Благоуханочка• 09 января 2023

Rejuran Healer кто делал?

Поделитесь отзывами
Коробка с карандашандрами• 09 января 2023
Ооо, как раз мониторю
Автор, сколько стоит по Вашим каналам? Я сейчас прохожу курс биоревитализации, но она мне колет что-то другое(забыла название), подешевле. Но тоже хочу попробовать Реджуран

автор Благоуханочка • 09 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Ооо, как раз мониторю
в січні акція 5000
а так 5600
курс 3-4 процедури
Ответ дляБлагоуханочка
в січні акція 5000
а так 5600
курс 3-4 процедури
Це скільки мл? Один?
Весенний Марафон• 09 января 2023
читала. что под глаза реджуран ай больше пиара чем толку, вот реально кто делал какой результат улучшения был ?
автор Благоуханочка • 09 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Це скільки мл? Один?
ой я не знаю скільки....знаю що за 1 процедуру
СтелькаОТединицы• 09 января 2023
Делала курс реджуран и под глаза и на лицо. По три процедуры. Я не вижу результата. Больше смысла (опять же, для меня) покупать дорогой, качественный домашний уход. Больше био не буду делать ни гиалуронкой ни полинуклеотидами.
blanel• 09 января 2023
Реджуран тільки планую, я дивлюсь блог Gorgeously Aging, вона робить багато чого, за нього дуже гарно відгукується. А стосовно, що біо не допомагає - можливо це індивідуально, але для мене результати очевидні - за півроку мезотерапії ПДРН та гіалуронкою 1-2 рази на місяць в мене зникла сухість, натяки на зморшки біля губ, в міжбрівці і над бровами. Зникла постійна суха шкіра на нижній губі. Жоден догляд мені цього не давав.

автор Благоуханочка • 09 января 2023
Ответ дляblanel
тобто він більше для сухої шкіри?
автор Благоуханочка • 09 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
а розкажіть про дом.догляд
що прям топ топ для вас?
СтелькаОТединицы• 09 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
а розкажіть про дом.догляд
що прям топ топ для вас?
Из всех космецевтических брендов мне больше нравится ис клиникал( но сыворотка для глаз с витамином с мне не подошла). Сейчас жду 6 средств от allies of skin , очень у меня большие надежды на них. А так, Bella aura неплохой, гидропептид. Медик8 ретиналь мне зашёл. Я, наверное, все бренды пробовала, минимум по 2 средства))
Это же все очень индивидуально. Зависит от пита кожи, от ее состояния, от эффекта, который хотите увидеть.
blanel• 09 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
тобто він більше для сухої шкіри?
Я писала що ще не пробувала Реджуран, а йшлося про біоревіталізацію взагалі, Реджуран тільки планую. Але кілька разів та блогерка Стейсі у різних відео згадувала саме Реджуран як один з найбльш дієвих препаратів, вона говорить, що шкіра після нього сяє, наповнена та зволожена. Передивилась десятки її відео, то не реклама. Тому і собі планую його взяти.
А поки мені подобаються препарати пдрн, і брала Нітію Стімулейт, теж результат сподобався.
blanel• 10 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
тобто він більше для сухої шкіри?
Переглянула склад - Реджуран це теж ПДРН, але ціна значно вища за більшість звичайних пдрн препаратів.
А сухість в мене зникла після препарату RRS HA Eyes, я його колола під очі та кілька вколів у шкіру губ. А далі вже продовжила Dermaheal HSR, це значно дешевший препарат пдрн, але мені він подобається.
автор Благоуханочка • 10 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
я зараз ис клиникал тестую.
поки не можу сказати,що вау....
у мене сировотка про хил и гидро кул.
Доречі,на скільки вам їх вистачає? Я міс користуюсь і вже треті точно немає....а читала,що деяким на пів року їх вистачає.... Потім у мене СПФ 50 і є ще вмивачка,але її ще не пробувала,бо закінчую свою від др.шпілер.
З*явились висипання на підборідді....можливо мені спф забиває шкіру,не можу зрозуміти...
СтелькаОТединицы• 10 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
я зараз ис клиникал тестую.
поки не можу сказати,що вау....
у мене сировотка про хил и гидро кул.
У меня тоже есть их спф, но заканчиваю гидропептид, который под кожу подстраивается. Дело в том, что не стараюсь экономить, а наоборот))) типа побольше нанесу-получше подействует 🤣 мне рассказывали тоже, что экономно…я бы не сказала, просто что разными средствами пользуюсь, а не каждый день одним и тем же, за свет этого не так быстро расходуется.