Мяо мой мяо• 06 января 2023
Так тяжко на душі, дуже хочу щастя, жіночого щастя…
Ситечко для мыслей• 06 января 2023
Автор, хто забрав ваше щастя? Підіть і верніть)) Вас же хтось образив?
Кружите меня,кружите• 06 января 2023
А я хочу собаку, лабрадора
Но у меня 2 кота, они меня переживут
КошкинДом• 06 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Чим жіноче щастя відрізняється від чоловічого?
Думаете мужики тоже хотят чтобы сиськи стояли и живот был плоским? Может мужики тоже мечтают о беременности без токсикоза и быстром восстановлении тела? А может им тоже хочется чтобы их любили и носили на руках?
Людмила с2019• 06 января 2023
І я хочу .І в мене сумні спогади ,колись на Різдво познайомилась ,думала то вже моє щастя,моя доля,бо знайомство і зустріч на таке велике свято 7 грудня,але нічого не склалося,а могло бути все так добре.
ВсеПроВсехЗнаю• 06 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
За відчуттям, напевно, ніяк не відрізняється, а от за складовими - так. Чи отримує чоловік відчуття щастя від квітів у вазі? Від нового комплекту білизни? Від пирога, який підійшов так, як ніколи? І не треба зараз про те, що щастя - це щось інше. Воно комплексне, динамічне, завжди у дрібницях, які складаються у велике ціле. Чоловік сяяв в прямому сенсі, коли два роки тому омріяне авто з салону купив. Мені теж вона красива, і все)
olgabaluta• 06 января 2023
Ответ дляЛюдмила с2019
Так хорошо, что сразу не сложилось, а не через 30 лет!
Ситечко для мыслей• 06 января 2023
Ответ дляКошкинДом

И не прикопаешься, точно описали))))