В прямому розумінні.
Хто проектуватиме нові будинки, кластиме підлогу, облицьовувати стіни?
Кластиме труби?
Але війна колись скінчиться, сподіваюсь, на 9му році буде вже все.
З 2014 року ми вже втомилися чекати...
Де братимемо робочі руки?
Всі ми знаємо, що у нас робочих рук стало набагато, набагато менше...
Може, до нас почнуть приїжджати на заробітки?
Кластиме труби?
З 2014 року ми вже втомилися чекати...
Де братимемо робочі руки?
0208mariia• 06 января 2023
Хватит рук. Быстрей бы победа. Украинцы патологически трудолюбивы. Особенно на подъёме патриотизма.
Татьяна-bfd8• 06 января 2023
Ответ дляmama63
Ми і будемо, ми і наші діти, ті, хто не поїхав, ті, хто не залишився за кордоном.
Будем. Быстрее бы этот момент наступил
Татьяна-bfd8• 06 января 2023
Ответ для40ка
Ну я не заперечую, але ж українці не залізні, а зруйнованих міст занадто багато.
І українців зараз набагато менше з відомих причин
Не все сразу. Постепенно все восстановим
0208mariia• 06 января 2023
Ответ для40ка
После второй мировой отстроили. И сейчас отстроят. Главное победа и уверенность в том, что навсегда.
0208mariia• 06 января 2023
Ответ для40ка
Як думаєте, на заробітки до нас почнуть їхати?
Если будут, то вы понимаете из каких стран?