Мне без сахара• 10 января 2023

Ті хто в Німеччині, ваші діти не будуть роками з батьком бачитись?

Ну скажемо не роками, а рік + для тих хто виїхав в лютому.
Просто цікаво як з цим справлятись і взагалі що ви думаєте на разунок того що дитину не можна вивозити в Україну під час ВС?
Як на мене це якесь знущання. Ви самі, взагалі, плануєте зустрічатись з чоловіком без дітей?
Якщо шось я не в Німеччині, просто, в шоці від їх правил
Всех в сад• 10 января 2023
Видеосвязь не, не используете?

Татьяна-bfd8• 10 января 2023
В шоке от правил- не езжайте туда
побольшомусекретику• 10 января 2023
А что за правила?
Дерево береза• 10 января 2023
Ответ дляВсех в сад
Видеосвязь не, не используете?
Видеосвязь заменит реальное общение?
Кина_не_будет• 10 января 2023
Що за правила?
Пошаманю• 10 января 2023
А які правила?
21 день на рік можна виїхати
Кожна родина для себе обирає, чого в шоці саме ви, якщо ви не в Німеччині?
Різні ситуації, різні батьки
Вас не повинно це турбувати невже немає своїх справ
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляПошаманю
А які правила?
21 день на рік можна виїхати
Різні ситуації, різні батьки
Так дітей до 16 років не можна везти в Україну під час ВС
Татьяна-bfd8• 10 января 2023
Ответ дляПошаманю
А які правила?
21 день на рік можна виїхати
Різні ситуації, різні батьки
Срачную тему про беженцев перед сном надо склепать
Просто болталка• 10 января 2023
Кожен сам собі вирішить,нащо вам чужі сім’і і іхні діти.

автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляВсех в сад
Видеосвязь не, не используете?
Чита нє нє неееее вмієте чи не всі слова розумієте?
Малая еще та• 10 января 2023
Ответ дляПошаманю
А які правила?
21 день на рік можна виїхати
Різні ситуації, різні батьки
В Германии только 21 день?
Директриссимо• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Чому? Що їх там з´їдять?
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
В шоке от правил- не езжайте туда
Навіть не збираюсь, не збиралась і не збираюсь збиратись
Inci• 10 января 2023
Ми були в Німеччині 5 міс, але як багатодітні всією сім´єю, повернулися. З тих часів спілкуюся з новими знайомими з того міста, та от одна в Київ не збирається аж до жовтня, у лютому відразу виїхала, бо в неї контракт до жовтня на квартиру, з нею син та донька, за чоловіком не сумує зовсім, там така персона що любить дуже гроші, ’як це пособіє втратити? Чоловік мене боїться і коханки не заведе!’ як відповідь на мої натяки..
Інші знайомі жіночки хоча б прикидаються що сумують,а адекватні раз на два місяці їздять до чоловіків..
Сирожено_пирожено• 10 января 2023
Мой муж тут со мной. Он снят с военного учёта. Вижу как женщинам тяжело, особенно с двумя детьми. Мой муж часто забирает со школы не только наших детей, но и детей наших новых друзей. Мы друг другу помогаем в нашей компании и так хоть физически легче. Но понятно, что есть тут и другие ньюансы
Пошаманю• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Не вигадуйте казок, їздять з дітьми вільно, але не більше 21 дні на рік
ОБС
ДваДваВосемь• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Кто сказал? Х.ню не пишите, с двумя дочками 13 и 10 лет на НГ ездили в Украину.
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Чому? Що їх там з´їдять?
Ні, загроза життю і будуть проблеми з владою, можуть дітей відібрати
Татьяна-bfd8• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Тогда какое вам дело до чужих семей? Без вас как то разберутся

Директриссимо• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
А а 17 нема загрози вже?
Молчалка• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Автор, с чего вы это взяли? Мои знакомые девочки ездили летом с детьми 7 и 11 лет в Украину и на Новый год вот 2 января приехали. У вас непроверенная информация.
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляПошаманю
ОБС
Ніхто казок не вигадує. Ви в Німеччині?
Всех в сад• 10 января 2023
Ответ дляДерево береза
Видеосвязь заменит реальное общение?
Послушайте!
Тем, кому такая альтернатива не подходит или уежают вместе, или не уежают вовсе.
Я не уехала никуда, муж на фронте, сейчас на ротации. И да, в нынешних реалиях нам в сигнале даже его ’’Привет и цьомки’’ хватает.
Кукусикиииииии• 10 января 2023
Як на мене це жахливо. Це не сім‘я. І який приклад дітям? Краще показувати приклад повної сім‘ї, де присутній тато.
ПлюшкамиБалуюсь• 10 января 2023
Ответ дляДерево береза
Видеосвязь заменит реальное общение?
Реальное общение - это когда муж дома.
У меня муж воюет с февраля. В лучшем случае - два раза в день отваривается.
автор Мне без сахара • 10 января 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Ну їздили, тепер чекайте відповідальності
Пошаманю• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Автор, я вам так скажу
Зараз в Німеччині, є моменти, що мені не подобаються тут
Чекаю з нетерпінням, коли повернемося
Але! Люди тут на стільки відрізняється від наших, не на користь українців,нажаль.
мимАпроходила• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Проезжают с детками туда-обратно. Не фантазируйте

Кстати, и Германия в том числе.
ДваДваВосемь• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Вы - тролль? И какое Вам дело до жизни чужих людей? Хата целая? Муж в койке? Дети не в подвале? Прям, испереживалась за посторонних.
Пошаманю• 10 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Так ви троль))) так і скажіть відразу)))