Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023
Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?
Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
Антонина матушка• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Ну хто встиг отримати 100 000 грн. за третю дитину той отримав. А вже потім зрівняли виплати.
А в раше насколько знаю есть выплаты по количеству детей, так оно и видно - наплодили непойми кого
Тримаю свічку• 08 января 2023
Первый раз столкнулась с этим явлением лет 10 назад , когда работала в предвыборной компании одного из местных депутатов. Сидим мы на работе , заходит женщина и заявляет : У меня 6 детей, 4 из них несовершеннолетние. У всех в глазах возник вопрос: Ну и ...?
Она продолжила : Я хочу написать заявление депутату на помощь. Достала паспорта и свидетельства о рождении детей , ручку , села и стала ждать пока ей дали лист бумаги. Потом написала заявление, окинула комнату взглядом , увидела телевизор и говорит : Нам вот телевизор нужен.
У всех отвисла челюсть . Ей сказали, что заявление отдадут депутату на рассмотрение , попрощались и она ушла.
Женщина эта ни одного дня в жизни не работала , она профессионально ходила и писала заявления на помощь.
Указка• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
125 тисяч
Обращеница• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли потім?
У куми сину 15 років так само отртмувала в ті часи 860грн
Ви за царя панька згадуєте? Чи коли?
Эти деньги выплачивались +- одинаковой суммой в месяц, но платились дольше по времени.
Я на второго ребенка в 2013 году получила в общем примерно в 2 раза больше, чем на первого в 2009. Просто платили дольше.
Бла бла бла• 08 января 2023
Мені все одно, у кого скільки дітей
Я тільки не розумію, за що їм льготи
Тут одного не народжуєш, бо переживаєш, що не потягнеш, а деякі (не всі) - штампують один за одним
Ну то їх вибір, льготи їм за що?
Я тільки не розумію, за що їм льготи
Ну то їх вибір, льготи їм за що?
Стильная штучка• 08 января 2023
Поняття не маю,гнати в шию наглих.П.с сама багатодітна,ніколи з таким ні в чергах ніде не стикалася.Всі стоять.Інваліди,сильно похилого віку,ЗСУ,вагітні,то без проблем пропускаю,там важко фізично.А все інше в ліс.
Брюнетка в Мармеладе
• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Именно такие головой не думают. Не имею ввиду нормальных, без претензий к обществу.
Удалено администрацией...
Сиреневенькая• 08 января 2023
Багатодітні хочуть щоб від них вже відчепились, нарешті, і перестали мити їм кістки. За собою дивіться.
Дівчина_загляденіе• 08 января 2023
Замечу ещё по своим наблюдениям, что те, кто рожал этих много детей сознательно по желанию, подобным не страдают
Тримаю свічку• 08 января 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Є люди, які жирні тому, що хворі, а не тому, що жеруть багато. Нехай це не 100% жирних, але є.
А от з багатодітними так не працює))
Таких всего 10% ( слова знакомой врача-эндокринолога ) Остальные как раз от того, что жрут.
Указка• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Автор біжіть бо зараз вам розкажуть про зайкі та лужайкі.
А насправді коли почали платити купу грошей за 2-3-4-5 дитину тоді почали народжувати всі кому не лінь. Але але народити дитину не означає любити і дбати про неї.
За другу не така вже і купа була
КохайтесьЧорнобровi• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
Вы скоро молиться на многодетных будете должны.
Они выедут в Германию, там рай для наших многодетных.
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
Вы из этих? Наглых, требующих к себе повышенного внимания?
Мандолина Бу• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
Вони більш цінні для держави ніж ви з одним чи з двома дітьми
Тому держава ім і допомогає і надає льготи
В мене якщо шо двоє)
Чим же вони більш цінні?
Зазвичай, такі сім’ї не можуть достойно виховати дітей, щоб ті, вирісши, дійсно були цінними для держави. Частіше за все такі діти теж стають споживачами всіляких пільг та соцдопомог. То в чому користь? Просто у збільшенні чисельності населення?
Kusalochka• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Которые уже корни пускают за границами?)
О нет, те кто останется тут. У нас и так демографический кризис, а с войной так вообще
Царевна_несушка• 08 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не я об этом написала, но я такое помню. В 2008 ввели, в 2014 отменили
Ну ви подумайте
Якщо молодшій дитині 2008 р вже 15 рокіа, старші вже на фронті, а мами ті внуків виховують
Згадала бабка як дівкою була)
Брюнетка в Мармеладе
• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
Любовь Калистратовна• 08 января 2023
Ответ дляУказка
За другу не така вже і купа була
Почти 62 тыс в 2011-2014 годах. Больше, чем сейчас, особенно, если учитывать минималку и курс доллара
західний_діалект• 08 января 2023
У меня под окнами есть садик. Новый относительно, красивый. Все туда хотят, конечно. А мне просто удобно, он совсем рядом.
А ещё рядом с нашим домом есть контейнерный городок с переселенцами с 13 года.
Так вот в садик ни один из двоих моих детей не попал потому, что в очереди стояли переселенцы, у которых по 4-5 детей,и которые идут без очереди. А в нашем городке таких семей шесть. И все хотят в этот сад. И дети маленькие, то есть рождённые уже здесь, в однокомнатном вагончике с двухэтажными кроватями и общей кухней.
Вот этого я действительно не понимаю.
Сиреневенькая• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Я з тих хто хоче щоб увагу звертали на себе, а не на мене і моїх дітей.
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Ну нет, то её дело. Она ж не просилась без очереди или ей столик уступить
Обращеница• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли потім?
Ви за царя панька згадуєте? Чи коли?
В 2013 году, когда я родила младшую, за второго ребенка давали 50+, за третьего 100+
Кажись, с июня 2014 года выплаты уровнями всем.
Брюнетка в Мармеладе
• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Дуже часто ніхто не дбає. У дитини є така однокласниця, дитина ходить як бомж, в брудному одязі, жирна голова
Говорящая галограмма Чингисхана.• 08 января 2023
Это круг знакомый такой, Я всех кого знаю многодетных-адекватные и до войны нормально обеспеченные люди, даже более чем
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
Так не цепляйтесь к людям и никто вас не тронет
Любовь Калистратовна• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну ви подумайте
Згадала бабка як дівкою була)
И что?
Не так давно отменили. Последним, кто попал в те выплаты всего 8-9 лет
Наивная Хо• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
И сидит она одна в метро на месте, где 3-,е могло сесть.
Указка• 08 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну те,що більше ніж зараз то зрозуміло.