переводчик. Неужели верите в этот бред???
Ответ дляВ танке
Но есть слова все равно которые натолкнут на мысль о рус ипсо.
Наши языки слишком разные , украинский видоизменяется постоянно , появляются новые правила , даже в школе как я училась и как ребенок учит , это разные правила. А их язык сталый. Потому не выйдет обмана.
Бауди на ауди• 06 января 2023
Ответ дляБайрактарочка
Багато хто не в темі)))
Я тільки будуй не зрозуміла) а, типу «строй»?)
Чогось спочатку подумала шо то «будун» неправильно написано
Це строй свинособачою
Бармалеина• 06 января 2023
Ответ дляВ танке
Є ж народна творчість, жарти, чому бути постійно насупленим?
В танке• 06 января 2023
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Понятно, что язык меняется и кальки из переводчика сразу видны. Но вот это веселое хохотание над сечей и борошнами мне не понять. Извините.
Бармалеина• 06 января 2023
Ответ дляВ танке
Твій нік тобі в допомогу

Пищалка• 06 января 2023
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Йоханый бабай. Неужели у них нет переводчиков...
Как это нет? Полно бесплатных переводчиков. Они и переводили. На самом деле тут вытяжка из всех подобных перлов.
В танке• 06 января 2023
Ответ дляБармалеина
Твій нік тобі в допомогу
Господи, ну ваш культурный уровень понятен..
Форточка с диоптриями• 06 января 2023
Ответ дляДобротная
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй.
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина.
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку.
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив!
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах.
Это в фб?
Там всегда коряво переводит. Дебильные настройки
Бауди на ауди• 06 января 2023
Ответ дляВ танке
Ваш також
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляСмурфетта
что-то не верится...
Насіння Семенченко засвітилося у заголовках новин ще років 5-7 тому, ржали всією країною. Інші слова також періодично виринають у Гугл-перекладах.
Добротная• 06 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Это в фб?
Це гумор) Народна творчість
Kusalochka• 06 января 2023
Ахаха
Пукимончиг• 06 января 2023
Ответ дляСмурфетта
что-то не верится...
Ну о том что наши ударили крапкою У видела лично
Подкустовый выползень• 06 января 2023
Кати катів забули
Смурфетта• 06 января 2023
Ответ дляПукимончиг
п...ц
вообще уже
Морская свинка• 06 января 2023
Ответ дляДобротная