Пингвинчик сизокрылый• 06 января 2023

Брекеты, кто разбирается, подскажите

Начала поиск клиник, где можно установить брекеты дочке, и вижу что разница по цене на одни и те же брекеты весомая, так вот в чем вопрос - это у всех такая разная накрутка, или качество работы разная? Естественно я ищу где будет дешевле, и не знаю как лучше поступить - устанавливать где дешевле или там где дороже ( может у них качество работы и результат будет лучше?)
Кондуктор маршрутки• 06 января 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Почему мать года??? Для меня много 30 тыс за брекеты сейчас отдать!
++++ обслуговування все одно дороге+ брекети на 7мі зуби оплачуються окремо

Віруся• 06 января 2023
Дівчата, хто може порадити ортодонта дитячого Позняки, Березняки, Харківський, Дарниця не надто дорогого, але хорошого? Можна приватно. Дякую.
Наизнанку• 07 января 2023
Ответ дляс_переулочк­а
Пластина доньці допомогла. Розширила щелепу - це її основна функція. Брекети не можуть цього зробити і ніколи не могли.
Зараз треба ставити ще один апарат, але не зйомний, щоб він штовхнув зуби під певний кут.
Але при цьому штовханні передні зуби можуть стати криві, а можуть і не стати.
Тому варіант брекетів теж прораховували разом з апаратом.
Зараз в доньки зуби рівні, але сімки ще тільки ростуть і поки не під вірним кутом.
Тому і стоїть питання апарату або апарату+брекети
А сколько пластину носили?