манька аблигация• 08 января 2023
Война закончится 2023. Буданов был прав. Швец вчера на ютубе тоже сказал
что 2023 -финиш. америка сказала - заканчиваем. ибо выборы в сша и ес и эта раша уже всем поперек горла. оружия дадут много. не все говорят-(война-секрет). а после победы мы в нато или ес или какой то союз с другими странами военный такой блок что б эти упыри раша-придураша даже не мечтали больше на нас напасть.
Ответ дляbrandomania
ще один цікавий факт - вони вже зараз готують дітей у школах (навіть молодших класах) до війни, пропаганда вже і у садочках. це говорить про підготовку на десятиліття вперед. можливо помиляюсь, але не пригадаю такого ’побєдобєсія’ у рашці навіть при, наприклад, чеченській війні.
Радянський союз теж готував багато до чого.
Светлана777• 09 февраля 2023
Ответ дляInci
Закончится неожиданно и в нашу пользу
Почему так думаете?Или просто надеетесь на чудо?Я тоже надеюсь.....только когда?
Ответ дляYegonyashka
Цифры впечатляют (
Насчет цифир этих
Саме в цей час, на «Українській Правді» виходить переклад частини статті «Foreign Policy», у якій НЕНАЗВАНИЙ Український військовий чиновник намалював ну просто апокаліптичні дані про підготовку росіян до «ВЕЛИЧЕЗНОГО ВТОРГНЕННЯ» у найближчі 10 днів.
Про дані трохи згодом, а поки уявіть: сидить, значіть, за ноутбуком дівчинка. Нічний редактор стрічки новин, якій треба щось ставити. Вона чесно робить свою роботу моніторячи ЗМІ і тут таке... Вона давиться латешечкою і з криками «УААААААААААА!» - пише, дзвонить випусковому описуючи мєгапіздєц, який вона щойно прочитала. Ну, там значить теж випадають в ахуй, роблять переклад і ставлять.
В цей час, напівсонна «Людмила Федорівна», яка тільки-но завершила «св‘ященний похід» до когось у коментарі і довела свою «правоту», заходить на УП, читає, а зранку тільки рідні та близькі «Людмили Федорівни» заплачуть, бо не пережила вона переклад статті FP. Серце, знаєте, стара вже була, 30 год на прєдпріятії, здоров‘я ні к хєрам...
Тож повернемось до того, що не так зі статтею, яка вбила «Людмилу Федорівну» завдяки перекладу УП:
Почнемо з того, що словосполучення «неназваний чиновник» - ВЖЕ викликає неабияку підозру і питання «А чи був хлопчик?» - це раз. Два: стаття на FP вийшла саме 8.02, себто в день суперуспішного візиту Зеленського до Великої Британії. І отут детальніше: це - частина НАШОЇ інформаційної стратегії, мета якої була саме в тому, аби хитнути в правильний бік військово-політичний істеблішмент наших Союзників. Розумієте? Не вбити «Людмилу Федорівну», а хитнути Союзників, та хайп і особистий пронос в лавах УП - переважив здоровий глузд, адже в УП слова ніхто не сказав про зовнішню інформаційну стратегію нашої Держави. Зробили передрук, хайпонули, вбили «Федорівну», пішли спати. А стратегія помітна неозброєним оком. В номенклатурі, яку перерахував «неназваний чиновник.
Танки. «РФ підготувала 1700 танків». До 24.02.2022 у військах РФ на ходу було 3300. Наразі знищено чи віджато 3225. Так, розконсервація, так - 120 від Лукашенка, але 1700 - це навіть не смішно.
Літаки. «400 літаків підготували». В теорії могли, а на практиці - ні.
Гелікоптери - «300». Це могли, це є.
ББМ - «3950». Сміявсь.
РСЗВ - «810». Сміявсь
Артилерія - «2700», до 24.02 - 2662. Ви серйозно зараз?
Ну і головне: НАВІТЬ якби все це москалі підготували для нового етапу війни - де б вони все це сховали, адже все вищеперераховане ВЖЕ має бути щонайменше біля наших кордонів, адже якщо «10 днів», то це 18.02, ну добре - 20.02 для краси. Де в наш час можна непомітно сховати 1700 танків, 400 літаків, 300 гелікоптерів, 2700 артсистем, 810 РСЗВ та 3950 ББМ? Бл.дь, ну де логіка? Супутникова розвідка б вже 100500 разів зафіксувала ТАКУ ГОРУ техніки!
🧐🧐🧐Але всім пох.й: одним важливо хайпонути і вбити «Федорівну💥», а інші просто адреналінозалежні, ще й перелякані до усрачки з купою аргументів типу: «Ну, ми тоді пережили, то зараз...»... Ми ВСІ пережили! Всі! Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Миколаївська області - пережили бої на своїй території, а п‘ять областей ще переживають, тому це не аргумент, а щодо наших, прости Господи, ЗМІ...
Низька культура, низький професійний рівень, провінційність, ідіотизм та ментальність підточена на «Дом-2» - не може дати якісну журналістику та правильно оформлену інформацію. Барани-ентузіасти з пєчєнькамі та претензійністю.богданов
Гелікоптери - «300». Це могли, це є.
ББМ - «3950». Сміявсь.
РСЗВ - «810». Сміявсь
brandomania• 09 февраля 2023
Ответ дляavicber
в радянському союзі була якраз внутрішня ідеологія ’мір труд май’ ’дружба народів’ і тд, зараз кардинально інша повістка
Protruziya• 09 февраля 2023
Ответ дляprosto_mama_
И как всё разрешиться?
