Тюрюнь_Тюнь• 07 января 2023

Гепатит, як проходили лікування?

Хто недавно стикався, як проходили лікування гепатиту с, і чи є якісь безкоштовні програми, бо грошей на лікування немає((
Я не тону• 07 января 2023
Є програми, зверніться до інфекціоніста, лікування безкоштовне. 12 тижнів і ви здорові. Все буде добре

Единорог_помог• 07 января 2023
Есть индийские дженерики,они эффективны. Спрашивайте в информационном отделении.
Гжегож Бженчишчикевич• 08 января 2023
Как поставили диагноз?
Жули-ули• 08 января 2023
Инфекционке помогут
Идите и не тяните. Есть гос программы.
Сейчас это лечится. Слава богу
Жули-ули• 08 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Как поставили диагноз?
Диагноз ставится по результатам анализа на гепатит с
автор Тюрюнь_Тюнь • 08 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Как поставили диагноз?
Робила багато аналізів, і докинула до них на спід і гепатити, щоб виключити всі причини ( без направлення, в приватній лабораторії). Кілька днів в шоці і ступорі, збираюсь з духом піти до сімейного лікаря((
автор Тюрюнь_Тюнь • 08 января 2023
Ответ дляЖули-ули
Инфекционке помогут
Идите и не тяните. Есть гос программы.
Сейчас это лечится. Слава богу
Дякую за підтримку) Моя тітка років 20 назад від нього померла, лікування коштувало шаленних грошей, яких не було(
Жули-ули• 08 января 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Соболезную
Сейчас это доступно намного чем еще 10 лет назад
Вишневий цвіт• 08 января 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У вас гепатит или антитела? Может вы болели ранее?

Мира всем• 08 января 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
По перше, перездайте, раптом помилка.
По друге, здайте ще показник якісне визначення гепатиту С, а не тільки на антитіла. В мене антитіла виявили, теж про ціну лікування вже думала, а саме якісне визначення активного вірусу гепатиту в крові не виявило і лікування наразі не потрібне. Тільки періодично здаю для контролю.
Наполеон Бонапарт• 08 января 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Реально, не хвилюйтеся, ідіть до інфекціоніста з результатами аналізу, проп´єте курсом приписані препарати пару місяців, попутно дотримуючись дієти і будете здорові. Тобто все лікування- просто вчасно випити надані лікарем таблетки. Зараз діють безкоштовні державні програми, тож щодо вартості не турбуйтеся. Та навіть якщо і не буде безоплатно, курс єгипетських дженеріків коштуватиме 300-500 доларів. Бажаю якнайшвидшого одужання!
Курочка-наседка• 08 января 2023
Сдайте анализ Гепатит С, РНК вируса методом REAL TIME ПЦР - качеств., и желательно в другой лаборатории. Если положительный - значит вирус в крови, и надо лечить.
Анна-6444• 08 января 2023
Лікувала гепатит с в 2020 році.Виявили випадково.Я спочатку не повірила.Цю хворобу лікують такі лікарі як інфекціоніст або гастроентеролог.Гастроентеролог написала список необхідних аналізів(печінкові проби,еластографія печінки,УЗД органів брюшної порожнини і т.д.) ,а потім я звернулася до Одеського центру суспільнозначущіх хвороб.Там мене поставили на облік та через три тижні видали всі ліки безкоштовно.