Стебель_березы• 07 января 2023

На скільки років виглядаю?

Про самооцінку можна не писати, тема для відволіктися.
Ну і цікавий погляд зі сторони.
Всіх зі святом!
Тишком_нишком• 07 января 2023
30-35.
Вам нужно учиться улыбаться, светиться изнутри. У многих украинок такая проблема. Тогда с самооценкой все будет ок. А так вы хорошо выглядите.

Люблю порядок• 07 января 2023
Ви гарна, тендітна молода жінка до 35 років
Людмила с2019• 07 января 2023
До 30 років.Може 28,а може 25-26.
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну видно, что не 20 и не 25.
Вам повезло, у вас кожа такая, что будет стареть медленно. Вы и ухаживаете наверное за лицом.
Но автор, улыбайтесь, вы так моложе выглядите. И черный цвет вас старит.
дякую.
колір волосся каштан, мені подобається, поки змінювати не буду
Укр_жіночка• 07 января 2023
32-33
Джавеліна• 07 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
дякую.
Я про одежду.... А не про волосы.
АяВсёЗнаю• 07 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
ви знаєте крім опущеної повіки , маю ваду зору правого ока вроджену. думаю це все зв’язано. а може і ні.
виправити не пробувала. оспеопат занйомий є, але мені це не заважає
Добре, я просто поцікавилась.
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляОно само купилось
33-36. Подобається ваш макіяж , колір волосся. Чим стрілки малюєте? Який тонак?
олівець Flomar 107, 108, 109 + тіні
тональний Max Factor, Lumene але тональним я не постійно користуюсь, просто коректором артдеко маскую недоліки
AnnaOst• 07 января 2023
Перше фото трохи за 30, друге +/-40. Думаю вам +/- 35

Оно само купилось• 07 января 2023
Ответ дляБорщичок
А зря
Ви собі уявляєте травматичність такої операції? Іноді чутливість м´язів і нервів не відновлюється повністю, і це частий випадок
Плакат с автографом зимы• 07 января 2023
до 40, минимум 34. все норм. в жизни всë точно лучше,чем на фото. фото всегда все мелочи подчеркивает, которые в реальности не видно.
elenorasana• 07 января 2023
Все у Вас ок, красива форма губ, хоч і не відповідає сучасній моді на’пельмені’. І так, треба вчитись посміхатись і підсвічувати себе зсередини. Вік 28-31, думаю.
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляОно само купилось
І кофтина подобається, де купували?)
темна в горох, то піжама : на нексті 3 роки тому.
світла з Остіна, взагалі років 6 тому.
я фотографувалася в звичайний день, марафет не наводила, фото просто з галереї вибрала
размахер• 07 января 2023
Я думаю, вы моя ровесница, лет 30)
Умный хвост• 07 января 2023
На 1м фото лет 30, на 2м лет 35
Печальки.нет• 07 января 2023
выглядите на около 30 плюс-минус
почитала комментарии, вы особо ничего менять не хотите (и, в принципе, запрос был не в этом), но все же посоветую подумать над более теплым оттенком волос, мне кажется, вам бы пошло
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляТишком_нишком
30-35.
посмішка мене прикрашає, зовсім інше обличчя.
думаю у всіх так
Ответ дляСтебель_березы
естетичні недоліки оперують за бажанням. мені це не заважає.
умничка, всë хорошо у вас, но вид строгий очень. если в личной все у вас хорошо, то всë остальноеине имеет значения, выглядите аккуратно, всë в норме.
Я тут с краю постою• 07 января 2023
Слегка за 30, думаю. Симпатичная, но немного уставшая. Улыбайтесь, Вам это идет

Накладная• 07 января 2023
Мне Вы выглядите зрелой. Вам может быть и 25, но прошли огонь и медные трубы. Кожа в порядке. Но думаю вам все таки 40
Ответ дляБорщичок
А зря
вы пластик? многие и с недостатками от природы счастливы, а не ходят по хирургам по сто раз.
Швабристка• 07 января 2023
Фото 2 неудачное. Уж больно вы какая-то перекошенная. Вы молодая до 30 лет
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Я про одежду.... А не про волосы.
темна, то взагалі піжама
Бачу_майбутнє• 07 января 2023
А когда правильный ответ?
Svetlana svk• 07 января 2023
Автор смелая! Спрашивать гиен о своей внешности - это поступок...
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
выглядите на около 30 плюс-минус
дякую. можливо, коли з сивиною почну боротися
САМ_ТАКОЙ• 07 января 2023
Гарна, цікава дівчина. Асиметрія помітна, але це ваша ізюминка, природність. Вік 30-35. Шкіра гарна
Кусачая Я• 07 января 2023
30+, со стороны - мрачная, сильная асимметрия лица, исключите неврологию (миастению)
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляНакладная
так пару серйозних екзаменів життєвих здала. тільки трохи відійшла
Ответ дляСтебель_березы
заметно( счастья вам.