Потом рашка не полезет к нас через несколько лет снова?
Потом все зависит от нашего правительства. Кто будет у власти в нашей тране прсле войны. Посмотрите на Грузию: после Саакашвили, который готов был сражаться за независимость, выбрали пророссийского президента и отказ назад пошел по полной. Выстоять в войне- это только пол дела.
Natalisa7613• 09 февраля 2023
Ответ дляАюшка
Ну у меня тоже война с 2014, не слышала в то время ни о каких 2-3 неделях. И как показывает практика, те кто сидят за границей пророчат, что война надолго.
Если вы не слышали,значит вас это не интересовало.А мы сидели в чужом жилье и ждали,верили Порошенко,что ато не може тривати бiльше 3 тижнiв.
Ответ дляОксана-004e
Мир в глазах путина не я искала, войска не я отвдила, я исправно платила военный сбор, который успешно шел куда угодно, но не по назначению. Так что вопросы не ко мне
война с 2014 года.. к попередникам нет вопросов? Удобно вешать все на Зеленского (хоть я и не его фанат).
Оксана-004e• 09 февраля 2023
Ответ дляПодрысь
Так кто мир в глазах искал? Ответьте пожалуйста
Оксана-004e• 09 февраля 2023
Ответ дляbrandomania
а почему только зе? я его не защищаю, но война в 2014 началась задолго до него
Потому что он решил что можно дороги строить вместо вооружения, и можно мир в глазах искать, просто перестать стрелять. Это нам дорого обошлось, не находите?
dajkiri-irina• 09 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Да,я помню,как верила,что вот-вот и я вернусь домой. Ага,почти 9 лет.
Оксана-004e• 09 февраля 2023
Ответ дляСветлана777
Ковид вернётся
brandomania• 09 февраля 2023
Ответ дляОксана-004e
с этим не спорю, но так же дорого нам обошлась сдача крыма и закрытые глаза на лнр/днр, а было это все до зе
antoninalav• 09 февраля 2023
Ответ дляШанель79
Удалено администрацией...
Адміни! Що ці люди роблять на форумі?
Хто винний у тому, що росія нас обстрілює?
Ответ дляАюшка
А можно сразу ссылку где Америка сказала заканчиваем?
Rand на своем сайте разместил именно такую статью: Avoiding a Long War
U.S. Policy and the Trajectory of the Russia-Ukraine Conflict
Вот выдержка из статьи: The authors argue that, in addition to minimizing the risks of major escalation, U.S. interests would be best served by avoiding a protracted conflict. The costs and risks of a long war in Ukraine are significant and outweigh the possible benefits of such a trajectory for the United States.
Ответ дляYaЯна
Фантазьори. Війна буде не менше 4х років. Навіщо слухати всяких Буданових і Вашингтон?
Путін каже: я не зупинюсь і не збираюсь. Буде важко і багато смертей, і може років 10.
Вам каже це сама людина, яка напала. Навіщо вам якісь прогнози?
Тут тільки 2 сценарія: його смерть, або переворот. Друге дуже низька ймовірність. Тому чекати коли воно здохне
Гітлер теж багато чого казав, і майже весь світ хотів завоювати, або нагнути, чим це закінчилось всім відомо.
Буде в росіян переворот чи ні, але захлинатимуться своєю кров´ю вже зовсім скоро, ми їм поганого не робили, в їх домівки зло не приводили, вони самі його покликали, може й хунта в них буде, якийсь військовий переворот, або боротьба між ’князьками’ за владу, а можливо, станеться те, чого вони так боялися і не хотіли - військові бази в Маріуполі, Криму і так далі, хто його знає, світ як велика программа - безліч умов і безліч виборів, і в яку канву це складеться, скоро побачимо.
Головне, щоб Україна перемогла і по максимум збереглися життя українців.
Fleshka100• 09 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Перестаньте! Гитлера победили силой. Он покончил с собой когда и так всё уже было понятно. В 1943 вмешалась Америка и война очень быстро закончилась. Здесь будет так же , как только оборвётся терпение у Штатов, война закончится в считанные недели.
Ответ дляFleshka100
Ге всі війни закінчилися перемогую, де брали участь США.
Чи не так?
Ответ дляLudaSHS
Насчет цифир этих
Гелікоптери - «300». Це могли, це є.
ББМ - «3950». Сміявсь.
РСЗВ - «810». Сміявсь
Гелікоптери - «300». Це могли, це є.
ББМ - «3950». Сміявсь.
РСЗВ - «810». Сміявсь
Вопрос - где был этот шутник - аналитик, который всё знает, что и у кого осталось, 23.02.2022, то есть накануне войны, и почему не публиковал свои приободряющие умозаключения накануне начала войны. Второй вопрос - можно сразу перейти к той части, где обезоруженная армия рашки с позором уходит с нашей земли. Ведь судя по написанному, у них нет ни танков, ни самолетов, ни хрена... Раз ему так смешно, то вопрос - кто и чем удерживает оккупированную часть Украины?
Ответ дляSanechko
А.
Зрозуміла.
Але в капітуляцію рашки я не вірю...
Маємо рік Війни
Зрозуміла.
Але в капітуляцію рашки я не вірю...
Маємо рік Війни
Я даже не знаю как оно должно закончится.
1.или Х сдохнет и его место займет ставленник европы или сша.
2. Или начнутся волнения внутри страны.
3. Или у нам дадут оружие и мы сможем бить по раше, отсюда см.п.2.
Чтоб мы могли жить спокойно рашки не должно существовать, она должна расколоться.
2. Или начнутся волнения внутри страны.