Миледи• 10 января 2023

Як купити квартиру самому?

Сусід продає квартиру, хочу купити, щоб поселити поруч стареньку маму. З чого почати? Знайшли, звісно без ріелтора, тому питання, куди бігти? В нотаріальну контору чи шукати юриста? Місто Харків. Може хто порекомендує спеціаліста по цьому питанню?
Тантрический кекс• 10 января 2023
Идите к нотариусу, он всё расскажет и даст список необходимых документов

Я не Тролль• 10 января 2023
Любой нотариус
Тантрический кекс• 10 января 2023
Когда всё сделаете , удивитесь , на сколько всё просто и что это точно не стоит тех денег, что берут риэлторы
Natalia505• 10 января 2023
Нотаріус все розкаже. Продала і купила все сама. Нічого складного.
Аноним НаВсеГда• 10 января 2023
К нотариусу. Лучше сразу с документами - от вас паспорт-код, от соседа - все документы на квартиру. Заплатите за консультацию и он вам все расскажет.
Тантрический кекс• 10 января 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Он бесплатно всё расскажет
Natalia505• 10 января 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Консультація безкоштовна.

Дама_с_караваем• 10 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Риелтору берут деньги главным образом не за оформление и проверки, а за то, что помогают найти лучший вариант. Только у нас этот рынок дикий.
автор Миледи • 10 января 2023
Дякую всім за відповіді. Напрямок зрозуміла :)
Сижуревувшоке• 10 января 2023
Вище правильно написали. Там по суті оцінка, техпаспорт квартири треба буде і документ, що посвідчує право власності (договір купівлі-продажу чи витяг з реєстру...).це все скаже нотаріус. Він де перевіряє, чи не аж обмежень,обтяжень і відповідає за це своєю ліцензією, тому точно ризикувати не хоче. Додатково (це нотаріус не просить) , але можете попросити власника зробити звірку зі службами, що немає заборгованості - за світло, газ, воду та ін. Вони видають як довідку для пред´явлення на вимогу. Це суто для вас
Леди_на_драндулете• 10 января 2023
В мене в місті немає ріелторів, ми робимо покупки продажі без посередників, йдете до того нотаріуса якому довіряєте, він дає список документів і розказує де їх брати ці довідки. Збираєте, ми біля місяця збирали, він перевіряє, якщо все вірно, відразу оформляє покупку-продаж.
Зефирная попка• 10 января 2023
Ответ дляМиледи
Какие цены сейчас в Харькове подскажите пожалуйста?