Маргарита и Мастер• 06 января 2023

А нагадайте мне любимого мужчину в этом году)

Мои данные: сегодня день рождения. 44 годика исполнилось. Давно одна. Спасибо
Дверной_Проем• 06 января 2023
И мне, пожалуйста

Пасти Ла• 06 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
А мені можна відповісти, будь ласка? Мене Маруся звати, мені 38.
З Миколою
Повелительница лампочек• 06 января 2023
Ответ дляMs. Android
Пишить на листках імена чоловічи. Ну наприклад, 5 шт. Кладете під подушку, зранку руку під подушку, який листочок візьмете, з тим ім’ям, чекайте кавалера з таким ім’ям)
Не 5, а 12, 13 бумажка пустая. Я так себе вытащила имя мужа. Правда, он уже бывший
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мабуть так, потрібен люблячий мене. Я без кохання вже більше 10 років
Я вам бажаю щиро такого зустріти.
Я таке мала,це кайф.
автор Маргарита и Мастер • 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
Я вам бажаю щиро такого зустріти.
Я таке мала,це кайф.
Дякую, Але був коментар що не в цьому році ((((
Дерево береза• 06 января 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
И мне, я тоже хочу
Мне 45)
У вас будет в этом году. Только не бросайтесь как в омут, с головой)
Ответ дляДерево береза
А у меня нет? Что я делаю не так?
успокойте_Меня• 06 января 2023
Ответ дляДерево береза
Спасибо вам за добрые слова
А с омутом не знаю... у меня либо есть чувства и тогда есть всё) но и адекватности, вроде, не теряю. А если отклика в душе нет, то и нет ничего
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Автор, я вам відкрию істину. От пропустіть її вникніть в її суть.
Самотність -це не найстрашніше,не найсумніше. Кожен раз,коли приходитиме цей сум вночі чи ввечері, знайте,що найстрашніше-це самотність в шлюбі,самотність будучи в парі, самотність ділячись з нґкимось ліжком і життям.

Будьте щасливі в наступному році.

успокойте_Меня• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn

Будьте щасливі в наступному році.
Це, звісно, сумно. Була в такій ситуації.
Але там від тебе самої залежить, щоб припинити це.
А ось коли попри всі бажання чомусь не виходить стосунків зі взаємними почуттями, то ніяким вольовим зусиллям це не змінеш
автор Маргарита и Мастер • 07 января 2023
Ответ дляharchushyn

Будьте щасливі в наступному році.
Я самотня дуже багато років. Я вже хочу кохання
успокойте_Меня• 07 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Значить, буде!
Ms. Android• 07 января 2023
Ответ дляПовелительница лампочек
Можливо.
Я так робила, ще дуже зеленою
Тоді ім’я співпало з хлопцем, з яким була дуже довго
успокойте_Меня• 08 января 2023
Ответ дляДерево береза
Как интересно, вы здесь только мне ответили, спасибо ещё раз)
И я вроде понимаю, о чём это - про омут