Ниф_ниф• 09 января 2023

Переселенцы, где планируете жить дальше? Вопрос к тем, у кого сильно разрушен город

Вопрос больше к тем,кто выехал с оккупированных территорий и не видит смысла возвращаться-разрушено жильё или если оно и уцелело,то сам город сильно разрушен и возвращаться не планируете.В каких областях,городах страны думаете осесть?Да,категория выбрана не очень подходящая,но другие вообще не подходят.В категории БЕЖЕНЦЫ можно выбрать только другую страну.
Шопингмонстр• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Но обсирать позволено только харьков
Поливати брудом з другої сторінки почали Чернівці! І порівнювати з Харковом. Люди, що матюкаються на форумі, щиро вважають, що вони з культурного міста.
Якби ви не розпочали хаяти Чернівці, я б не чіпала ваш Харків, а притримала б своє враження від вашого міста при собі - мені в ньому не жити, якщо вам комфортніше матюками спілкуватися і стиль ’а-ля СРСР’ - то ваше місто і ваше право чому радіти.
Оскільки ви так грубо відгукнулися про ні в чому не винні Чернівці, то вислухайте враження від вашого міста від інших людей.

Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 09 января 2023
Адміни ,ви де ?
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Адміни ,ви де ?
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 09 января 2023
Давно таку н@@@у тут не зустрічала .
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Давно таку н@@@у тут не зустрічала .
Удалено администрацией...
Едимнаморе• 09 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Та пи**дец. Завтра днем аж 4 часа со светом. Муж приехал в гости на праздники и прозрел. В Зп так не отключают.
По разному в зп отключают, кому как повезёт. У нас было 3 оаза по 3 дня: 15, 9 и 8 часов без света. А соседние дома либо вообще не отключали, либо включали и через несколько часов отключали.

Шопингмонстр• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
Принаймі мер Чернівців не стояв 22 лютого 2014 з колорадською стрічкою на з´їзді по федералізації і не мав планів на ’чернівецьку народну республіку’.
На відміну від Кернеса.
Mira29-c3c3• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
Свою правду будете в Харкові транслювати.
А тут вас ніхто не тримає.
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
На відміну від Кернеса.
Удалено администрацией...
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А тут вас ніхто не тримає.
Удалено администрацией...
Шопингмонстр• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
Якщо навіть зараз для мешканки ХАРКОВА колорадська стрічка і ХНР то КРАЩЕ, то це привід замислитися. А чи мешканка Харкова це пише і чому ви ще не на росії.
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
Удалено администрацией...
Шопингмонстр• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
СБУ не завадило б. Для вас. За колорадські стрічки з хнр.
З приводу обленерго: не мери їх роздають)
Mira29-c3c3• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
А ваш чому краде?
Запыхалась• 09 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ничеси с вас сограждане дерут три шкуры снимаем в Германии за 600 евро двушку. Это с коммуналкой.
Це якесь маленьке містечко, так?
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
Удалено администрацией...
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А ваш чому краде?
Удалено администрацией...
Фруты_Буты• 09 января 2023
Ответ дляЗапыхалась
Це якесь маленьке містечко, так?
100 тысяч жителей. Не знаю маленькое это для вас или нет

Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А ваш чому краде?
Скажите, крутой город?

https://promin.cv.ua/2021/09/18/tse-ne-misto-a-rui...
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Прекрасный европейский город
Нифига_ни_ни• 09 января 2023
Ответ дляЧервона калина
Словила себя на мысли, что спустя 10 мес. по дому уже не реву, дети тоже хотя поначалу нам здесь всё было немило, и язык невыносим, их законы и бюрократия(Германия).
Дети даже говорят, что хотят остаться здесь, я уже даже смиряюсь с этой мыслью, прижились адаптировались и почти интегрировались.
Вы смиряетесь с мыслью,Вы так уверены,что Вас Германия оставит ?
Фруты_Буты• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Прекрасный европейский город
https://youtu.be/kq5KaSO2fFU
Ого. Такого я давно нигде не видела.
Запыхалась• 09 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
На відміну від Кернеса.
Кернес не дорівнює Харкову. Здох і добре, після війни і Тєрєхова ще турнути треба. А Харків прекрасне місто, приїздіть після перемоги, подивіться самі. Там є де погуляти і що подивитися. Жаль, що рашка так близько і так вплинули совєти на наш регіон, але згодьтеся, місто не проросійське, витримало дуже багато і не здалося, рашистів з квітами ніхто не зустрічав!
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
https://rus.lb.ua/economics/2017/03/15/361242_ross...
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ого. Такого я давно нигде не видела.
Удалено администрацией...
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Шопингмонстр• 09 января 2023
Ответ дляSabbatay_cvi
Удалено администрацией...
https://clarity-project.info/edr/00130760
Ось вам власники Чернівціобленерго.
Приватизація обленерго - компетенція уряду, а не обленерго)
Вам цілком можна притягнути до відповідальності за ваші ж слова про колорадські стрічки і ваше ставлення до них. В умовах війни то є злочин.
Sabbatay_cvi• 09 января 2023
Запыхалась• 09 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Не село, звичайно, але й не велике. Просто ціна, як для Німеччини, дуже низька