Поддакиваю иногДА• 07 января 2023
Порадьте стоматолога
Дівчата, маю гло бально вирішувати проблеми із зубами. Буде імплантація. Порадьте стоматолога-імплантолога з реальними відгуками. Я вже й в Кишиневі дивилася ціни. Там трохи дешевше, ніж у одного нашого лікаря з Києва. Це здоров´я та немалі гроші, тому збираю інформацію.
Мадам Тю-лю-лю• 07 января 2023
Я зробила імплантацію в Костянтина Костури, все добре. Випадок був поганенький, складне видалення зруйнованого зуба, потім імплантація, але все минуло добре, вже маю коронку.
Поддакиваю иногДА
• 07 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ось
До чого тут Кишинев
. Це ж довгий і відповідальний процес.
До чого тут Кишинев
. Це ж довгий і відповідальний процес.
Дякую ❤️
Поддакиваю иногДА
• 07 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Дякую ❤️
Поддакиваю иногДА
• 07 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ось
До чого тут Кишинев
. Це ж довгий і відповідальний процес.
До чого тут Кишинев
. Це ж довгий і відповідальний процес.
Вони після огляду панорамного знімку сказали, що потрібно знаходитися в них два рази по два тижні
Любви вам!• 07 января 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так, це довга робота. А що робити.
Вилами по Воде• 07 января 2023
Ой,я катаюсь На золотые Ворота.
Вчера было удаление последнее было. Теперь по катушки на осмотр ранки.
Цена на имплант стандарт в 22-27 .Это по этапно будет. Дай бог через мес 3-5 только процесс начнется с одним зубом. Доктор хороший ,всегда на связи со мной . Тоже долго бегала искала ,клиник уйма все хотят денег .
жижифреймут• 07 января 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Якщо Вам збиралися ставити імпланти по панорамному знімку, більше туди не ходіть.
Н@Диете• 07 января 2023
Поставила сама і рекомендую іншим.
Клініка ТриДент ,Дарниця.
Лікар Павло Ігорович.
Ціни найнижчі по Києву,я довго моніторили.А ще довго сумнівалася,бо лікар дуже молодий.
Але не жалкую,що наважилась.
4 імпланти-красота!
Клініка ТриДент ,Дарниця.
Лікар Павло Ігорович.
Але не жалкую,що наважилась.
4 імпланти-красота!