Стебель_березы• 07 января 2023

На скільки років виглядаю?

Про самооцінку можна не писати, тема для відволіктися.
Ну і цікавий погляд зі сторони.
Всіх зі святом!
Тарабарщина• 07 января 2023
Да и тоже отмечу лицо у женщины злющее

Лама_мама• 07 января 2023
30-32
Лама_мама• 07 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
зараз і буде.
Мені 36
чудово виглядаєте
поки не почали писати про асиметрію, дивилася на вас і думала, що ви чимось притягуєте погляд, цікавою зовнішністю.
Чумачечая_• 07 января 2023
1 фото 25-27 лет
2 фото 35 лет
Новогодняя пальма• 07 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
зараз і буде.
Мені 36
На першому фото зовсім молодо виглядаєте. Гарна.
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
1 фото 25-27 лет
2 фото 35 лет
Обидва фото зроблені минулого місяця . На першому є міміка , друге статичне , тому думаю такий ефект
Чумачечая_• 07 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Кроме мимики. На первом фото -немножко эффект вьющихся волос, ненакрашенное лицо, внутренняя расслабленность- молодит,

на втором фото -почти прилизанные волосы добавляет возраст и ,наверное, тоналка -уже работает против Вас
автор Стебель_березы • 07 января 2023
Ответ дляЧумачечая_

А ще на першому фото , я лежу на подушці, тому там ефект хвилястого волосся
Але мені написали, що на голові казна що, і взагалі причесуватись треба. Ну то таке , в мене в темі демократія була, можна було писати все
автор Стебель_березы • 08 января 2023
Ответ дляОно само купилось
33-36. Подобається ваш макіяж , колір волосся. Чим стрілки малюєте? Який тонак?
Я вчора вам неправильно написала назву олівця.
Це був все ж color intense 107, 108, 109 . Вони всі коричневі, малюю тим, який перший під руку потрапить .

Оно само купилось• 08 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Дякую