Тут надолго• 07 января 2023
Если бы ваш сын вас спросил, каких девушек стоит избегать?
Что бы вы ему ответили?
Пургену мне• 07 января 2023
Те коорые не работают, а ждут кому сесть на шею и ножки свесить! Киевлянку, и коорая имеет цель в жизни!
Латвийские_Номера• 07 января 2023
Ну вот вы ему одно скажете,а ему это наоборот понравится)) это ж мужики. Всё равно в 90 % будет искать жену , которая похожа на вас характером
Латвийские_Номера• 07 января 2023
Ответ дляПургену мне
О,свекрушка из вас выйдет ужасная)))
СережкинаЯ• 07 января 2023
Я завжди сина вчила, що дівчина має бути розумна і добра. Дурних треба обходити десятою стороною
оксюморон• 07 января 2023
Не щирих, тих, хто маніпулює, хто не хоче напрягатись і розвиватись, лінивих, брехливих, тих, в кого вічна трагедія, песимісток, тих, хто ниє постійно і жаліється, скандалісток, гіперемоційних
оксюморон• 07 января 2023
Ответ дляПургену мне
А не киянки не підходять? Нехай гола, боса, але киянка! А якщо сама на себе заробляє, сама авто чи квартиру купила, але з Фастова, то не підходить?
былоИпрошло• 07 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Бедный мой сыночек
Я то конечно классная, но для этого нужно плясать под мою дудку.
Карапулька• 07 января 2023
Ответ дляоксюморон
А син хоча б норм?
Латвийские_Номера• 07 января 2023
Ответ дляоксюморон
У неё наверное сынок голый босый , и хочет киевлянку с квартирой да машиной
Карапулька• 07 января 2023
Таких, що взагалі не готові йти на компроміси. Що не вибачають зради. Що забувають про себе та слугують лише сім´ї. І що народжувати не хочуть
оксюморон• 07 января 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну жа, життя тоді зразу стане щасливим
оксюморон• 07 января 2023
Ответ дляКарапулька
Що не вибачають зради? Ну якби кожна нормальна жінка не вибачає зради. А в юному віці так тим більше
Купипупсичек• 07 января 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Я тупая, но у меня полно парней было
Карапулька• 07 января 2023
Ответ дляоксюморон
У мене такий погляд. Що над зрадами треба працювати, а не розлучення
маминаБубочка• 07 января 2023
Ответ дляКарапулька
Вибачте, а чого треба зради вибачати?
оксюморон• 07 января 2023
Ответ дляКарапулька
Вам чи ви зраджували?
Карапулька• 07 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Вибачте, а чого треба зради вибачати?
А чому треба не вибачати?
Примарочка• 07 января 2023
З залежностями шкідливими (наркоманія і тд), дівчина легкої поведінки
маминаБубочка• 07 января 2023
Ответ дляКарапулька
А чому треба не вибачати?
Тому що зрада це зрада. Зрада це неповага до людини з якою ти живеш. Навіщо жити з людиною, яка не поважає тебе та дітей?
Карапулька• 07 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Це ви собі вигадали. Маєте право
маминаБубочка• 07 января 2023
Ответ дляКарапулька
Це ви собі вигадали. Маєте право
А ви б своїй дочці таку пораду дали? Сказали б бажаю тобі, доню, брехливого та гулящого чоловіка, а ти, дитино моє, терпи та пробачай?