Більшість чоловіків виїхало з України ще до війни. Багать хто хоче, щоб їх примусово повернули в Україну.
І тут виникає питання: кому пустили потяг "Київ - Буковель", якщо бракує чоловіків на фронті і треба повертати тих, хто за кордоном?
Татьяна 0285• 08 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Нет. Смысл - склонность к самоубийству, но написано иначе, вроде суицидальное поведение или как-то так
Зрозуміла дякую. Чесно кажучи не знала що в комісії є психіатр. На західній наприклад придатні всі і з зайвою вагою, і щ хворобами, і після операцій. Там напевно і мови немає про психіатра в комісії, на око всім ставлять придатний і вперед.
Mira29-c3c3• 08 января 2023
Ответ дляТатьяна 0285
Є психіатр в комісії
Ответ дляMira29-c3c3
Без образ ,але ж саме так ви написали ’Думаю не денег,или не знают кому дать’.Ваш комент?
Та не ображаюсь
Це був сарказм - не виїжджати бо піднімають економіку. Не через це не виїжджають.
Мені сумно від того, що система настільки гнила в нашій країні
Наталья557• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Да, я противник коррупции.
И вижу насколько все прогнило. Смотрю трезво на вещи. И вам советую
С вами все понятно. Как вы написали: отловить тех мужиков, которые остались в Украине и отправить на фронт. Моего не трогать, мы нашли деньги и того, кому дать. Ну и в конце создать тему: ’Коли перемога?’)))
Ответ дляmeatlug
Ну мужчина же должен новый адрес указать? А военкоматы не дремлют. По крайней мере, в Закарпатье точно.
В Днепре,Полтаве,Харькове постановились на учет в УТСЗН и не пошли ни в какой военкомат.Сняли квартиры и сидят не высовываются никуда.А жены бегают по гуманитаркам.И как он не дремлет,тот военкомат?Как его из дому достать,того ссыкуна?
Mira29-c3c3• 08 января 2023
Ответ дляНаталья557
Коротко і ясно.
Ответ дляТатьяна 0285
Я об этом выше писала. Что была очень удивлена, что его завернули т.к. знаю человека, который живет в селе на ЗУ, реально больной и ему сказали, что здоров, комиссию прошел и отправили на учения. Так же знаю, человека с инвалидностью, который пришел в военкомат, получить отсрочку, а ему сказали, что годен 😂
А в этой ситуации, сам пришел, сам терроризировал военкомат, чтоб его забрали, но ему отказали. Чудеса
Ответ дляНаталья557
Если не понимание сарказм, то что ж я могу сделать.
Остальное у вас смешались кони и люди
Ответ дляUkrraine
Пусть учатся у Закарпатских военкомов) Те воробья в поле загоняют.
Там носа лишний раз на улицу не высовывают, куда уж за гуманитарками ходить. А первым заложит сам арендодатель.
Татьяна 0285• 08 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Теж знаю такі випадки ’придатних’ один з вагою 150+ і з усіма витікаючими наслідками, другий онкохворий після операції на щитовидці.
І паралельно приходили охочі яких завертали додому! Ну не пздц?
От я на секунду уявляю того бійця в 150+ кг, або того онкохворого ну це ж баласт для хлопців на передовій. Ну не дай бог шо, куди їх? Як наприклад тягнути того що 150+ кг якщо він 300й наприклад?
Куди дивляться ті комісії я взагалі не розумію.
Мені цікаво чому це вже якась 25 тема ’тепер їх всіх повернуть і вони вмруть разом з іншими, ура...’ , але за весь час не було жодної на кшталт ’ а давайте будемо вимагати звітність скільки депутатів та їх дітей мобілізовано’ чи ’ давайте будемо вимагати щоб якийсь процент депутатів та їх дітей був мобілізований’ . Але всі кричухи знають що тут вони безсилі, держава їх все рівно на...е. Їм легше як хтось крім них буде терп...ми. Все почалося з наших любимих при посадах, якщо хтось робить винятки, то і інші захочуть їх собі зробити.
Наталья557• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Остальное у вас смешались кони и люди
Лично мне все понятно. Впрочем и не только мне. Ваши ответы - это полное неуважение к тем, кто на фронте, как бы вы не пытались прикрываться своим ’сарказмом’. Надеюсь время всех рассудит.
Ответ дляНаталья557
Рассудит за что? Мы взяток не давали и под юбкой никто не сидит.
Вы сейчас пытаетесь манипулировать. Но каждый имеет право на свое мнение, примите это.
Пусть время рассудит тех, кто ворует гуманитарку, занимается коррупцией и тех, из-за кого дошли до Киева, тех, из-за кого эта война началась
А вы безосновательно и без аргументов переходите на личности.
Мое мнение еще раз повторюсь, касательно мужиков, это все происходит именно потому что у нас полная страна коррупционеров и взяточников. Как желающих дать так и особенно желающих взять. Но их почему то тут не вспоминают и их жен, которые сейчас живут и не в чем себе не отказывают не вспоминают. Протрите розовые очки. В жизни правильным не так и много, от этого неприятно, противно и грустно. И все это схемы схемы схемы
Наталья557• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
В предущем посте я вам уже все сказала.
Ответ дляkatshmat
Бо ця війна показала обличчя деяких українок. Заздрість та злоба.
Так. Я з дітьми за кордоном і надивилась такого ставлення одна до одної тут, що просто гидко. В школі дівчата майже ніколи не підтримують одна одну, часто булять.
Більш людяні європейці, та ті, хто тут давно, але не на важких заробітках. Війна змінили мої погляди на деякі речі
Виктория-9bcf• 08 января 2023
Ответ дляContento
Кому надо возвращать тех , кто за границей? Вам автор ? ))) И не будет никакого принудительного возвращения мужчин из-за границы. Те кто хотел, уже вернулись. И хватит.
