Бабканадвоесказала• 10 января 2023

Нігті після коксакі- жах!

Хлопчик 3 роки, 3 міс тому переніс коксакі. Тепер почали злазити нігті і робляться такі наче загноєння, на одному пальчику взагалі набрало наче « бульку», мама прикладає різні мазі та робить примочки, які рекомендували лікарі, але не дуже допомагає. Можливо, хтось щось порадить
Мама Чели• 10 января 2023
Автор, дитина в Україні?
Ягодка опять• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ось ще фото
Рана на пальце называется гранулема, это рана вывернутая наизнанку. Нужно вырезать врастающий кусочек врастаюшего ногтя у специалиста, а потом она начнет подсыхать
пАлАвинкА• 10 января 2023
Таких жахливих (пробачте) не було злізжих нігтів після коксакі. Тут щось не те. Покажіть лікарю.
автор Бабканадвоесказала • 10 января 2023
Ответ дляSo_so
Во-первых, незаживающие очаги инфекции и (не хочу обидеть, не подумайте) и явно лишний вес у ребенка могут быть связаны.
Во-вторых, нет ли там отёка?
В-третьих, чего-то ревматологического.
Це син моєї подруги, сім‘я абсолютно нормальна, дитина аж залюблена)
Вага дуже надмірна, але батьки кажуть, що витягнеться( В мене інші погляди, але я мовчу, один раз при розмові порадила відвідати ендокринолога, мама сказала, що його батько був такий в дитинстві
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Ой, це не добре. Як в дитини ранки загоюються? Швидко?
Я так дужеине знаю, але ніби швидко
So_so• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Чужие дети, что поделать. У меня младшая дочка тоже плюшка, в 3 года была 16 кг.
Ответ дляМама Чели
Автор, дитина в Україні?
Так
Майданщица• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Може,реально спадковість. Бо роз´їстись так трилітка не може ну ніяк. Це просто впихнути нереально таку кількість їжі,щоб аж поправитись.
Ответ дляSo_so
Ой, боюсь писати, бо не повірять(
Дитині майже 3,5 р, вага місяць тому була 38 кг
Просериарила молодость• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Мама і левомеколь, і мазь Вишневського, і фурацилін і купа іншого робить, не допомагає(
іхтіолову мазь допомагає 100% і сушить
So_so• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой, боюсь писати, бо не повірять(
Это действительно много
Майданщица• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой, боюсь писати, бо не повірять(
Бідна дитина. Це дитина їсть багато? Чи їсть звичайно?
Ответ дляПросериарила молодость
іхтіолову мазь допомагає 100% і сушить
Теж прикладає, я забула написати
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Так
Значить є можливість ходити на процедури у поліклініці. Моїй дитині, окрім мазі з антибіотиком, лікар призначав процедури лампою спеціальною робити. А шкоду ми, напевно як і ваша подруга, наробила маззю Вишневського. Нас лікар тоді сварила, що ми нею користувалися при такій проблемі на нігтях.
Ответ дляМайданщица
Якщо дати, то їсти може майже безперервно(
Каменная Фрося• 10 января 2023
А на ногах не слазят.У моего сына на руках только 3 слезло.А на ножках жах был.Обувь невозможно было вообще,т к все тепло .кровило
Ответ дляМама Чели
Можливо(
Ответ дляКаменная Фрося
Поки що ні
ksusha1155• 10 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Фурацилин развести 1 таблетка на полстакана,держать в воде ручку минут 5,комнатная температура.Потом наложить сверху офлокаин,бинт.Или обработка октанисептом.
Гарна порада, іменно так мені колись лікар радив- допомогло
Апочемучка• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой, боюсь писати, бо не повірять(

З такими данними батьки повинні просто бігти до лікарів.
Просериарила молодость• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Теж прикладає, я забула написати
треба не прикладати,а постійно ходити 5-7 днів( змінюючи марлеві прокладки) і більше нічим не мочити
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой, боюсь писати, бо не повірять(
Ого((
Просериарила молодость• 10 января 2023
Ответ дляМама Чели
так ,вона мочить
Ответ дляАпочемучка

Це не моя дитина, я одного разу висловила свою думку(
З Вами згідна повністю
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Категорично не можна цього робити ні з іхтіоловою, ні з маззю Вишневського
Ответ дляМама Чели
В нашому випадку вже пізно(
А чому не можна?
ksusha1155• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
В дитини ожиріння, батьки безвідповідальні, не дай бог діабет..
Просериарила молодость• 10 января 2023
Ответ дляМама Чели
ми на ніч прикладали,а день без,допомогло
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
В нашому випадку вже пізно(
А чому не можна?
Лікар і пояснювала мені чому не можна, але я вже досконально не пам´ятаю, але що не можна запам´ятала назавжди. Бо не просто казала, а сварила мене)).
Мама Чели• 10 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
І слава богу. Можливо у вас було не так все ’печально’.