Наполеон Бонапарт• Изменено 08 января 2023

Фен Шуй у домі. Життя змінилося?

Просто цікавий ваш досвід. Говорила подруга з нашою спільною знайомо сьогодні - вона дуже заможна і успішна в роботі(раніше постійно просувалась вверх, коли ходила на роботу - була викладачем в коледжі. зараз не працює). Так у цієї жінки купа різних ритуалів, зайшовши до моєї подруги випити чаю, розказала, що в неі все не так лежить і всерйоз запитала чи є в неі грошове дерево. Я завжди відносилась до таких речей скептично, але от задумалась теж.
Железная тетя• 08 января 2023
Я маю 2 грошових дерева i 3 доларових. Всi гарнi , великi.
Я не мiльйонер поки що ))

Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Можливо вона просто пробивна і розумна сама по собі.
Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Я не мiльйонер поки що ))
Але життя успішніше стає?
автор Наполеон Бонапарт • 08 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Я не мiльйонер поки що ))
А доларові - це які? 🤔
Не жена• 08 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А доларові - це які? 🤔
Заміокулькас ))
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так, вона є такою, звичайно. Я дуже здивувалася, що в неї так багато різних заморочок, і вона їм чітко слідує.
Схема сыра• 08 января 2023
Был период когда зп задерживали- помоешь денежную зону и деньги сразу давали. Не шучу
Ответ дляСхема сыра
У вас весь дім так налаштований?
На иголках• 08 января 2023
Так, 2 рази були дивні співпадіння, але оскільки часу вивчати фен-шуй глибше не було, то більше я з ним не граюся.

1. Зустрілася фраза з фен-шуй щось типу ’якщо хочеш змінити життям перестав в домі 12( здається речей). Ну я і переставила навмання. Моє життя просто пішло шкереберть. Просто проблема за проблемною і як сніговий ком, одну не вирішила вже інша. Так було десь 2 тижня. І одного дня я вже була в відчаї просто, згадала про фен-шуй і пішла представляти речі на старі місця. Буквально за пару днів всі проблеми самі собою вирішилися.

2. Знову попала я на той фен-шуй і вирішила провести зонування квартири. І виявилося, що в зоні кар´єри в мене вісить картина з сукулентами. Справа в тім , що
я колекціоную сукуленти і продаю їх. Але цю картину я купила трохи раніше ніж почали цим займатися. Вона просто підходила по розміру, щоб закрити лічильник. В мене тоді не було ніяких сукулентів, я нічого не планувала ні розводити ні продавати

Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Ответ дляСхема сыра
Піду на вихідних вивчати цю тему щоб чоловік в криптовалюті заробив а не втратив😁
Из Кукуева я• 08 января 2023
В денежные деревья не верю. Но, когда купили новую квартиру и делали ремонт, потом обставляли её, я от избытка времени увлеклась феншуем и оформляла зоны квартиры в соответствии с этим феншуем. Незнаю, совпадение или нет, но реально живем хорошо и отношения в семье отличные.
Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Я тільки слідую тому що ліжко не ставлю вперед ногами до дверей і взагалі не сплю так; коли жила ще з батьками часто були головні болі і хтось моїй мамі порекомендував переставити ліжко, зробили так стала просунутися більш енергійною та менше стала боліти голова
Бабочки в моём животе• 08 января 2023
Ответ дляИз Кукуева я
А до новой квартиры как жили?
Пожарник• 08 января 2023
Єдине що я знаю і не роблю так, то це не вішаю дзеркало навпроти двері. Оце точно не по фен-шуй)) більше нічого.
Из Кукуева я• 08 января 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
А до новой квартиры как жили?
Ну, и до неё жили нормально.
Железная тетя• 08 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Але життя успішніше стає?
Так , за останнi 2 роки дясягнула деяких успiхiв i життя покращилось, але я не зв´язую це з присутнiстю цих рослин в мене вдома, я в це не вiрю.
Железная тетя• 08 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А доларові - це які? 🤔
Замiолькус. Подарували 2 роки тому один маленький. Розрiсся швидко , роздiлила його на 3 таких як на фото.
Дуже ïх люблю , красивi i поливати 1 раз в мiсяць , це як раз для мене))
Железная тетя• 08 января 2023
Ответ дляСхема сыра
А где это такая зона подскажите .
Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Клас потрібно такий завести)

АнтиТроль• 08 января 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
на север?
Кондуктор маршрутки• 08 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
на север?
Поставили посередині кімнати по праву руку вікно було, по ліву двері вхідні, раніше спала ногами до вікна головою до дверей