Почему? Если Европа танки бесплатно даёт что им мешает запихнуть перед отправкой туда украинских заробитчан?
Виктория-9bcf• 08 января 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Я знаю много людей, которые хотят на фронт, но их не берут. Говорят идите в добровольческие. Платить никто не хочет. Так что маловероятно, что будут кого-то возвращать. Это расходы. Лучше заплатить тем, кто здесь живет.
Да? И поэтому на улицу выйти нельзя везде пиксели мужиков вылавливают
Виктория-9bcf• 08 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Аж нічого странного. Нарешті. Всих хитрих повернути, і бажано на передову, хлопцям ротація потрібна.
Тепер жителі Західної України які бігають по Европі з прапорцями зможуть боронити Україну
Виктория-9bcf• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Вы сначала изучите что такое депортация и за что она бывает, а потом будете писать то, чего нет.
И второе, многие мужчины не инвалиды и отцы троих детей выехали в Европу за пять лет, за год, за пол года до войны, они сделали свой выбор раньше. Так чего они должны возвращаться? Наш кум так уехал в декабре 2021 на работу инженером за три месяца до войны
Домой пусть едет воевать 100 бегал с прапором и кричал про патриотизм, пусть сменит парней на передке
Виктория-9bcf• 08 января 2023
Ответ дляUkrraine
У нас же демократия - дайте всем желающим мужикам выехать за границу, что за совок насильно на фронт пихать? Чем они от того же Сталина отличаются?
Ответ дляWomAnn
Гарне питання. Моя думка - контракта армія, добровольці. Боротьба з корупцією, через яку чоловіки відїжають і купують інвалідності.
А знаєте чому тема про перемогу? Бо я не бачу як саме вона має статись найближчим часом, багато людей на безпідставному позитиві.
І для мене перемога - це коли ракети перестануть кидати по Україні, це від чоловіків аж ніяк не залежить. Ну звільнимо ми всі території і що далі?
А я вам скажу що далі.
Ціль цієї війни життями украіїнців як військових так і цивільних знищити економічну та воєнну силу Росії, аж до того момента чи рівня, коли вона піде на перемовини ціль яких зняття санкцій в обмін на контроль заходим ядерної зброї. До поки у Росії є ядерна зброя про перемогу мова не може йти. На це буде потрібно не мало часу. Адже поки в Росії все досить добре. І все ціною життів наших людей.
А я вам скажу що далі.
Удалено администрацией...
СОЛНЦА ЛУЧИК• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Извините меня, милые советчицы, но не все могут одинаково работать и зарабатывать, ровно как и воевать
Как риторика изменилась
Мужики не могут, а женщины значит могут
Когда ввели женский воинский учет, тоже такие темы были. И мало кого интересовало могут ли и хотят ли женщины воевать.
Мужиков жалко, а женщин нет?
Мужики не могут, а женщины значит могут
Мужиков жалко, а женщин нет?
Dark_Yasna• 08 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
А у вас нет штанов? Или вам аохер на них?
штаны и муж это разные вещи.
Ответ дляMari_ia
Удалено администрацией...
Все починається з поваги одне до одного. Гидко Вас читати.
Набір слів. Ви не поважаєте ні оточуючих, ні себе.
І до чого тут світло? Я поїхали лише на початку грудня і сиділа без світла. Для мене це не головна проблема в Україні. Дивлячись на Вас, то Ви ні краплі не змінились.
І ось Вам ще для загального розвитку.
Ви думаєте що Ви вдома на дивані одна розумна, а в адміністрації президента сидять менш розумні і не розуміють що таке перемога.
І ось Вам ще для загального розвитку.
Ответ дляWomAnn
Вы хоть разберитесь в вопросе. Даже вот первая строка. Не все мужчины военно-обязанные в диапазоне 18-60. Есть те, кто званий не имеет, не воевал и военную кафедру не проходил.
Вы ни в зуб ногой в вопросе, а пишите. Есть много тонкостей
Майже всі чоловіки військовозобов´язані 18-60(крім тим хто виключений чи перебуває на спеціальному обліку), там тільки категорії запаса різні, резервісти та щось ще є.
У мого чоловіка в 25 було двоє дітей. Це було більше 6 років тому. Він пройшов медичну комісію, відніс документи, свідоцтва про народження дітей. Він був звільнений від строкової служби, але коли видали військовий квиток, то там було: захарований в запас, медичною комісією визнаний придатним до служби. У той же момент стояла печатка що у ЗСУ не служив, а вже у графі присвоєння військових звань поставили звання Солдат. Також і військово-облікову спеціальність на той момент написали у квитку максимально наближену до цивільної.
Тобто людина може не служити, присягу не приймати, а у неї вже буде військово-облікова спеціальність та звання.
Також було подібне з покійним братом, він молодший на рік. Але він просто не ходив до них до 27 років. Пішов потім, вже не взяли за віком тоді. Теж саме присвоїли і відпустили. Під час війни забрали. Не питали хоче, може воювати чи ні. Він як і чоловік айтішник був, кафедру ніхто не закінчував. Військову спеціальність геть змінили на іншу. Зробили кулеметника з нього. Місяць був в учбовій частині та відправили у десантно-штурмові війська. Загинув при наступі, коли звільняли Харківську область
Ответ дляПоЧуХонтес
Ну кстати в Швеции вызывать начали сейчас мужчин в Миграхун дна собеседование для уточнения как они пересекали границу, насколько законно, военообязаны или нет. Я думаю их пишут на карандаш и при первом запросе Украины депортируют
Ну значить за Швецією Німеччина візьметься))