західний_діалект• 09 января 2023
Побачення з власним чоловіком
Знаю, що іноді радять ходити на побачення уже давно одруженим парам. Для підтримки контакту, вогню і т.д. Сходили з чоловіком в кафе. Правда це було не побачення, а просто похід на каву і з дитиною. Так от питання, де має взятися вогонь? Ми вже давно все один про одного знаємо. Про що спілкуватися? Фліртувати? Це зовсім не те побачення, що було на етапі зустрічань. Зовсім не ті емоції .
Мудрецыха мира сего• 09 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Нічого не зрозуміла. Для метеликів нічого не робила. Зараз вони вже прошарені мотилі
Это Вам только мужа менять, с таким настроем)
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляНарисовалось
Нам тоже с мужем советовали свидания, проводить время вдвоем.. Пробовали, но для меня это были попытки возродить то, чего уже давно не было.
Мені цікаво чи можна знов ті емоції відчути чи доведеться їх лише згадувати
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Смешно,свидания замужних,ходи не ходи ,уже ничего не поможет
Це залежить від роду, обсягу і необхідності допомоги.
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Ви можливо не працюєте? У нас є такі побачення ( без дітей правда і в ресторанах)
Діти не ідять такі блюда, а ми зодимо в китайські, взіатські та інші ресторанчики і є про шо поговорити
Інколи сюрпризом в обід робочий приіжджає
Працюю. І поговорити є про що. Але це завжди було. А метеликів хочеться)
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляКраля-Галя
Сходите в квеструм, можно слегка хоррор, свежие эмоции обеспечены и поговорить будет о чем
Класна ідея. І квеструм є не далеко
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляКраля-Галя
Класна ідея. І квеструм є не далеко
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляКраля-Галя
Якщо Ви творча натура, то схильні постійно щось вигадувати, пробувати щось нове.
Чоловік не творча))) то в мене шило в дупі
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ребенка брать не надо для начала, в присутствии ребенка тоже можно попытаться пофлиртовать с мужем, но не заметно стараться это делать, но обычно мужчины стесняются, все-таки без ребенка это будет эффектней, а так мы ходим, стараемся выбираться.
Могу накидать парочку, например, гладите его незаметно под столом ногой его ногу, или между ног, гладите руку, запястье или пальцы, целуетесь в кинотеатре, например, можно сказать какую-то пошлую шутку или пошутить просто на интимную тему не пошло, но с намеком... можно его руку положить себе на грудь или между ног, или свои ноги на него закинуть и пусть гладит, по ситуации смотрите где можно применить такое - в кино или в ресторане, на прогулке, садитесь ему на колени и страстно целуетесь, больше делайте так, чтобы он Вас гладил, можно на лавочку присесть ему, а Вы стоите над ним между Ваших ног его нога и он Вас гладит или держит за талию и обнимает - это очень будоражит мужчин, особенно, можно не одеть лифчик под кофту и намекнуть ему об этом, можно и трусики не одеть, но это если только тепло наверное)) или в машине едите - дофига фантазии можно проявить - тут присутствие ребенка уже лишние, конечно, и всем будет спокойнее без ребенка.
Це про пристрасть, а не про метеликів закоханості
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляИМХОля
Что я только что прочитала? Это что прям проблема в вашей жизни? И про какое свидание вы пишите, если зашли на кофе и с ребенком. Почитайте хотя бы как проходят романтические свидания… да… иногда чтобы появился огонь, надо приложить старания…иногда с вашей стороны, иногда со стороны мужа. Это труд- и строить отношения, и семью и сберечь все это .
Прочитали те, що й решта) Це легка ранкова тема, яка розбудила фантазії і повеселила багатьох. Хоча багатьох бачу й зачепила.
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
в сауну сходили б, без дітей звісно і без одягу.
Таке враження, що лише в мене був такий скромний період закоханості. Кожна друга жриця кохання
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Еееем
З дитиною? Так то у вас було не побачення, а просто « буднічні посиденьки в кафе з сім‘єю, з кавою, чаєм… дитячим ором…пісяти, какати…що там може спалахнути?
Автор! Даю лайфхак. Пристроюєте дитину на вечір, чоловіку смс , або по телефону ‘Чекаю тебе за такою то адресою …»
Самі знімаєте номер в готелі, запалюєте свічи, шампусік, вдягаєте красиву білизну, можна теплу ванну ще зробити, ну чи що він у вас там любить
З дитиною? Так то у вас було не побачення, а просто « буднічні посиденьки в кафе з сім‘єю, з кавою, чаєм… дитячим ором…пісяти, какати…що там може спалахнути? Автор! Даю лайфхак. Пристроюєте дитину на вечір, чоловіку смс , або по телефону ‘Чекаю тебе за такою то адресою …»
У кожного свій вогонь) я бачу. Я емоцій хочу закоханості, піднесення. А ліжко це приємний бонус
західний_діалект
• 09 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ні, я ще цього помучу
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
А у чому для Вас тоді визначаються саме метелики закоханості? Лише думки про нього чи шо ще?
Квіти, які прислав саме Вам чоловік рахуються за роматичні думки та метелики - чи це що може бути? Таке теж в мене було! Ще романтичні смс-ки або переписка із чоловіком у будні дні поки він на роботі, можна фото присилати йому, а він Вам у відповідь і не обов´яково еротичні. Я нариклад пишу що роблю або зробила - приготувала щось, або купила сукню і на собі демонструю, шорти влітку та будь-що... фото різного плану.
Вам тут стільки накидали варіантів, а Вам все не те...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Класна ідея. І квеструм є не далеко
Квеструм, ковзанка, боулінг, можна покататись разом на кораблі або лодочці - але те влітку, ковзанка взимку - але це повинно бути цікавим обом мабудь, ми ще ходили разом на байдарки. Ще якщо чоловік спортом займається я ходжу вболіваю за нього, коли бігав, то приходила зустрічати його на дистанцію, цілувала, він відвавав мені якісь речі - по типу на згадку, і далі приходила на наступну точку, а потім вже на фініш - він говорив, що дуже його підбадьорювало це, для нього це така романтика - коли його любов чекає та вболіває, потім фото разом....
Водійка хімарса• 09 января 2023
Ходим на свидания, именно свидания, встречаемся он с букетом, ужинаем, едем домой, но у нас взрослые дети. Можем рвануть вдвоем на пару дней куда-то. Готовим ужины, делаем сюрпризы. Вообще, главное, начать в семье такую традицию, а потом захватывает.
ИМХОля• 10 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Та не зачепила, просто якось ви так серьозно написали, що з дитиною зайшли на каву і як той вогонь розпалити і все таке… звісно що все не так це робиться… тут же от пишуть у інших темах так детально- хлопець на зустріч і не квапиться а дівчина чекає і чекає… і все так наівно…так і хочеться сказати щось людям, порадити, бо коли проходиш через свої помилки , то вже розумієш, що є шо сказати по темі…
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 января 2023
Так тема так... для фану була?
Ммм... Зрозуміло. Треба було попереджати.
Автор, Ви мені мою сестру нагадуєте - вона так само себе поводить.